آخرین اخبار
کد خبر: 43227

تاریخ انتشار: مرداد ۹, ۱۳۹۷

زریر حجتی : مافیای توزیع اعتبارات تفکر معجون وخطرناک نهفته درپوسته مدیریتی استان

بلبل دنا -یاسوج-زریرحجتی کناری، فریاد خفته در گلوی مردم بویراحمد میزبانی همه ناسیونالیست گراهای مدیریتی استان اما مافیای توزیع اعتبارات با پشتوانه های محسوس و نامحسوس راهش را بست ولی چهره کریه آنان در پهنای تاریخ نژادپرستی خواهد ماند! فرماندار بویراحمد چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی استانداری کهگیلویه وبویراحمد زیبایی هر چه تمامتر انعکاس صداهای […]

بلبل دنا -یاسوج-زریرحجتی

کناری، فریاد خفته در گلوی مردم بویراحمد میزبانی همه ناسیونالیست گراهای مدیریتی استان اما مافیای توزیع اعتبارات با پشتوانه های محسوس و نامحسوس راهش را بست ولی چهره کریه آنان در پهنای تاریخ نژادپرستی خواهد ماند!

فرماندار بویراحمد چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی استانداری کهگیلویه وبویراحمد زیبایی هر چه تمامتر انعکاس صداهای در گلو خفته مردمی شد که مایملک خود را بدون نگاههای امنیت ستیز منطقه گرایی در تیول عده ای خاص قرارداده و همچنان که می لولند به آن می تازند!

این همان تفکر معجون و خطرناک نهفته در پوسته مدیریتی است که منافع قوم و قبیله را بر مصالح کلان نظام ترجیح می دهند و شیشه امنیت را نشانه رفته اند!

پرسشی که امروز با خروجی اخبار شورای برنامه ریزی به مطالبه عمومی مبدل شده این است که توزیع اعتبارات با کدام شاخصه ها انجام می گیرد!

استانی به مرکزیت یاسوج با شاخصه مهاجرپذیری و در قامت اقامت همه خوش نشینانی که جمعیت آن را قریب به ۴۰۰هزار نفر از کل جمعیت ۶۷۰ هزار نفری استان با در نظر گرفتن دانشگاه های مادر، گردشگران و … رسانده اند با چه توجیهی مبنای “جمعیتی ” را نادیده گرفته و پز مدیریت می دهند!

آیا این قماشِ مدیرنمای خوش انصاف! به چگونگی تامین آب و فاضلاب و مدرسه و بهداشت و درمان و راه و …خود نیز می اندیشند که همه چیز را با عینک مه گرفته قومیت گرایی به عیار نشسته اند!

ما نگاه منطقه گرایی را مذموم و مردود می دانیم اما به شئون عدالت معتقدیم آنگونه که مولایمان علی برای احیاء آن جنگید تا قربانی آن شد.

حاشا وکلا که لیبرال مسلکان مرفه و بی درد را اینگونه به حال خود واگذاریم تا با پندارهای باطل خود جولان دهند و حقوق مردم را نادیده بگیرند!

ما به مستخدمین قلم به مزدِ مزدور و جنجال آفرین این قماش مدیران ناسیونالیست نیز اخطار می کنیم که مصالح عمومی و بویژه امنیت مردم را فدای منافع شخصی خود نکنند که در آن صورت سنگ روی سنگ بند نخواهد شد!

ما سالیان پیش زنگ خطر کانون های قدرت و ثروت را در گزارش “مافیای آب” بصدا در آوردیم اما عده ای منفعت محور چونان کبک سر به زیر برف کردند و جلوی تبعیض و بی عدالتی را در توزیع اعتبارات آب نگرفتند! ” اینجا کلیک کنید”

بی شک دود بی اعتنایی به سخنان واقع بینانه فرمانداربویراحمد،به چشم همه خواهد رفت، آنگونه که اکنون بحران آب مزید بر همه مشکلات شده و نمایش ناکارآمدی مدیر آب و منطقه ای گردیده است!

مظلوم تر از فرمانداربویراحمد ، رسانه هایی هستند که فریادشان جهت برنامه ریزی سد پراشکفت و تنگ سرخ و کبگیان و مهریان به جایی نرسید نشان به آن نشان که آن موقع مدیران ذیربط برای حفظ میز و خوش خدمتی نمایندگانی خاص با تلقی زرنگی به تخصیص یکجانبه اعتبارات آب و مرتع می پرداختند!!

پس بیایید با نگاه واقع بینانه، به شاخصه ی جمعیت و محرومیت و وسعت بنگرید و امنیت را ضرورتی انکارناپذیر برای همه بدانید.
آنچه از لابلای اخبار هویداست نه در شان مدیریتی شماست و نه به مصلحت شما که حقوق یک منطقه ای را قطره چکانی دهید و دیگر مناطق را ده برابر!!!

بنابر این باید سخنان فرماندار را در توزیع عادلانه فرصت ها جدی بگیرید که این مر قانون است و بنطر می رسد بی قیدی به آن قابل جمع کردن نیست.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

اخبار استان