پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بهمئی به مناسبت هفته قوه قضائیه + جزئیات
پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بهمئی به مناسبت هفته قوه قضائیه + جزئیات
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بهمئی طی پیامی، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به مقام عالی قضا و همکارانشان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بهمئی طی پیامی فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

هفته اول تیر ماه یادآور مظلومیت تلاشگران این عرصه خطیر و مهم است. هفته‌ای که روایتگر شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است و با یاد و نام آنان هفته قوه قضائیه مزین گردیده است.

 

 

بی شک جمله ماندگار شهید بهشتی که فرموده “ما در زیر بار سختی‌ها و مشکلات و دشواری‌ها قد خم نمی‌کنیم. ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند. تنها موقعی سرپا نیستیم که یا کشته شویم، و یا زخم بخوریم و به خاک بیفتیم و الا هیچ قدرتی پشت ما را نمی‌تواند خم کند”؛ گواه عینی اش زندگی مجاهدانه ایشان و هزاران سرباز دیگر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در لوای عدالت و انسانیت است.

 

 

فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت پرچم دار پاک دست و عدالت طلب دستگاه قضا، فرصت مغتنمی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای هفتم تیرماه، از تلاش‌های کارکنان قوه قضائیه قدردانی نموده و این روز را به به همه این عزیزان تبریک گویم و از خداوند متعال توفیق روزافزون یکایک عزیزان در این منصب حساس و خطیر را خواستارم.

 

سرهنگ دوم مهدی غلامی نژاد

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بهمئی