پیام دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام اللّه علیها و حضرت امام خمینی (ره) + جزئیات
پیام دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام اللّه علیها و حضرت امام خمینی (ره) + جزئیات
به مناسبت فرا رسیدن زاد روز فرخنده ی حضرت فاطمه زهرا سلام اللّه علیها و فرزند برومندش حضرت امام خمینی (ره) دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد پیام تبریکی صادر نمودند.

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: به مناسبت فرا رسیدن زاد روز فرخنده ی حضرت فاطمه زهرا سلام اللّه علیها و فرزند برومندش حضرت امام خمینی (ره) دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد پیام تبریکی صادر نمودند.

دکتر نگین تاجی در این پیام آورده اند:بانوان، زنان و مادران ایران اسلامی با تمسک به حضرت فاطمه زهرا (س) و الگوبرداری از ایشان در تمامی عرصه‌ها به ویژه ولایتمداری، نمونه‌ای کم‌نظیر از نحوه حضور باارزش این قشر در عرصه جامعه را به نمایش گذارده‌اند.

متن پیام به شرح زیر است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم
بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت حضرت فاطمه‌الزهرا (س)، تلفیق گرانبهایی از تجلی نور نبوی و تلالو درخشان ولایت و تابندگی امامت است که تأسی به آن حضرت و سلاله مطهر ایشان زمینه حرکت در مسیر پاک هدایت را رقم خواهد زد. چنین روز با برکتی با ولادت فرزندی از سلاله پاک دخت نبی مکرم اسلام مقارن شده است؛ امام خمینی (ره) که با احیا اسلام ناب محمدی(ص) انقلابی را به ثمر رساند که ندای آن امروز لرزه براندام مستکبران جهان انداخته و امتداد مسیر آن از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، زمینه‌ساز بیداری اسلامی در جهان شده است.

در روزهایی که زنان به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند، بانوان، زنان و مادران ایران اسلامی با تمسک به حضرت فاطمه زهرا (س) و الگوبرداری از ایشان در تمامی عرصه‌ها به ویژه ولایتمداری، نمونه‌ای کم‌نظیر از نحوه حضور باارزش این قشر در عرصه جامعه را به نمایش گذارده‌اند.

اینجانب ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و با گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر و همچنین میلاد رهبر فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، این روز را به همه زنان و مادران سرزمینم تبریک عرض میکنم.
دکتر حسن نگین تاجی
دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد