بازرسی و نظارت مشترک در بازار بهمئی/ارجاع ۲۰ پرونده متخلف به تعزیرات حکومتی + جزئیات وتصاویر
بازرسی و نظارت مشترک در بازار بهمئی/ارجاع ۲۰ پرونده متخلف به تعزیرات حکومتی + جزئیات وتصاویر
رئیس اتاق اصناف شهرستان بهمئی از گشت مشترک بازرسی و‌نظارت بر بازار در این شهرستان خبر داد ‌.

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا؛ ( سامان خوبی زاده  ) خداخواست جهانیانی، رئیس اتاق اصناف شهرستان بهمئی گفت :طی گشت های مشترک نظارت و بازرسی که صبح امروز در بازار شهر لیکک به عمل آمد ،حدود ۷۰ درصد مغازه داران فاقد فاکتور و عدم درج قیمت بر روی کالا می باشند و همین امر ، عامل اصلی چندگانگی قیمت در بازار شهر لیکک می باشد.

وی ادامه داد :حدود ۲۰ پرونده به دلیل تخلف قیمت ،تشکیل پرونده شده است و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

جهانیانی در ادامه گفت : بیشترین موردی را که درحال حاضر اتاق اصناف درحال رسد کردن آن است بحث قیمت گذاری  کالا های مغازه داران است و با متخلفین به جد برخورد خواهیم کرد.

وی در خصوص بازرسی ها و همکاری مردم برای کنترل قیمت ها گفت :هر شخص باید خود بازرس باشد تا بتوانیم به کمک و مشارکت بازار و چندکانگی قیمت را کنترل کنیم.

رئیس اتاق اصناف در خصوص تخلف نانوایی ها گفت :وزن چانه و وزن نان واقعا بسیار ضعیف است و این کم فروشی است و در همین راستا ۲نفر از متخلفین را با نصب پارچه در جلوی نانوایی مربوطه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی ادامه داد ما به صورت شبانه روزی از طریق گشت های مشترک (جهاد کشاورزی ،صنعت و معدن، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف ) رسد و پیگیری برسی می کنیم ،و با افرادی که اقدام به کم فروشی می کنند با جدیت برخورد خواهد شد.

جهانیان ای رئیس اتاق اصناف شهرستان بهمئی در پایان گفت : ما تابع قانون هستیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با رعایت انصاف، قانون را به نحو احسنت اجرا کنیم.

خبرنگار: سامان خوبی زاده