مراسم تودیع و معارفه فرماندار مرکز استان با حضور استاندار و‌جمعی از مسئولین برگزار شد/مهدوی مطلق/روشنفکر هموار حامی جوانان و نخبگان بوده +جزئیات
مراسم تودیع و معارفه فرماندار مرکز استان با حضور استاندار و‌جمعی از مسئولین برگزار شد/مهدوی مطلق/روشنفکر هموار حامی جوانان و نخبگان بوده +جزئیات
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا:مراسم تودیع مجید احمدی و معارفه فرماندار جدید سرهنگ مهدوی مطلق با استقبال با شکوه و با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی در سالن جرجانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا:مراسم تودیع دکتر مجید احمدی و معارفه فرماندار جدید سرهنگ مهدوی مطلق با استقبال با شکوه و با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی،امروز سه شنبه ۲۱/۱۱/۱۴۰۰ در سالن جرجانی برگزار شد.

 

ابتدا در این نشست، کورش دلشاد رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد، از طرف خود و نیابتاً از طرف مدیران شهرستانیِ شهرستان بویراحمد از تلاش‌های صادقانه، مجدانه و بی‌ریای که طی این مدت کوتاه بجز خدمت به مردم هدفی نداشت جناب دکتر احمدی فرماندار سابق بویراحمد، کمال تشکر را داریم.

وی افزود دکتر احمدی دو ویژگی او شاخص داشت؛ مدیریت او رهبری‌گونه بود؛ مدیریتی بود که خود ایشان قدرت نفوذ و تأثیرگذاری اخلاقیِ عملی و رفتاری ایشان باعث می‌شد سایر مدیران از ایشان درس بگیرند.

ویژگی بعدی او این بود که تنظیم‌کننده روابط بین خود و مدیران و مردم و ارباب رجوع را اخلاق‌مداری و حاکمیت اخلاق و روابط انسانی می‌دانست. انشاالله از توان و تحربه ایشان استفاده بهینه خواهد شد.

وی ادامه داد: در خصوص برادر ارزشمندم جناب دکتر مهدوی از طرف خود و همه عزیزان به‌ویژه مدیران محترم شهرستان بویراحمد تبریک عرض می‌کنیم. دکتر مهدوی فردی انقلابی، ولایی، مردمی، جهادی است و شاخصه اصلی اواین است که از بطن توده مردم ضعیف برخواسته است. با توجه به رزومه و سابقه علمی و اجرایی او، ایشان منشا خیر و برکت خواهد بود.

دلشاد در پایان عنوان کرد: متأسفانه ما یک رفتار ناپسندی تاکنون داشتیم؛ ما خوش‌استقبال و بدبدرقه هستیم. اما در اینجا این سنت شکسته شد. قریب اتفاق مطبوعات محلی، حتی مخاطبین، تقدیر و تشکر داشتند از دکتر احمدی و بعد تبریک داشتند خدمت دکتر مهدوی مطلق. بنده به عنوان عضو کوچکی از مدیران شهرستان بویراحمد پیمان‌نامه با شما خواهیم بست جهت توسعه همه‌جانبه شهرستان بویراحمد که پیشانی استان است، هم‌پا، هم‌افزا و همگام شما خواهیم بود.

 

سخنرانی مجید احمدی فرماندار سابق شهرستان بویراحمد شروع شد و از ظو وی به عمکردش در دوران کرونا و برگزاری انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری پرداخت

وی همچنین صحبت‌های در باره افزایش اعتبارات شهرستان بویراحمد کرد.
احمدی گفت: از استاندار کهگیلویه و بویراحمد و همه مسئولان استان تشکر می‌کنم که بار مسئولیت را از دوش من برداشتند.
وی در پایان صحبت‌هایش از همه مسئولان استان، نماینده ولی فقیه، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون، آیت الله ملک حسینی نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری و مردم قدردانی کرد.

وی در خصوص مهدوی مطلق گفتند : از جناب مهدوی زیاد شنیدم ایشان از نیروهای انقلابی اصیل هستند و جهادی کار کردند .
احمدی گفت؛ آقای روشنفکر به من گفتند من خیلی درگیر این بودم که آقای مهدوی را راضی کنم که فرمانداری بویراحمد را قبول کنند .

فرماندار جدید شهرستان بویراحمد در این مراسم بیان کرد : از همه کسانی که این زمینه را برای من فراهم کردند تشکر می کنم .

شهرام مهدوی در ادامه ضمن تشکر از وزارت کشور و استاندار بیان کرد ؛ از عنایت و حمایت های بی دریغ نماینده محترم و دلسوز شهرستان های بویراحمد دنا و مارگون در مجلس شورای ، از همکاران خود در قرارگاه خاتم الانبیا تقدیر و تشکر می کنم .
وی ادامه داد:صراحتا می گویم که دکمه های پیراهن پاسداری را با هیچ چیزی عوض نمی کنم امروز تکلیفی بر ما وارد شد و در کنار برادرانم در تیپ ۴۸ خواهم بود .
فرماندار بویراحمد اظهار داشت ؛برنامه های کاری خود در برنامه ۵ ساله توسعه اجرا خواهم کرد .
شهرام مهدوی مطلق اضافه کرد ؛مدیریت جهادی پیوست عدالت در تمام ابعاد حکمرانی ،مردمداری ، مبارزه با فساد و انقلابی گری و وحدت از شاخه های اصلی گام دوم انقلاب هستند که قطعه سرحوله برنانه های من خواهند بود.


مهدوی مشکل اصلی استان و شهرستات بویراحمد را عدن اتحاد اعلام کرد و افزود ؛وحدت حلقه مفقوده ما برای پیشرفت است که قطعا باید بصوزت ویژه نورد توجه قرار گیرد .

مهدوی مطلق خاطرنشان کرد ؛وابستگی خاصی به جریان های سیاسی ندارم اما پیشرفت شهرستان بدون وحدت میسر نمی شود و نمی شود جزیره ای عمل کرد .

 

 

 

 

  • نویسنده : صادق آبدار