به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا از کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: مشترکان خانگی که بین ۱۰ تا ۳۵ درصد و در بازه زمانی ۱۶ آذر تا ۱۵ اسفندماه نسبت به دوره مشابه در سال قبل صرفه‌جویی کنند، نه تنها هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد، بلکه مبلغی نیز به عنوان پاداش صرفه‌جویی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا از کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: مشترکان خانگی که بین ۱۰ تا ۳۵ درصد و در بازه زمانی ۱۶ آذر تا ۱۵ اسفندماه نسبت به دوره مشابه در سال قبل صرفه‌جویی کنند، نه تنها هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد، بلکه مبلغی نیز به عنوان پاداش صرفه‌جویی دریافت خواهند کرد.

 

بهادر افزود: الگوی مصرف به‌این گونه است که در سه پلکان اول، مشترکان کم‌مصرف قرار دارند که حدود ۷۳ درصد مصارف استان به این پلکان تعلق دارد.

وی ادامه داد: پلکان‌های‌ بعدی به ترتیب، مشترکان با مصرف متوسط، پرمصرف و بسیار پرمصرف خواهند بود؛ ضمن آن‌که دامنه مصرف نیز از ۷۵ مترمکعب به ۱۰۰ مترمکعب افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۲، دامنه مصرف برای ۱۲ پله اشاره‌شده، ۱۰۰ مترمکعب خواهد بود؛ ضمن آن‌که به رغم افزایش دامنه مصرف، تعرفه‌ها هیچ تغییری نکرده و همانند سال قبل اعمال می‌شود ادامه داد: تنها در پلکان ۱۱ و ۱۲، به ازای هر مترمکعب، ۵ و ۶ هزار تومان دریافت می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم استان خواست تا بهینه مصرف کنند و اگر بخواهیم عبور موفقیت‌آمیز از زمستان پیش رو داشته باشیم ، مصرف در همه بخش‌ها است مدیریت شود.