به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا از کهگیلویه و بویراحمد، ریحان بهادر مدیرعامل شرکت گاز استان در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. در متن پیام آمده است:     بسم الله الرحمن الرحیم هفته دفاع مقدس یادآور حادثه ‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏ تر در سیر انقلاب ماست […]

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا از کهگیلویه و بویراحمد، ریحان بهادر مدیرعامل شرکت گاز استان در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. در متن پیام آمده است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس یادآور حادثه ‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏ تر در سیر انقلاب ماست و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. (مقام معظم رهبری)

هفته دفاع مقدس یادآور روزهای حماسه، رشادت، ایثار و از خود گذشتگی غیور مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام (ره) در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جان فشانی نموده و با صلابت، استقامت، پایداری و مجاهدت‌ و هشت سال دفاع مقدس؛ یکی از برجسته‌ترین و پرافتخارترین برگ‌های تاریخ پرفراز و نشیب این سرزمین را رقم زد.

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی و هنگامه اتحاد و همبستگی ملت بزرگ ایران در دفاع از شریعت اسلام و آب و خاک میهن عزیزمان است که با نثار خون پاک فرزندان این مرز و بوم و ایثار و مجاهدت‌های مثال‌زدنی آنان، جاودانه شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و تبریک هفته دفاع مقدس، توفیق روز افزون آحاد مردم شریف ایران اسلامی بویژه مردم شهید پرور استان کهگیلویه و بویراحمد را در پاسداری و ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان از خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

ریحان بهادر

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد