کد خبر: 43780

تاریخ انتشار: خرداد ۸, ۱۳۹۸

نشست اصلاح طلبان بویراحمد و دنا جهت معرفی گزینه واحد+جزئیات

اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با هدف جمع بندی برای حضور قدرتمند در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کنار هم نشستند تا برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تدبیری کرده و برای بقای این جریان سیاسی نسخه‌ای تجویز کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ، اولین نشست اصلاح طلبان بویراحمد […]

اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با هدف جمع بندی برای حضور قدرتمند در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کنار هم نشستند تا برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تدبیری کرده و برای بقای این جریان سیاسی نسخه‌ای تجویز کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ، اولین نشست اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با حضور خداداد غریب‌پور، محمد بهرامی، قوام فروزان و محمدعلی وکیلی و برخی از افراد شاخص جریان اصلاح طلبی در منزل یکی از اصلاح طلبان به نام « ع – پ» برگزار شد.

در این نشست اصلاح طلبان به این جمع بندی رسیده‌اند که آقایان محمدعلی وکیلی، قوام فروزان و محمد بهرامی به فعالیت انتخاباتی خود ادامه دهند تا بعد از تایید صلاحیت‌ها به یک نامزد واحد برسند.

در این نشست به این نتجیه رسیده‌اند در نهایت از ۳ نامزد احتمالی اصلاح طلبان هر کدام از اقبال عمومی بهتری برخوردار بود به عنوان نامزد واحد معرفی و دو گزینه دیگر از وی حمایت کنند.

این امکان وجود دارد که دکتر محمدعلی وکیلی از حضور در انتخابات بویراحمد منصرف شود و تا زمان تایید صلاحیت‌ها تنها فرزوان و بهرامی رقابتی نفس گیر درون حزبی برای تایید نظر مردم با هم داشته باشند.

انتهای پیام/برزین آراسته

مهردنا
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • بویراحمدغیرتمندودنای سرافراز

  تاریخ : ۸ - خرداد - ۱۳۹۸

  اقایان فروزان وجناب وکیلی درزمانی که حاج زارعی تک وتنها سدی عظیم واستوارجریان تمامیت خواه وافراطی وتحجرمسعودحسینی وستارهدایت خواه رافروریخت وخونی تازه به جریان اصلاحات واقعی تزریق کردوازخاکستراصلاحات اتشکده ای روشن کردکجابودندکه الان اومدن میخواهندازاب گل الودماهی بگیرند هیچ وقت خیانت دستاوردی نخواهدداشت جزرسوایی وذلالت ،درودبرموسوی وزارعی ،

  پاسخ

 • بویراحمد

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۳۹۸

  اصلاحات بدون نظرسیدباقروحضورحاج زارعی محکوم به فنامی باشد اقای بهرامی اگه اصلاح طلب بودند درباره خاتمی ومیرحسین موسوی پرچمدارونماداصلاحات برعلیه شان بیانیه نمی داد

  پاسخ

ارسال دیدگاه