جلسه تکریم از خانواده شهدای پد خندق در ناحیه مقاومت شهرستان بهمئی برگزار شد + جزئیات و تصاویر
جلسه تکریم از خانواده شهدای پد خندق در ناحیه مقاومت شهرستان بهمئی برگزار شد + جزئیات و تصاویر
جلسه تکریم از خانواده شهدای پد خندق با حضور سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی ، حجت‌الاسلام عرفانی، خانواده های معظم شهدای عملیات پدخندق، در ناحیه مقاومت شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: جلسه تکریم از خانواده شهدای پد خندق با حضور سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی ، حجت‌الاسلام عرفانی، خانواده های معظم شهدای عملیات پدخندق، در ناحیه مقاومت شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

 

در این جلسه مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع خانواده شهدای پد خندق شهرستان بهمئی گفت : از حضور خانواده شهدای پدخندق در این جلسه خوشحال هستیم‌و‌افتخار میکنیم که امرووز در کنار این خانواده ها هستیم.

 

وی در ادامه گفت : شهدا به گردن همه ما حق ویژه دارند، آنها درس آزادگی به ما آموختند و انقلاب اسلامی را با اهدا خون خودحفظ کردند و این تا همیشه جاودان و قابل ستایش است.

 

غلامی اظهار داشت: شهدای انقلاب اسلامی ایران چه در قبل از انقلاب و چه در زمان هشت سال دفاع مقدس با کمترین و کوچکترین امکانات به رهبری امام خمینی (ره)انقلاب را به پیروزی رساندند پیروز کردند و ملت ایران را سرافراز کردند.

 

 

مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی اظهار داشت :امروزه نگه داشتن یاد و نام شهدا و قدردانی از خانواده عزیزو معظم شهدا خود نمونه بارز جهاد تبیین است.

 

 

وی ادامه داد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و‌بنیاد شهید و امور ایثارگران، متولی این امر هستند و‌ما باید فرهنگ ایثار را به نسل های اینده انتقال دهیم و اگر غیر این شود در حق آنها جفا کردیم.

 

 

وی بیان کرد : خون پاک شهدا در ریشه انقلاب ریخته شده و‌حاصل آن یک انقلاب پویا و قدرتمند است و امروزه شاهد هستیم دشمن قادر به مقابله با ایران اسلامی نیست و نمونه بارز آن در تلافی توقف کشتی ایرانی ، مصادره ۲کشتی طی روزهای اخیر بوده است.

 

 

غلامی در خصوص هدف از برگزاری این یادواره ها و‌دیداربا خانواده معظم شهدا گفت : هدف اصلی ما این است که شهدا و خانواده شدا بدانند ما نه تنها این عزیزان را فراموش نکرده ایم بلکه با دل و‌جان در خدمت همه عزیزان هستیم چرا که چراغ راه ما شهدا هستند. آوای ماغر