بازدید حکیم قیم مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان به مناسبت هفته سلامت از دانشگاه علوم پزشکی شهرستان آبادان + جزئیات
بازدید حکیم قیم مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان به مناسبت هفته سلامت از دانشگاه علوم پزشکی شهرستان آبادان + جزئیات
صبح  امروز حکیم قیم، مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان با دکتر سید محمد محمدی، سرپرست دانشگاه علوم آبادان مناسبت هفته سلامت در دانشگاه علوم پزشکی دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: صبح  امروز حکیم قیم، مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان با دکتر سید محمد محمدی، سرپرست دانشگاه علوم آبادان مناسبت هفته سلامت در دانشگاه علوم پزشکی دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان نیز ضمن تبریک هفته سلامت و تقدیر از زحمات  تمامی کادر درمانی شاغل در حوزه سلامت  خطاب به سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت : بسیار خوشحال هستیم که نیروهای جوان و انقلابی در راس حوزه سلامت قرار دارند و این موضوع را به فال نیک می‌گیریم.

وی عنوان کرد: آنچه برای هر انسانی بیشترین ارزش را دارد همانا سلامتی است و کسانی که برای حفظ آن تلاش می‌کنند جایگاه ویژه‌ای هم برای مردم و هم خدا دارند ،خیلی از عزیزان حوزه سلامت در این ۲سال سلامتی و جان خود را در معرض خطر گذاشته و حتی زندگی خود را نیز از دست دادند که یاد همه ایشان را گرامی می‌داریم.

ایشان در زمینه همکاری دانشگاه علوم پزشکی با پالایشگاه گفت : امکانات و مجوزهایی که دانشگاه علوم پزشکی در اختیار پالایشگاه گذاشت باعث شد که در مسیر مبارزه با کرونا موفق باشیم و خوشبختانه در این راه کمترین تلفات ممکن را داشتیم. امیدواریم که همکاری دو جانبه میان پالایشگاه و دانشگاه شکل جدیدی به خود گرفته و به میزان حداکثری خود برسد و از این همکاری هم مردم و هم صنعت منتفع شوند.

وی افزود : تمام دانشگاه ها و ارگان هایی که با ما کار میکنند باید این نکته را در نظر داشته باشند و در ذهن خودشون بقبولانند که باید  تمام تلاش خود را در راستای محرومیت زدایی و ارتقاء شهر در جهت جایگاه اصلی شهرمان به کار ببندیم.

در ادامه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مدیریت پالایشگاه آبادان در دانشگاه  اظهار کرد: خدا را شاکر هستیم که ارتباط بسیار خوبی بین مجموعه بهداشت و درمان و پالایشگاه آبادان وجود دارد و به واسطه این ارتباط، همکاری‌های بسیار خوبی بین ٢ مجموعه صورت گرفته است.

 

وی اضافه کرد: در روزهای مقابله با کرونا، پالایشگاه آبادان با اهدای تجهیزات محافظت فردی، ونتیلاتور، مکان‌های تزریق واکسیناسیون تجمیعی و… همکاری بسیاری خوبی را با دانشگاه علوم پزشکی داشت که این همکاری جای قدردانی دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آبادان خاطرنشان کرد: پالایشگاه آبادان یکی از ارگان‌های موفق در زمینه مقابله با کرونا بود و در این مسیر در راه کاهش ابتلا به این ویروس در کارکنان و بالا بردن میزان واکسیناسیون در میان ایشان، فعال عمل کرد.

وی موفقیت پالایشگاه آبادان در مقابله با کرونا را محصول سلامت‌محور بودن مدیریت این مجموعه عنوان کرد و افزود: مجموعه ما نیز در این بیش از ٢ ساله درگیر کرونا بوده و همانند رزمنده‌ای است که با وجود آنکه از جنگ خسته برگشته اما کماکان در حال جنگیدن است.

در پایان این نشست از سوی دانشگاه علوم پزشکی آبادان قابی منقش به تصویر رهبر معظم انقلاب و سردار حاج قاسم سلیمانی به مدیرعامل شرکت پالایش نفت اهدا شد.