آخرین اخبار
کد خبر: 43757

تاریخ انتشار: خرداد ۳, ۱۳۹۸

نستور درخشنده پور درگفتگو با خبرنگاران : مدافع اصلاحات هستم با رعایت اصول بنیادی/ تا آخر می مانم / با هیچکس ائتلاف نمی کنم/ روشنفکر آمد و کار خوبی هم کرد/ هدایت خواه در زمان خاص خود مفید وموثر بود یکی از مشکلات کنونی مدیریت فرسوده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ نستور درخشنده پور؛ مدیرعامل شهر جدید علوی” بعنوان یکی از کاندیداهای احتمالی  حاضر در این دوره از انتخابات بویراحمد و دنا در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اعلام قطعی حضور در انتخابات مجلس یازدهم، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد: با کدام نگاه سیاسی وارد انتخابات می […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ نستور درخشنده پور؛ مدیرعامل شهر جدید علوی” بعنوان یکی از کاندیداهای احتمالی  حاضر در این دوره از انتخابات بویراحمد و دنا در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اعلام قطعی حضور در انتخابات مجلس یازدهم، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

با کدام نگاه سیاسی وارد انتخابات می شوید؟

 

باید دست به اصلاحلات زد، مدافع اصلاحات هستم با رعایت اصول بنیادی
نستور درخشنده پور: بنده اعتقاداتی دارم و دوست دارم حداقل با خودم و مردم عزیز صادق باشم، عنوان حضور مستقل شاید درست نباشد اما تحت عنوان جریان اصولگرا یا اصلاح طلب هم به انتخابات ورود نمیکنم.
تعاریفی در اصولگرایی و اصلاح طلبی نمیبینم که در آن قالب ها بگنجم، معتقدم الان جریانات سیاسی نفع خاصی نداشته و نتوانسته اند نقش آنچنانی برای حل مشکل مردم ایفا کنند، برای عبور از مشکلات نباید در حصار و محدودیت دو جریان سیاسی غالب ماند.
یکی از مشکلات کشور اینست که مسئولین و صاحبان فکر و خواص ما تا حدودی از منویات و ارشادات رهبری فاصله و زاویه گرفتند، این فاصله باید کم شود، شما ببینید در طول دوران بعد از انقلاب به عینه دیدیم ضریب خطا و اشتباهات رهبر انقلاب تقریباً صفر است، در موضوع برجام ببینید رهنمودهای ایشان به خوبی مشخص است و اتفاقات رخ داده منطبق با نگاه ایشان بوده است.
معتقدم کشور نیاز به اصلاحات دارد، باید همزمان با دنیا و برای تحقق خواسته های مردم و الزامات توسعه دست به اصلاحات بزنیم، البته این اصلاحات شرط دارد، باید اصول و محکمات تعریف شده را مد نظر داشته باشیم و از اصول انقلابی و اسلامی ایران عدول نکنیم.
– چه کمبود و خلأیی شما را ملزم به حضور در انتخابات بویراحمد و دنا کرده؟
نیاز امروز بویراحمد و دنا نگاه توسعه ای است/با وجود پتانسیل های فراوان اما در همه شاخص ها عقبیم/استانداران به فکر همه چیز بودن الا استان/با فعال شدن همین ظرفیت های موجود میتوان ۸۰۰۰ شغل ایجاد کرد/آمار بیکاری درست نیست، باید اشتغال و توسعه را اولویت نخست قرار داد
نستور درخشنده پور- احساس میکنم سالهاست و دوره های متمادی است که در بویراحمد این ضعف هست که رویکرد نمایندگان در بحث اقتصاد، توسعه، صنعت و ساخت و ساز غیر تخصصی دنبال شده است.
مجلس به تمامی طیف ها و نگاه ها نیاز دارد اما در بویراحمد نگاه توسعه ای ضرورت جدی و خواست مردم به شمار میرود، ما در تمام شاخص های توسعه در رده های آخر جدول قرار گرفتیم، در کشاورزی، دامداری، صنعت و ساخت و ساز، مباحث فرهنگی و حتی در نفت جزو استان های آخر هستیم.
در بحث راه اگرچه در نقطه استراتژیک و مهمی قرار داریم و میتوانیم نقطه میانی و کریدور جنوب به شمال باشیم اما اینگونه نشده، از آن طرف ما نفت داریم و ۲۵ درصد تولید نفت و گاز کشور در کهگیلویه و بویراحمد است اما یک پالایشگاه و پتروشیمی برای بهره برداری از این ظرفیت و کمک به توسعه و بهبود اشتغال جوانان در استان نداریم.
در صنعت هم وضع خوبی حاکم نیست، از حدود ۱۴۰۰ طرح موافقت اصولی در استان نزدیک به ۷۰ درصد آن تعطیل است، خب این به نبود فکرهای توسعه ای در استان برمیگردد، این ایرادات قطعاً تنها به وزارت صنعت برنمیگردد، باید تغییراتی در رویکرد بانک ها و مسئولان متولی داده شود، اگر همین صنایع موجود فعال شود دست کم ۸۰۰۰ شغل میتوان ایجاد کرد.
استانداران نیز متاسفانه به فکر همه چیز بودند الا استان، نمایندگان هم اگر بخواهند اینگونه عمل کنند باید فاتحه توسعه استان را خواند.
نرخ بیکاری اگرچه میگویند حدود ۱۳ درصد است اما معتقدم این نرخ واقعی نیست و حدود ۴۰ درصد است، باید برنامه ای و زیربنایی سراغ حل مشکل رفت.
– آیا بنای ائتلاف دارید، خصوصابا توجه به اینکه بخشی از سبد آرای شما و روشنفکر یکی است آیا ممکن است با هم ائتلاف کنید، حالا ایشان به سمت شما بیاید و با اینکه شما با روشنفکر همراه شوید؟
با هیچ کس ائتلاف نمیکنم/ ائتلاف من و آقای روشنفکر حالا از جانب ایشان و یا بنده، به هیچ وجه رخ نخواهد داد/شرایط بهتری نسبت به دیگر رقبا دارم/تا آخر خط می مانم
نستور درخشنده پور- خیر بنای ائتلاف با هیچ فرد و گروهی ندارم.
به هیچ وقت این اتفاق نخواهد افتاد، آقای روشنفکر در دوره ای آمد و کار خوبی هم کرد، احساس ما اینست شرایط خوبی داریم نه تنها نسبت به آقای روشنفکر بلکه نسبت به دیگر رقبا موقعیت بهتری داریم.
تا آخر این خط خواهم ماند و به هیچ وجه ائتلاف با جریان و گروهی نخواهم داشت، و البته در نهایت این مردم هستند که باید تصمیم بگیرند و انتخاب کنند.
در خصوص برخی مسائل طایفه ای هم باید عرض کنم، بحث های طایفه ای را ضد توسعه میدانم، ما به دنبال توسعه پایدار هستیم و این در صورت همگرایی و هم افزایی همه ما ممکن است.
– نظر شما در خصوص گمانه زنی حضور وکیلی در انتخابات کهگیلویه و بویراحمد؟
نستور درخشنده پور- به هر حال ایشان فردی موثر در مجلس بود و خودشان باید تشخیص دهند که بیایند یا خیر اما به نظر بنده حضور ایشان مفید و موثر است.
– در خصوص عملکرد نمایندگان فعلی استان نظرتان چیست؟
نستور درخشنده پور- بی انصافی است اگر بگوییم کاری نشده، اقدامات خوبی هم صورت گرفته، تلاش هم شده است، اما معتقدم هم افزایی خوبی نبوده و بویراحمد بیشتر از بقیه شهرستان ها رنج میبرد.

– نظرتان درباره استانی شدن انتخابات چیست؟
نستور درخشنده پور- در صورت استانی شدن احتمالی انتخابات، در کهگیلویه و بویراحمد باز هم شهرستانی عمل میشود و کمتر جناحی و سیاسی به موضوع نگاه می شود.
البته اگرچه برای خود بنده استانی شدن خوب است اما استانی شدن انتخابات را جالب نمیدانم، ببینید استدلال مجلسی ها صحیح نیست، آنها میگویند در صورت استانی شدن انتخابات فکر نمایندگان کلی تر و همه جانبه تر است، اما اگر بنا بود اینطور شود خب انتخاب نمایندگان کشوری میشد، انتخابات به نحو کنونی برای اینست که مشکلت منطقه ای و استانی در قوانین دخالت داده شود، اگر انتخابات استانی شود دخالت خواسته های منطقه ای در قانونگذاری کم میشود، از طرفی ارتباط مردم با نمایندگان هم کم خواهد شد.
با استانی شدن انتخابات مناطق و شهرستان های کوچک در تصمیم گیری ها به طور شایسته دخالت داده نمی شوند و برنامه ها از بالا به پایین تدوین می شود، برنامه های از بالا به پایین هم محکوم به شکست است، برنامه هایی که از پایین گرفته و به بالا انتقال داده شود اثرگذاری بیشتری دارد، پس بهتر است انتخابات به همین ترتیب باقی بماند.
– مهم ترین رقیب شما در انتخابات پیش رو چه کسی است؟
نستور درخشنده پور- مهمترین رقیب اینطور بگویم، مردم باید به این درجه از تشخیص برسند که بدانند اشتغال و توسعه اولویت نخست است، شرکت در مراسمات عاطفی اصلاً بحث مردم نیست.
– حضور چهره های قدیمی تر و با تجربه در انتخابات بویراحمد و دنا( از جمله دکتر هدایت خواه) را چطور ارزیابی می کنید؟
نستور درخشنده پور- آقای هدایت خواه در زمان خاص خود موثر و مفید بود، الان دوستان ایشان فکر میکنند کسی جز هدایت خواه توان جذب آرای بالا را ندارد، ولی طبیعی است اگر نیروهای جوانتر ورود پیدا کنند توفیق بیشتری دارند، یکی از مشکلات کنونی ما مدیریت فرسوده است، به عقیده بنده درصد آسیب از مدیریت جوان بسیار بسیار کمتر از مدیریت صاحبان تجربه فرسوده و کهنه است.
سخن آخر؟
نستور درخشنده پور- در کشور و استان نیازمند رونق تولید و اشتغال هستیم، مردم پای دین، انقلاب و کشور هستند، آنچه مردم را آزار میدهد بی عدالتی است که باید برچیده شود.

 

انتهای پیام/ برزین آراسته

Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :15

 • چویل

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  درود بر دکتر درخشنده پور

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • بی طرف

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  با سلام ، خوب بود از جناب درخشنده پور سوال می کردند چرا اون موقع به نفع سید باقر کنار رفتید که هیچ گزینه بویراحمد سفلی در صحنه نبود و زمان آقای آسپار و آقای روشنفکر طرفدار کی بودید و مردم هم آینده و هم گذشته فرد را می سنجند و انتخاب میکنند و چرا حالا که بویراحمد سفلی نزدیک به پیروزی هست ،آمده اید ؟؟؟؟؟

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • شهروند بویراحمد سفلی

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  خدایی بیاییم دست از تخریب برداریم ..مگه اون موقع که اقای سید باقر اومدند مگر با همین آرا سفلی پیروز نشد.اگه ایشون مشکلی داشت چرا الان بهترین پست کلیدی کشور را دارند..بعدش هم جناب روشنفکر اگه شرایط پیروزی را داشتنند و توانایی کاندیدی بهترین زمان ممکن اومدنند و ناکام ..دیگر زمان آزمون و خطا بسر رسیده باید عاقلانه تصمیم بگیریم ..جناب روشنفکر چه کارنامه ای دارد که تجزیه و تحلیلش کنیم ..اون موقع میدان خالی بود و نتوانست استفاده کنه ..حتما جناب دکتر درخشنده با حمایت بزرگان و روشنفکران بویراحمد سفلی و علیا وارد صحنه انتخابات شده ..به جای تخریب بروید تبلیغات کاندید خودتون را بکنید که کار از کار گذشته...دکتر درخشنده با کارنامه موفق ومدیریت قوی اومده ..تعصب بیجا را بزاریم کنار و انتخاب اصلح را انتخاب کنیم ..درود بر دکتر درخشنده

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • شهروند بویراحمد سفلی

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  تخریب کردن جز بی فرهنگی چیزی نیست یه کم عاقلانه فکر کنیم مگه سیدباقر همون موقع با آرا بویراحمد سفلی پیروز نشد.بعدش هم اگه دکتر درخشنده موردی داشت چرا مهمترین پست کلیدی را داره ..جناب روشنفکر دور گذشته بهترین فرصت را داشت ولی متاسفانه به دلایل مختلف و ضعفهای زیادی نتونست موفق باشه..الان هم با پیشنهادات بزرگان سفلی و علیا وارد صحنه انتخابات شده و مطمئن باشید که در این راه موفق میشه ...ما به چنین مدیران با لیاقتی نیاز داریم اگه یه مقدار کارنامه ایشون را مرور کنیم ..بعدش هم جناب روشنفکر کارنامه ای نداره که تجزیه و تحلیلش کنیم ..دور گذشته میدان خالی بود نتونست موفق باشه ..

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  سلام. کارمند پیام نور میشه بفرمایید کدوم دادگستری برای ایشان حکم صادر کرد که ما نمیدونیم؟ میدونید که اگر کسی یک روز حکم دادگستری داشت جهت تصدی پست مدیری پاسخ استعلام منفی می دهند و الان برو در اينترنت سرچ بفرما ببین پست ایشان چیه و چرا استعلامات ایشان مشکلی نداشتند. در جواب بیطرف عرض کنم که من دهدشتی هستم ولی تا جایی که من میدونم ایشان باشعار فراتر از ایل و طایفه گرایی که مانع توسعه استان هستند پا به عرصه انتخابات گذاشته و مورد استقبال فراوان واقع گشته است و کاندیدی که در دور قبل مقداری رای اورد با منش طایفه ای حضور داشت و مورد نکوهش سایر ایلات واقع شد و دلیل اینکه دکتر درخشنده پور از ایشون حمایت نکردند این بود که فردی به نام فرخیانی کارمند دادگستری در دور قبل قصد کاندیداتوری داشتند که وقتی برای شروع به اتفاق چند نفر از طایفه تامرادی به منزل اقای روشنفکر مراجعه میکنند که اقای روشنفکر میفرمایند که من به اقای زارع قول داده ام و نمی توانم به شما قول بدهم و شاهد این موضوع اقای فضل منش هستند و حی و حاضر هستند و میتوانید مسئله را از ایشان بپرسید و ایشان نقل این دیدار را چند سال قبل در رسانه ها نشر دادند و نشان دادند که طایفه گرایی ایشان هم هدف دار هست و کسی که از کاندید تامرادی حمایت نکردند نمیتواند نماینده خوبی برای انها باشد. یاداوری کنم که منزل برادر درخشنده پور در شاهد ۱۴ یکی از ستاد های آقای اسپار بود و درخشنده ها جرقه امدن اسپار را زدند. درخشنده پور دارای مدرک دکترای عمران از بهترین دانشگاهای ایران، شجاعت و پاکدستی و دلسیری،.... از خصوصیات مهم ایشان هستند و نفی قوم گرایی و طایفه گرایی سرلوحه کار ایشان هستند. رزومه ایشان قوی مدیر کلی، شهردار،...

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • سلام

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  در جواب کامنت بی طرف عرض کنم برو از اقای اسپار سوال کن بگو خانواده دکتر درخشنده با کی بودن
  و افرادی که دور اقای روشنفکر هستن با کی بودن
  طرفدارای روشنفکر چرا عصبانی میشید زمانی کهدکتر درخشنده مصاحبه میکنه
  شاید به این خاطر که دکتر درخشنده پور حرف برای گفتن داره
  در پاسخ به کامنت کارمند پیام نور تو هم برو از دادگستری سوال کن بگو ایا درخشنده پور تا کنون جرمی انجام داده و پرونده ای داشته حکم برائت گرفت
  اگه سواد داشته باشی این موضوع را مطرح نمیکردی
  حتما طرفدارای روشنفکر به این امیدن که دکتر درخشنده رد میشه به همین خیال باش
  چه کنیم دکتر توانمند هست اعصابتون خرده
  شنیدم طرفداراتون یکی پس از دیگری ازتون جدا شدن

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • حقي

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  اقاي درخشنده خدايي براي چه اومدي؟خودتو ميخواي فريب بدي يافكرميكني مردم نفهمند؟توكه براي اصلاحات اومدي چرا باهمفكري اصولگراها ودكترهدايت خواه وارداين بازي شدي؟توكه اينقدر ادم كار بلدي هستي تا الان چندشغل درست كردي وچندتاجوونو سركار بردي كه حرف از بيكاري وشق القمر براي ايجاد شغل ميزني؟دوره مديريتت چه گلي برسر مردم زدي كه شرايط خوب مردم منطقه ات را ميخواي خراب كني بااومدنت؟ دنبال اصلاحاتي امابعداز كنار رفتنت براي سيدباقر چرا سال ٨٢ باپيروزي دكترهدايت خواه توي ماشين ايشون نشسته بودي وهمراهش جشن ميگرفتي؟اگه اقاي زارع خوب كار كرده پس ديگه توميخواي بيايي چكاركني؟خدايي حاج زارع خيلي زحمت كشيد البته فقط براي طايفه وفاميل والبته بيزينس شخصيش،الانم خيلي از جووناي الاف وحتي خيابان گردها ودعوايي هاي فاميلش رو سركار برد مث بيمارستان شهبد جليل.چه ادبيات خوبي براي همه كانديدها ونماينده ها استفاده كردي امادشمني كه با دكتر روشنفكر داري چيه كه باكنايه حرف ميزني؟مگه دوره اي كه ميخواستي كانديدبشي شبانه روز نيومدكنارت امااخرترسيدي وكناركشيدي؟باقدرت تمام واودصحنه بشو تا كساني كه بهت قول دادن تاييدصلاحيتت كنن خوشحال بشن ومردم وايل وطايفه ات سالها نفرين كنن بر چنين شخصي كه با اين كارش خيلي از جووناي طايفه اش رانابود كرده.اما بدون همانطوري پسر برادرت همراه وياووت نيست چه رسد به ديگران...اگه روزي تاييدصلاحيت شدي(باتوجه به قولهايي كه براي اين بازي بهت داده اند)قسم ميخورم سبد راي كه نام تو از ان بيرون بيايدبيشتراز ٢٠٠٠ دوهزار نيست. هرچند كه فقط براي يك موضوع خودت ومردمو فريب ميدي وواردبازي كثيف شدي واون هم چيزي نيست جز (((( اميدواري تااييدصلاحيتت رابگيري كه بتوني به شغل پست سازمانيت برگردي واز اونجا بازنشت بشي هميييييين وبس))))

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • اميري

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  ايخي بگي ادم باسواديي ايخي بيي ٨٠٠٠ شغل درست كني؟؟ ايابوبفرمايي سيچه كن اي چندسال اي ٨٠٠ شغل كه هيچ حداقل ده تا شغل ايجاد نكردي؟حتما حتما بايد نماينده وابي تا شغل درست كني؟پيه شيرمرد سي خوش هم كسينه رقيب نونه هووووفي وي مررررد....خدايي ونظر خوت ٥٠٠ تا راي اياري كه فرمايشت ايكني جلو همه اي؟ خو ما نونيم اي رايي كه ايخي بياري چطوره!!! ووطرف ايگي اصلاح طلبم اما طرفدار هدايت خواه بي كه الان ونظر نيارنت ووطرف ايگي سيچه روشنفكر ايره من مراسمل اما خوت صبح تاپسين داخلشوني ووطرف من منتطقه اي زندگي ايكني ٥٠ نفرش نه باهاتن حتي ككايلت وا برار زنلت ووطرف طيفه وايل تامرايي هم نيشناسنت هم ده نفرش باهات نيسن ووطرف دش هم بيراحمدبالا گردنشونه بززن راي وت نين،په اي راي حضرت عالي كوچنه كه جلو همه اي ملا؟؟؟؟؟؟؟؟

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • بویراحمدی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  حیف این مرد که ما لرتبارها ارزش خودمان را نمیدانیم

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • سادات محمودی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  با سلام
  مصاحبه دکتر درخشنده پور را با خبرنگاران را خوندم
  با توجه به سوابق مدیریتی ،شجاعت ،قدرت رایزنی با مرکز
  تیزهوشی ،نطق های آتشین و داشتن برنامه ،و تجربه کافی
  و ایده ای ایشان در خصوص اشتغال زایی و تولید و توسعه پایدار
  میتواند استان را از بن بست خارج نماید
  پس بیاییم این کینه شتری را دور بریزیم ودر انتخاب شایسته سالاری
  را مد نظر قرار دهیم
  در پاسخ به امیری شما را با توجه به کامنت که گذاشتی می شناسیم
  خدا جای حق نشسته ،،،،فکر کردی درخشنده پور تموم شده
  برو بیشتر غصه بخور و عصبانی شو و شب از نام درخشنده نخواب و در پتو بپیچ
  آن مرد آمد
  شجاع و نترس

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • دنا

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  درجواب حقی جنابعالی غیر از تعصب قومی وقبیله ای داری.اگه دونی ک ایطوره نیخا زیاد حرص بخری.جنابعالی کسی نیسی که بخی سی بقیه تصمیم بگری.

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • تنها

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  آقای امیری دکتر درخشنده پوریه شخص کاریزماتیک خودش شناخته شده هست.یه نیروی فرامنطقه ای هست.ای حرفلی ک هم ایزنی هیچی داخلش نی همش پوچ فقط ختون سرگرم ای گپل کردیت.چکار کسی داری خت بپا تا وقافله عقب نمونی.اگه دونی ۵۰۰رای ایاره د سیچه حرص ایخری موقع آرمشخص میشه.خبر ودوربرت نداری.بیو من اجتماع منطقه را حساب کن

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • گچسارانی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  من به شخصه فی مابین نامزدهای انتخاباتی، دکتر درخشنده پور را برازنده تر و قوی تر میبینم و انتظار از مردم این است که این دوره با اطلاعات و بینش کافی انتخاب اصلح بنمایند.

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • ارسلان

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۳۹۸

  0 - 0

  جناب امیری.درخشنده پور الانشم در شهر علوی برین بپرسید نزدیک پانصدتا شغل ایجاد کردند در کمتر از پنج پروژه عمرانی بزرگ.ایشان نخبه علمی هستند با رتبه ۳۲ وارد دانشگاه صنعتی اصفهان شدند.شما ک طرفدار هدایتخواه هستی چرا سنگ روشنفکر ب سینه میزنی.خونه سازمانی میخای.هر شخصی در زندگیص دشمن دارد.شما هم دشمن ایشان و خانواده بزرگ درخشنده پور هستید.ایشان دو هزارتا رای میاره.چرا بخودت فشار میاری.پس جای نگرانی نیست.شما اط اقوامشی ک اینطور حرف میزنی و میدانم چون منفعت شخصی از ایشان به شما نرسیده این صحبتها را میکنی.در سادات محمودی و نه در ایل تامرادی ایشان بالای هشتاد درصد ارا را کسب میکنند.میبینی اگر زنده باشی.شما که شناخته شده ایل تامرادی هستی با چه معیاری میشناسنتون.ذات بد شمازا ایل تامرادی میشناسه.شما حتی در تشییع جنازه مرده ی همدیگر شرکت نمیکنید.چهارتا بچه که مدرک دانشکاه ازاد گرفتین حرف بیجا نزنید.همین خودت از دست خانواده درحشنده پور نان خوردی.نمکدون شکستی.تو حتی حرمت برادر بزرگ خودتو نگه نداشتی.تویی که از گچساران رها کردی و اومدی در دوران دبیرستانت.از دست کی نون و نمک خوردی و ابان نمکدون میشکنی.تفرقه افکنی نکن.درخشنده پور یک نخبه علمی و مریز توانمند و شجاعی است.تو چیکار کردی برای فامیلت.ادعای خودبزرگ بینی خوب نیست.بی احترامی نکن که بع والله قسم با اسم بی احترامی میشنوی.انتخابات آزاده.فشاز نیاد بهتون.به هر کی دوسدارین رای بدین.تو دنبال مناففعتی و مخالف فامیلت.تو طرفدار هدایتخواهی.پس خاموش باش و بشین سرجات.تا ذات کثیفتو رو نکردیم.

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • محمدآبسالان تامرادی پاتاوه

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۳۹۸

  0 - 0

  باسلام وعرض ادب واحترام واقعاً برای طرفدارهای دکترروشنفکرودکتردرخشنده متاسفم،یه کم ازعقلتون استفاده کنید، واسه چی افتادینه به جون هم واقعاً اسم ایل تامرادی روباتخریب کردن همدیگه بدنام میکنید،دلیل اینکه این همه همدیگه روتخریب میکنید چیه، نگاه بقیه ایلات وطوایف کنید نگاه ایل به قولن سترگ تامرادی کنید، به خداتاامثال این افراد تخریب گررومیبینم، خجالت میکشم که بگم هم ایلی هستیم، به جای تخریب کانذیدهای همدیگه کاری کنید که ریش سفیدان تامرادی ودکترروشنفکرودکتردرخشنده پیش هم بشینن وجلسه ای تشکیل بدن ویک نفر ازایل تامرادی بیادبه صحنه انتخابات، نه اینکه ازروی عقده، کاندیدای همدیگه روتخریب کنید، اگه همینجوری پیش بریم تاصدنسل آینده یه تامرادی به مجلس نمیره،امسال سه کاندیداتور داریم چهارسال آینده میشه شش نفر، همینجوری تعداد کاندیداتورهای تامرادی میره بالا تابه عدد سه رقمی برسه، چاره ای بیندیشید وآبروی ایل وتبارمون رونبرید وسلام

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخبار استان