تشریح برنامه های هفته پژوهش توسط معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان +جزئیات
تشریح برنامه های هفته پژوهش توسط معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان +جزئیات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ‘ ایمان سبحان نژاد ظهر دوشنبه در نشست هماهنگی هفته پژوهش استان، افزود: طی هفته پژوهش ۲۵ برنامه مختلف در مدارس و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق برگزار می‌شود. سبحان نژاد به نواخته شدن زنگ پژوهش در مدارس اشاره کرد و بیان داشت: تجلیل از معلمان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ‘ ایمان سبحان نژاد ظهر دوشنبه در نشست هماهنگی هفته پژوهش استان، افزود: طی هفته پژوهش ۲۵ برنامه مختلف در مدارس و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق برگزار می‌شود.

سبحان نژاد به نواخته شدن زنگ پژوهش در مدارس اشاره کرد و بیان داشت: تجلیل از معلمان و دانش آموزان پژوهشگر و فناور برتر آموزش و پرورش استان، برپایی نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی فرهنگیان و دانش آموزان در مصلی امام خمینی (ره) شهر یاسوج را طی هفته پژوهش خواهیم داشت.

وی افزود: همچنین رونمایی از تالیفات فرهنگیان از جمله این برنامه‌ها است.

سبحان نژاد با بیان اینکه تجلیل از معلمان و دانش آموزان مدال آور برتر جشنواره‌ها و مسابقات ملی و بین المللی را خواهیم داشت، گفت: بازدید دانش آموزان از مراکز صنعتی، تحقیقاتی و پارک علم و فناوری استان و بازدید دانش آموزان مرکز استان از نمایشگاه علمی و پژوهشی در مصلی امام خمینی (ره) شهر یاسوج دیده شده است.

سبحان نژاد خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه‌های متنوع در سطح مدارس و مناطق، تجلیل از مصطفی باقریان به عنوان پژوهشگر برتر از بین پژوهشگران دستگاه‌های اجرایی استان از دیگر برنامه‌ها در این هفته است.

  • نویسنده : برزین آراسته
  • منبع خبر : بلبل دنا