بازداشت عوامل قتل در بهمئی + جزئیات
بازداشت عوامل قتل در بهمئی + جزئیات
دادستان شهرستان بهمئی از بازداشت عوامل اصلی قتل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: عبدالله حبیبی منش دادستان شهرستان بهمئی با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع یک فقره قتل عمدی اخیر در شهرستان بهمئی، قاتل و دونفر از عوامل اصلی با نظارت دادستانی در صحنه و صدور دستورات قاطع و قانونی و حضور میدانی فرمانده انتظامی و اقدام بموقع بازداشت شدند.

 

حبیبی منش با هشدار به مخلین نظم و امنیت بیان کرد: امنیت و آسایش مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و کسانی که بخواهد امنیت مردم را به خطر بیندازد بدانند که تحت رصد کامل هستند و همانطور که عاملان قتل در کمتر از ۱۲ ساعت شناسایی و دستگیر شدند آنها هم راه فرار از اقتدار نیروی انتظامی و دستگاه قضا ندارند و منتظر عواقب سخت آن هم باشند.

 

دادستان شهرستان بهمئی ادامه داد: ان شاءالله در اسرع وقت پرونده ی تشکیل شده در این خصوص تکمیل و جهت صدور حکم قاطع و اثرگذار به دادگاه صالح ارسال خواهد شد.

 

 

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه امنیت زمانی پایدار می باشد که مردم محور باشند و نسبت به این موضوعات حساس باشند لذا از مردم شریف شهرستان بهمئی خواستارم جهت تامین امنیت کما فی سابق همکاری لازم را با پلیس و دستگاه قضا داشته باشند.

 

حبیبی منش در پایان بیان کرد: باید از زحمت های پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بهمئی و حضور میدانی فرماندهی قدردانی و تشکر نمایم.