نفر از بانوان هلال احمر استان در قالب كاروانهاي راهيان نور به جنوب كشور اعزام شدند+جزئیات
نفر از بانوان هلال احمر استان در قالب كاروانهاي راهيان نور به جنوب كشور اعزام شدند+جزئیات

۸۰ نفر از بانوان هلال احمر استان در قالب كاروانهاي راهيان نور به جنوب كشور اعزام شدند کاروان راهیان نور با حضور ۸۰ نفر از خواهران جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد راهی یادمان جنوب کشور شدند به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا ؛ کاظم فلاحی دوست مدیر عامل جمعیت هلال احمر در ارتباط با […]

۸۰ نفر از بانوان هلال احمر استان در قالب كاروانهاي راهيان نور به جنوب كشور اعزام شدند

کاروان راهیان نور با حضور ۸۰ نفر از خواهران جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد راهی یادمان جنوب کشور شدند

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا ؛ کاظم فلاحی دوست مدیر عامل جمعیت هلال احمر در ارتباط با این خبر گفت: اين كاروان شامل ۸۰ نفر از خواهران عضو جمعیت هلال احمر استان است كه با دو دستگاه اتوبوس به همراه یک دستگاه آمبولانس از حوزه بهداشت و درمان اضطراری جهت پشتیبان عازم اين مناطق شدند.

فلاحی دوست ؛هدف از اعزام كاروان هاي راهيان نور هلال احمر را به مناطق جنگي كشور ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه ، انتقال فرهنگ جبهه به اعضاء هلال احمری و آشنايی با نحوه زندگاني رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس ذكر كرد.

وي گفت: بانوان هلال احمری كه همراه دیگر بانوان کارکنان ادارات استان با همکاری بسیج ادارات استانداری و سپاه استان از مناطق جنگي ديدن مي كنند پس از بازگشت از اين مناطق به عنوان پيام رسان شهدا اقدام به بازگويي نحوه سفر خود به كربلاي ايران به خانواده و دوستان و آشنايان كرده و اين كار شيوه مناسبي براي ترويج فرهنگ جبهه و شهادت در بين آحاد مختلف به ویژه در جامعه هلال احمر است.

وي بيان كرد: به جهت پشتیبانی و کاور امدادی کاروان راهیان نور یک دستگاه آمبولانس از حوزه بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر استان با تمام تجهیزات به همراه زائرین به یادمان جنوب کشور اعزام شد .

در ادامه مراد عدالت دوست معاون امور جوانان: هدف از برگزاری این اردوها تحکیم هویت ملی و دینی ، تقویت روحیه امید و خودباوری در اعضای جوان ، معرفی شهدا بعنوان الگوهای ماندگار به نسل جوان و تعمیق معنویت و بصیرت و افزایش معرفت اعضا می‌باشد.

عدالت دوست معاون امور جوانان همچنین افزود:جوانان هلال احمری در این بازدیدها ، با دستاوردهای و پیشرفت های عظیم انقلاب اسلامی‌که موجبات تقویت ایمان و بهبود روحیه امید را فراهم خواهد آورد آشنا خواهند شد.
وی در پایان ضمن تشکر از عوامل اجرایی افزود :این ارودهای در آینده نزدیک برای برادران هم پیش بینی شده و اجرایی خواهد شد

  • نویسنده : برزین آراسته