کد خبر: 43250

تاریخ انتشار: مرداد ۲۸, ۱۳۹۷

تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران باسرپرستی ابوالفضل مرادیان با اقتدار قهرمان استان شد

  بلبل دنا-گچساران -تیم نوجوانان نفت و گاز گچساران با اقتدارقهرمان استان شد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا: مسابقات قهرمانی فوتبال پایه استان در ایستگاه نوجوانان به کار خود پایان داد وتیم نفت و گاز گچساران در رده نوجوانان نیز قهرمان لیگ فوتبال نوجوانان استان کهگیلویه و بویراجمد شد. براساس این گزارش، این […]

 

بلبل دنا-گچساران -تیم نوجوانان نفت و گاز گچساران با اقتدارقهرمان استان شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا: مسابقات قهرمانی فوتبال پایه استان در ایستگاه نوجوانان به کار خود پایان داد وتیم نفت و گاز گچساران در رده نوجوانان نیز قهرمان لیگ فوتبال نوجوانان استان کهگیلویه و بویراجمد شد.

براساس این گزارش، این نتایج در حالی رقم خورد که پیش از این نیز تیم های فوتبال نونهالان و امید این باشگاه نیز کاپ قهرمانی را به خانه برده بودند.

تیم نوجوانان نفت و گاز گچساران در این دوره از مسابقات با سرپرستي ابوالفضل مراديان ،سرمربیگری حسن کیامرثی و کمک مربیان این تیم سیاوش مقیمی ، سپهر منعمی، سعید ملک زاده توانست یک بار دیگر شایستگی های خود را به رخ فوتبال استان بکشد.

تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران در این مسابقات با ۵برد از۵بازی  و کسب ۱۵امتیاز قهرمان بلامنازع این مسابقات شد.

هرچند جایگاه تیم فوتبال نوجوانان در لیگ برتر فوتبال همچنان خالی بوده و به عنوان تیمی از یک باشگاه ریشه دار بایستی به عنوان واقعی خود برسد اما در شرایط فعلی که پرورش استعدادهای بومی در اولویت ورزش وزارت نفت قرار گرفته بایستی با کمک این امکانات پتانسیل فوتبال این رده سنی را هرچه بهتر به جامعه ورزش کشور معرفی نماید.

بی شک افتخار آفرینی تیم های پایه نفت و گاز گچساران در لیگ استان سکوی پرتابی خواهد بود برای فرزندان این دیار که با کمترین امکانات همواره به عنوان یکی از عضوهای ثابت تیم های ملی کشورمان حضور دارند و از نام این استان و نفت و گاز دفاع می کنند.

ارسال دیدگاه

اخبار استان