آمادگی کامل پلیس راهور برای استقبال و کنترل ترافیک در مراسم شهیدان خوب + جزئیات
آمادگی کامل پلیس راهور برای استقبال و کنترل ترافیک در مراسم شهیدان خوب + جزئیات
سرپرست پلیس راهور شهرستان بهمئی از آمادگی کامل پلیس برای کنترل ترافیک شهرستان بهمئی و استقبال از شهیدان خوب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: سرپرست پلیس راهور شهرستان بهمئی از آمادگی کامل پلیس برای کنترل ترافیک شهرستان بهمئی و استقبال از شهیدان خوب خبر داد.

 

سرپرست پلیس راهور شهرستان بهمئی گفت: ابتدا در ورودی شهر از سمت بهبهان مراسم استقبال از شهدا را داریم به جهت ازدحام جمعیت و روانسازی مسیر کلیه تقاطع های منتهی به مسیر رفت از سمت بهبهان به سمت قبرستان جدید مسدود میباشد.

 

ستوانیکم مهران رضا پور خاطر نشان کرد: مسیر های که مسدود میباشد شامل .میدان ورودی شهر از سمت بهبهان .تقاطع روبری پمپ بنزین.میدان دادگستری.میدان قدس.میدان مرکزی.تقاطع دین و دانش.تقاطع خیابان زکریای رازی تا بعداز مراسم بسته میباشد.و از ساعت ۱۱۰۰توقف وسایل نقلیه در طول این مسیر ممنوع میباشد.

 

وی ادامه داد: وهمچنین از مسیر محور ماغر به سمت شهرستان بهمئی از تقاطع شهرک گچ بلند مسدود میباشد که مسیر جایگزین از داخل خیابان امام شهرک گچ بلند به سمت قَلات که منتهی به شهر تشان میگردد.پیش بینی شده است ومسیر از سمت شهرستان بهمئی به سمت قبرستان جدید از سه راهی سید صَفی مسدود میباشد و مکانهایی که جهت پارکینگ خودروها پیش بینی شده است شامل سه راهی قلات .درطول مسیر که منتهی به محور موصلاتی جاده ماغر تاقبل از پمپ بنزین وداخل جاده روستای سید صَفی وروستای سرلیکک.وزمینهای کشاورزی اطراف مسیر پیش بینی شده است

 

رضا پور در پایان از شهروندان عزیز تقاضای همکاری با حافظان نظم و امنیت وترافیک را داریم