نشست صمیمی دانش آموزان عضو انجمن اسلامی و بسیج دانش آموزی دبیرستان متوسطه دوم شهید ستمی با امام جمعه و مدیر آموزش وپرورش شهرستان بهمئی + جزئیات و تصاویر
نشست صمیمی دانش آموزان عضو انجمن اسلامی و بسیج دانش آموزی دبیرستان متوسطه دوم شهید ستمی با امام جمعه و مدیر آموزش وپرورش شهرستان بهمئی + جزئیات و تصاویر
حجت الاسلام افروغی در این نشست گفت: انتظار هست شما دانش آموزان انجمن اسلامی حلقه های های وصل دیگر دانش آموزان با مناسبت های فرهنگی،اجتماعی و مذهبی باشند.

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا : نشست صمیمی دانش آموزان عضو انجمن اسلامی و بسیج دانش آموزی دبیرستان متوسطه دوم شهید ستمی با امام جمعه و مدیر آموزش وپرورش شهرستان بهمئی در دفتر این دبیرستان برگزار شد.

 

حجت الاسلام محمد یوسف افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی در این نشست گفت:  شیطان بزرگ با همه ابزار آلات که دارند بشدت کار می کند و فضای سیاسی،اقتصادی، فرهنگی بدی را در جهان بخصوص منطقه حاکم نموده است.

 

 

وی خاطر نشان کرد: اگه توجه کنید در سال های اخیر تعداد زاد و ولد در کشور چقدر کاهش پیدا کرده است اینها تا حدودی سیاست های دشمنان و بدخواهان هست، هر کشوری مخالف سیاست های غلط آمریکا باشد با تحریم های سنگین و ناجوانمردانه مواجه خواهد شد و چنان عرصه را برمردمان تنگ می کنند تا آنان را از کار و فعالیت بیاندازد و متوقف نماید و یا بر علیه حکومت و نظام کشور خود به پا خیزند اینها همه نشٲت گرفته از سیاست کثیف و ذات بد این شیطان بزرگ هست.

 

امام جمعه بهمئی در این دیدار گفت: اگه در سال های اخیر و بحث بیماری کرونا توجه کنید دست ساخته بشر و انتشار آن توسط چه کسانی و چه دولت هایی صورت می پذیرفت آیا جز سیاست جهت درآمد زایی و اهداف پلید چیزدیگری بود؟

 

 

رئیس شوای فرهنگ عمومی در جمع دانش آموزان بابیان اینکه انجمن های اسلامی با یک واسطه به مقام عظمای ولایت وصل می شوند گفت: مدارس مانند لوکوموتیوهای قطار هستند که رنجیر وار به هم متصل اند و دانش آموزان وجامعه را به هم وصل می کنند باید انجمن های اسلامی در مدارس کمبود نیروی انسانی توانمند را جبران کنند،حلقه متصل مسجد، مدرسه، خانه و نماز جمعه باشند اگه توجه داشته باشید اکثرٲ دانش آموزان هستند که مساجد را می چرخانند.

 

 

خطیب نماز جمعه شهرستان بهمئی در پایان ادامه داد: انتظار هست شما دانش آموزان انجمن اسلامی حلقه های های وصل دیگر دانش آموزان با مناسبت های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی باشید.

 

 

غلامعلی مویدی مدیر آموزش و شهرستان بهمئی هم در این دیدار با اشاره به نیاز مبرم نظام اسلامی به دانش آموزان گفت: شما دانش آموزان آینده سازان نظام اسلامی هستید و قطعٲ مدیران آینده، وزرا، نمایندگان مجلس از بین شما انتخاب خواهند شد.

 

وی در پایان از مجموعه عوامل اجرایی دبیرستان و دانش آموزان به پاس فعالیت ها و تلاش های آموزشی و پرورشی تشکر کرد.

 

نویسنده و خبرنگار: سامان خوبی زاده

  • نویسنده : سامان خوبی زاده