به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بلبل دنا شهردار مادوان در گفتگو با خبرنگاران گفت: مجموعه شهرداری مادوان برای برگزاری هر چه بهتر برنامه‌ها و پروژه‌های خود برای ایام نوروز و استقبال از مهمانان نوروزی به صورت تمام وقت در حال فعالیت و تلاش هستند. داریوش جهانبخش اظهار داشت: با توجه به اینکه شهر مادوان حدفاصل دو […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بلبل دنا شهردار مادوان در گفتگو با خبرنگاران گفت: مجموعه شهرداری مادوان برای برگزاری هر چه بهتر برنامه‌ها و پروژه‌های خود برای ایام نوروز و استقبال از مهمانان نوروزی به صورت تمام وقت در حال فعالیت و تلاش هستند.
داریوش جهانبخش اظهار داشت: با توجه به اینکه شهر مادوان حدفاصل دو شهر گردشگر‌پذیر یاسوج و سی سخت واقع شده و تمام مسافران و مهمانان این دو شهر از مادوان عبور می‌کنند. باید با ایجاد فضای شاد و سالم و امن، موجبات رضایت آنان را فراهم کنیم و خدمات‌رسانی به آنان را فرصتی برای نمایش فرهنگ مهمان نوازی مردم عزیز ما در این خطه بدانیم.
وی افزود: لذا در همین راستا مدیریت شهری مادوان برنامه‌های متعدد و متنوعی پیش‌بینی نموده که به برخی از آن‌ها خواهم پرداخت.
۱- ترمیم سیستم روشنایی معابر و آذین‌بندی، ریسه‌بندی، نورپردازی بلوار‌های سطح شهر
۲-بهسازی و اصلاح و مرمت معابرسطح شهر به خصوص لکه‌گیری خیابان‌های اصلی شهر
۳- رنگ‌آمیزی جداول و خط کشی معابر
۴-عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهدا
۵-تجلیل از خانواده شهدا در مراسمی تحت عنوان [سلام شهید]
۶-کاشت گل و درخت در بلوار‌های شهر
۷- ساماندهی دست فروشان
۸-رفع سد معبر و تذکر به کسانی که به حقوق شهروندان تجاوز نموده و کالا و اقلام فروشگاه خود را در معابر می‌گذارند و از فضای عبور و مرور تصویری نازیبا و آشفته می‌سازند و موجب اخلال در رفت و آمد مردم می‌شوند
۹-آسفالت معابر به خصوص روکش آسفالت جاده سی سخت از دیگر برنامه‌هایی است که درفروردین۱۴۰۲ دردستور کار قرارخواهد گرفت
۱۰-پاکسازی ورودی شهر مادوان از نخاله و زباله
وی در پایان ضمن آرزوی توفیق و تبریک برای همه مردم عزیز و مسئولین خدوم استان به خصوص مردم همیشه در صحنه شهر مادوان از دستگاه‌های خدمات‌رسان خواست در شهر مادوان حفاری نکنند که به هیچ وجه اجازه حفاری تا پایان فروردین داده نخواهد شد.