پیام مدیرکل جدید راه وشهرسازی در خصوص انتصاب خود/از استاندار دلسوز و نمایندگان استان تشکر می‌کنم
پیام مدیرکل جدید راه وشهرسازی در خصوص انتصاب خود/از استاندار دلسوز و نمایندگان استان تشکر می‌کنم

پیام مهندس راستا مدیرکل جدید راه وشهرسازی/از استاندار دلسوز و نمایندگان استان تشکر می‌کنم محمد راستا مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد به جهت انتصاب خود متن پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است با سلام محضر مردم شریف و نجیب استان کهگیلویه و بویراحمد بدینوسیله بر خود فرض میدانم، از الطاف […]

پیام مهندس راستا مدیرکل جدید راه وشهرسازی/از استاندار دلسوز و نمایندگان استان تشکر می‌کنم

محمد راستا مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد به جهت انتصاب خود متن پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است

با سلام محضر مردم شریف و نجیب استان کهگیلویه و بویراحمد

بدینوسیله بر خود فرض میدانم، از الطاف و محبت‌‌‌‌‌های مردم فهیم و عزیز استان، که با پیام‌‌‌‌‌های محبت آمیز و دلگرم کننده خود، اینجانب را مورد لطف قرار داده و حقیر را با واژه‌‌‌‌‌های محبت آمیزشان شرمنده کردند قدر‌دانی صمیمانه‌ای داشته باشم.

لازم میدانم تشکر ویژه‌ای از مجموعه مدیریتی استان و بخصوص استاندار دلسوز و پرتلاش و نمایندگان محترم استان به خاطر حمایت‌‌‌‌های صادقانه و پیگیری‌ها مداوم این عزیزان داشته باشم.

خدای عزوجل را سپاسگزارم که اکنون توفیق خدمتگزاری به مردم نجیب استان کهگیلویه و بویراحمد را در جایگاهی دیگر؛نصیب این بنده ناچیز خود کرده و امیدوارم بتوانم به نحو شایسته‌ای خدمتگزار شما مردم قدرشناس و وفادار باشم. تا در انتها، امضای شما به عنوام رضایت، پای کارنامه اینجانب قرار بگیرد.

در طول تمام سال‌‌‌‌های کاری در حوزه راه و شهرسازی، همیشه در تلاش بوده‌ام از تجربیات گرانقدر و نصایح همکاران عزیز و متخصصین در این حوزه، حداکثر استفاده را ببرم و حال نیز همانند گذشته تلاش خواهم کرد ضمن هم اندیشی و باز گذاشتن فضای نقد و نقادی برای مطالبه گران و به ویژه فعالان عرصه رسانه‌ و دعوت از این عزیزان برای مطالبه‌گری‌، از تجربیات و نصایح متخصصین این حوزه، خاصه مجموعه راه و شهرسازی بهره خواهم برد، تا بتوانم با توکل بر خداوند رحمان و با دعای خیر و حمایت شما مردم و همکاران دلسوز و توانمندم، امانت‌دار شایسته‌ای برای خدمت به شما و نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی، برای رسیدن به اهداف انقلاب قدم موثری برداشته باشیم که هدف و غایت انقلاب و نظام چیزی جز رضایت این مردم وفادار به انقلاب و همیشه در صحنه نیست.

در پایان ضمن قدردانی مجدد از محبت‌‌‌‌‌های مردم فهیم استان، از خداوند سبحان، عزت و سربلندی ایران را خواستاریم.

با احترام

محمد راستا، خدمتگزار کوچک شما در مجموعه راه و شهرسازی استان