پیام تبریک یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در پی انتصاب فرماندار بویراحمد+متن پیام
پیام تبریک یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در پی انتصاب فرماندار بویراحمد+متن پیام
به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا :یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس طی پیامی انتصاب دکتر شهرام مهدوی مطلق را بعنوان فرماندار بویراحمد را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا :یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس طی پیامی انتصاب دکتر شهرام مهدوی مطلق را بعنوان فرماندار بویراحمد را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا
برادر عزیز جناب دکتر شهرام مهدوی مطلق

با صلوات بر محمد و آل محمد
،حسن انتصاب شایسته جنابعالی را از طرف خود، از سنگر برگشتکان دفاع مقدس و سربازان سال های ابری به سمت فرماندار شهرستان بویراحمد، مرکز استان آسمان و ستاره کهگیلویه و بویر احمد که نشان از لیاقت، تعهد، شایستگی، قابلیت‌های آن برادر فرهیخته است را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم .

بی تردید رمز موفقیت، استفاده از سرمایه های انسانی توانمند و شایسته در جهت جذب و بکارگیری نخبگان در سطح شهرستان جهت پیشبرد و تحقق ماموریت های جنایعالی از طریق برنامه ریزی مؤثر، فراگير و جامع منطبق بر برنامه پنج ساله، اسناد بالا دستی و استفاده بهینه و بموقع از فرصت های پیش رو ، تعامل و هم افزایی با استانداری، ادارات کل استان و نخبگان شهرستان می باشد.

بدیهی است یکی از مفروضات اساسی در بحث مدیریت ؛ شناسایی موانع و مشکلات اساسی و تعیین راهکارهای برون رفت از آنها و همین طور عوامل کلیدی موفقیت و بکارگیری آنها برای رشد، توسعه، بهبود و اداره ی شهرستان منطبق بر شاخص های مدیریتی از طریق استقرار حاکمیت قانون، شفافیت، مسئولیت‌پذیری، مشارکت در امور و پاسخ‌گویی می باشد .

واضح است از الزامات اساسی موفقیت در هر سازمانی ارتقاء توان مدیریتی از طریق برنامه ریزی، ارزیابی و کنترل دائمی برنامه ها و اهداف پیش بینی شده است که سازماندهی و انتخاب همکارانی بدون توجه به قوم گرایی و جریان گرایی ، البته همراستا و دارای هندسی ذهنی مشترک با شما از ضروریات آن خواهد بود.

شایان ذکر است که بسیاری از موانع و مشکلات کلیدی و ضعف های عمده احتمالی را می توان از طریق استفاده از اتاق فکر پویا متشکل از نیروهای توانمند ، مفید و کارآمد و از مسیر نظارت،کنترل تخصصی ، بازرسی های دائم ، رصد و پایش مستمر فرآیندها احصاء نموده و سپس از طریق تعیین راهکارهای ابتکاری ، نو و البته با آرایش درست امکانات، در جهت تحقق اهداف و برنامه های مورد انتظار حل و فصل نمود.

به یقین سوابق مسئولیت پاسداری و تجاب ارزنده جهادی جنابعالی، نوید بخش روزهایی خوب در ارائه خدماتی متناسب، صادقانه و در خور مردم شجاع و رزمنده پرور بویراحمد می باشد،

از خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند سبحان مسألت دارم، چرا که موفقیت جنابعالی، موفقیت تمام رزمندگان ، پاسداران و بسیجیان استان خواهد بود.

با کمال احترام
سید علی حمیده کیش شاه قاسمی