مسئول بسیج رسانه استان: ایجاد امید در بین مردم از اهداف اصلی رویداد رسانه‌ای جام امید در استان است/ حضور ۱۶ تیم رسانه ای و ۱۰ تیم انفرادی جهت رقابت در این جام +جزئیات
مسئول بسیج رسانه استان: ایجاد امید در بین مردم از اهداف اصلی رویداد رسانه‌ای جام امید در استان است/ حضور ۱۶ تیم رسانه ای و ۱۰ تیم انفرادی جهت رقابت در این جام +جزئیات
جام رسانه ای امید در استان

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا، مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ عباس رضایی در جشنواره امید رسانه اظهار کرد: حدود ۷۰ خبرنگار در جام رسانه امید این استان با هم به رقابت خواهند پرداخت.

 

عباس رضایی در رویداد جام رسانه امید کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این جشنواره بیش از ۱۶ تیم رسانه ای و ۱۰ تیم انفرادی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی بیان کرد: این جشنواره در زمینه امید آفرینی و روایت پیشرفت ها و انتشار دستاوردهای دولت در بخش های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در حال برگزاری است .

رضایی اظهار کرد: حجم و تعداد انتشار، کیفیت محتوایی اثر، تعداد بازدید، تعداد اشتراک گذاری محتوا و میزان بازخورد و عکس‌العمل مخاطب از شاخص‌های ارزیابی در این رویداد بوده است.

وی تصریح کرد: برگزاری جام رسانه‌ای امید، یک ظرفیت مناسب برای بیان خدمات نظام مقدس اسلامی و دولت سیزدهم است.

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد پیوند ،ایجاد امید در بین مردم را از اهداف اصلی این رویداد رسانه‌ای دانست و گفت: برگزاری جام رسانه‌ای امید برنامه‌های دشمنان برای ایجاد یاس و ناامیدی میان مردم را نیز از بین خواهد برد

 

.

رضایی با بیان اینکه دشمن در صدد کمرنگ کردن خدمات نظام به مردم است ابراز کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کشور با همدلی و اتحاد دستاوردهای بزرگی داشته که توانسته امروز به یکی از کشورهای قدرتمند منطقه تبدیل شود.

 

رضایی افزود: هدف از برگزاری جام رسانه امید، روایت امید آفرینی از دستاوردهای نظام ‌انقلاب و مقابله با موج ناامیدی دشمن و جنگ ترکیبی و جنگ نرم دشمن است.

وی برنامه و طرح راهبردی و حیاتی دشمن را ناامیدی و مایوس کردن ملت ایران دانست و تصریح کرد: جشنواره جام رسانه امید مهمترین رویداد تولید محتوا است که دلیل این رویداد برنامه ریزی برای امید افرینی و انعکاس خدمات نظام است که مامورت اصلی دشمنان که القای ناامیدی در جامعه است را خنثی کند.

  • نویسنده : برزین آراسته
  • منبع خبر : بلبل دنا