سانحه تصادف در محور بهبهان به رامهرمز ۴۰ مجروح بر جای گذاشت/ ۴ نفر کشته و حال ۲ نفر از مصدومان وخیم است + جزئیات
سانحه تصادف در محور بهبهان به رامهرمز ۴۰ مجروح بر جای گذاشت/ ۴ نفر کشته و حال ۲ نفر از مصدومان وخیم است + جزئیات
دکتر رمضان احدی رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان بهبهان از تصادف زنجیره  ای ۳۴ خودرو سنگین و سواری به دلیل عدم رعایت سرعت در مه گرفتگی در محور ۱۵ کیلو متری بهبهان به رامهرمز خبر داد

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: ( سامان خوبی زاده  ) رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان بهبهان از تصادف زنجیره  ای ۳۴ خودرو سنگین و سواری به دلیل عدم رعایت سرعت در مه گرفتگی در محور ۱۵ کیلو متری بهبهان به رامهرمز خبر داد.

 

دکتر رمضان احدی با اظهار نگرانی از این وضعیت پیش آمده و با عرض تسلیت به خانواده های عزا دار این حادثه افزود: گزارشی مبنی بر تصادف زنجیره ای و برخورد ۳۴ دستگاه سنگین و سورای در محور ۱۵ کیلو متری بهبهان به رامهرمز به اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهبهان گزارش داده شد.

 

رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان بهبهان بیان کرد: در اولین دقایق این حادثه با اطلاعات اولیه در محل حضور رساندم و از نزدیک وضعیت را بررسی و دستورات لازم را جهت آماده باش کلیه امکانات و مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین بالگرد فوریت‌های پزشکی داده شد.

 

دکتر احدی گفت: در این تصادف که صبح امروز حوالی ساعت ۷:۵۰ دقیقه گزارش شده ۴۰ نفر مجروح و۴ نفر کشته و ۲ تن حال شان وخیم گزارش شده است.

 

رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان بهبهان در مورد امدادرسانی به مصدومان این سانحه افزود: مصدومان از طریق ۹ دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی بهبهان، به بیمارستان شهید زاده شهرستان بهبهان اعزام شدند، همچنین نیروهای اورژانس کمتر از ۱۰ دقیقه به محل تصادف رسیدند و خدمات امداد و نجات و درمان را انجام دادند.

 

دکتر احدی ادامه داد: بعد از اقدامات اولیه به کلیه پایگاههای اورژانس شهرستان بهبهان و شهرستانهای همجوار دستور آماده باش داده شد و هماهنگی کامل با بیمارستانهای شهرستان جهت پذیرش سریع و فوری مصدومین بعمل آمد.

 

دکتر احدی در پایان سخنان خود ضمن تشکر از سرعت عمل خوب  فوریتهای پزشکی و نیروهای امدادی تصریح کرد: اقدام سریع و بموقع امداد پزشکی از شدت جراحات و مصدومیت مجروحین جلوگیری و کاسته شد.

 

خبرنگار: سامان خوبی زاده 

  • نویسنده : سامان خوبی زاده