پیام تسلیت قائم مقام جمعیت پیشرفت و عدالت استان خوزستان به خانواده معلمی که پیکر کاملش اهداء شد / معلمی که نامش برای همیشه در علم پزشکی ماندگار شد/پیکر کامل یک فرهنگی وقف علم پزشکی شد + جزئیات
پیام تسلیت قائم مقام جمعیت پیشرفت و عدالت استان خوزستان به خانواده معلمی که پیکر کاملش اهداء شد / معلمی که نامش برای همیشه در علم پزشکی ماندگار شد/پیکر کامل یک فرهنگی وقف علم پزشکی شد + جزئیات
قائم مقام جمعیت پیشرفت و عدالت استان خوزستان در راستای تجلیل و تسلیت از این عمل خیرخواهانه در پیامی این اقدام را بنیان یک کار نیک و باقیات صالحات عنوان کرد.

فرهنگی نیکنام طایفه رودتلخی از توابع شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی خیرخواهانه و در راستای خدمت به جامعه پزشکی، کلیه پیکر خود را وقف تحقیقات دانشکده پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز کرد.

 

مرحوم مشهدی منصور تنوره با رضایت کامل این تصمیم را گرفت خانواده این فرهنگی بعد از تشییع و تلقین میت در قبرستان شهرک ولیعصر بهمئی ،پیکر را تحویل تیم پزشکی دانشکده جندی شاپور اهواز دادند و پس از سه سال کار بر روی این جسد به زادگاه اش بازگشت و امروز ۱۴۰۰/۰۲/۵ در منطقه رود تلخ خاک سپاری میشود.

 

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: قائم مقام جمعیت پیشرفت و عدالت استان خوزستان در راستای تجلیل و تسلیت از این عمل خیرخواهانه در پیامی این اقدام را بنیان یک کار نیک و باقیات صالحات عنوان کرد.

 

متن پیام مهرداد کریمی به شرح ذیل است:

 

والباقیات و الصالحات خیرٌ عند ربّک ثواباً و خیرٌ مَردّا

 

ارزش کارها به نسبت اهمیت و تأثیر فردی و اجتماعی قابل سنجش است و بر اساس معارف دینی، هر کس اثر نیکی را بنیان گذارد، نسبت به آثار آن تا هر زمان مأجور است.

 

مرحوم مشهدی منصور تنوره از جامعه فرهنگیان ایران اسلامی است که در وصیتش پیکر خود را برای پیشرفت در علم پزشکی و خدمت به جامعه پزشکی  و با نیتی خیر خواهانه وقف دانشکده پزشکی اهواز کرد ،اینجانب با سپاسگزاری از خانواده آن مرحوم  به رسم ادب و احترام از این عمل خیر خواهانه آن مرحوم  و با عنایت به اینکه خدمت به خلق عین عبادت خالق است، ضمن عرض تسلیت به شما خانواده ایثارگر ، این اقدام پسندیده را ارج می نهم و از خداوند متعال برای آن معلم ابدی آرزوی مغفرت و آمرزش و برای بازماندگان صبری جزیل آرزو مندم.

 

از ایزد رحمان توفیق نیل به اهداف الهی، انسانی و متعالی آن مرحوم  را خواستارم.

 

مهرداد کریمی 

قائم مقام جمعیت پیشرفت و عدالت استان خوزستان

 

  • نویسنده : سامان خوبی زاده