سرهنگ نوری در نشست خبری با خبرنگاران:اجلاسیه ۳۹۰ شهید گچساران سوم تیرماه ۱۴۰۳ رأس ساعت ۲۰ با سخنرانی سردار تنگسیری در گچساران برگزار خواهد شد
سرهنگ نوری در نشست خبری با خبرنگاران:اجلاسیه ۳۹۰ شهید گچساران سوم تیرماه ۱۴۰۳ رأس ساعت ۲۰ با سخنرانی سردار تنگسیری در گچساران برگزار خواهد شد
اجلاسیه ۳۹۰ شهید گچساران
اجلاسیه ای باشکوه و درخور شأن خانواده‌های معظم شهدا داشته باشیم

به گزارش”سایت خبری بلبل دنا ”،نشست خبری اجلاسیه ۳۹۰ شهید گچساران با حضور جانشین ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد. سرهنگ مسعود نوری، در نشست خبری برگزاری اجلاسیه شهدای گچساران در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: اجلاسیه شهدا به‌نوعی آبروی شهرستان محسوب می‌شود و رسانه‌ها در ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت نقش راهبردی و

به گزارش”پایگاه خبری بلبل دنا ”،نشست خبری اجلاسیه ۳۹۰ شهید گچساران با حضور جانشین ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.
سرهنگ مسعود نوری، در نشست خبری برگزاری اجلاسیه شهدای گچساران در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: اجلاسیه شهدا به‌نوعی آبروی شهرستان محسوب می‌شود و رسانه‌ها در ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت نقش راهبردی و بنیادی بر عهده‌دارند.


جانشین ناحیه مقاومت بسیج گچساران افزود: امروز جهاد تبیین و امیدآفرینی در جامعه مهم‌ترین رسالت خبرنگاران به شمار می‌رود و رسانه‌ها در خصوص اهمیت، جایگاه و همچنین تبیین شاخص‌های ایثار و شهادت در جامعه و نیز موانعی که بر سر راه این مهم وجود دارد، نقشی تعیین‌کننده دارند به‌گونه‌ای که رهبر معظم انقلاب فرمودند که فضیلت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.
سرهنگ نوری در ادامه بابیان اینکه امروز هرچه داریم به برکت خون شهداست تصریح کرد: امروز هرکسی در نظام اسلامی و در هر جایگاه، مقام و مسئولیتی که قرارگرفته است می‌تواند در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام بردارد بنابراین رهبر معظم انقلاب فرمودند که باید یاد حقیقت و خاطره‌ شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات دشمن، زنده نگه داشت.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج گچساران در ادامه به زمان برگزاری اجلاسیه شهدای گچساران اشاره کرد و گفت: اجلاسیه ۳۹۰ شهید گچساران سوم تیرماه ۱۴۰۳ رأس ساعت ۲۰ با سخنرانی سردار تنگسیری در محل کانون فرهنگی هنری بسیج شهرستان برگزار خواهد شد.


سرهنگ نوری گفت: انتظاری که از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان می‌رود این است که ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم، تبلیغات این اجلاسیه در بستر شبکه‌های اجتماعی و هم‌چنین خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری برجسته شود تا اجلاسیه ای باشکوه و درخور شأن خانواده‌های معظم شهدا داشته باشیم.
وی افزود: گچساران به‌عنوان معبر ایثارگران به کشور معرفی‌شده اگرچه الگو قرار دادن شهدا برای صیانت از آرمان‌ها و دستاوردها انقلاب اسلامی هم ضروری است، ازاین‌رو آشنایی نسل جوان و نوجوان جامعه بافرهنگ شهدا از اهداف برگزاری اجلاسیه شهدای گچساران خواهد بود و جهاد تبیینی که رهبر معظم انقلاب همواره بر آن تأکیددارند، از دیگر مصادیق اجلاسیه شهدا به شمار می‌رود.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج گچساران اظهار کرد: به جهت انعکاس و پوشش خبری مطلوب این اجلاسیه توسط رسانه‌ها نیز هماهنگی‌ها و اقدامات لازم صورت گرفته است و خبرنگاران در خصوص این موضوع نگرانی نداشته باشند.
در پایان این نشست هم در خصوص پوشش رسانه‌ای اجلاسیه شهدای گچساران، پیشنهاد‌هایی از سوی خبرنگاران نیز مطرح شد.
گفتنی است در راستای برگزاری دومین کنگره ملی ۲۰۰۰ شهید استان کهگیلویه و بویراحمد، اجلاسیه شهدای شهرستان گچساران با حضور آحاد جامعه در سوم تیرماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

  • نویسنده : برزین آراسته
  • منبع خبر : بلبل دنا