کد خبر: 44015

تاریخ انتشار: تیر ۸, ۱۳۹۸

اولین نامزد زن انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گچساران وباشت رسما اعلام کاندیداتوری کرد /جدی ترین وموثرترین رقیب تاجگردون درگچساران وباشت+رزومه وتصاویر

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ چندی پیش خبری تحت عنوان اولین نامزد زن انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های گچساران وباشت که طبق شنیده ها به مجموعه پایگاه اطلاع رسانی وتحلیلی بلبل دنا رسیده بود درج ومنتشر گردید که این شنیده ها با حضور خانم زهره فولادی وندا […]

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ چندی پیش خبری تحت عنوان اولین نامزد زن انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های گچساران وباشت که طبق شنیده ها به مجموعه پایگاه اطلاع رسانی وتحلیلی بلبل دنا رسیده بود درج ومنتشر گردید که این شنیده ها با حضور خانم زهره فولادی وندا بر سر مزار شهدای گمنام پارک نفت گچساران ودریک نشست رسمی خبری با خبرنگاران به وقوع پیوست .
براساس این گزارش؛ در اهتمام ؛ صداقت و رسمیتی که درگفتگوی خانم فولادی وندا با خبرنگاران در شهرگچساران مشاهده میشد . حکایت از عزم جدی وبرنامه ریزی شده خانم فولادی در کارزار انتخاباتی وی درحوزه گچساران وباشت داشت .
وی که ورود وکار خود را با زیارت امام زاده شاه ابوطالب(ع) وسرکشی از پروژه سد چمشیر وبا حضور برقبور مطهر شهداء وتوسل جستن به قران کریم ودیدار با فامیل و وابستگان خود وبعد از ان دریک نشست خبری با اصحاب رسانه شروع کرد رسما خود را کاندیداتور و نامزد انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

زهره فولادی وندا که خود رااز تبار لر وایل قشقایی میدانست وبیوگرافی خود را از تحصیلات تکمیلی ؛ سوابق شغلی واجتماعی؛ سیاسی وفرهنگی؛ هویت قومیتی عنوان کرد وآنها را یک پشتوانه بزرگ در این کارزار به شمار می آورد تاکید فراوانی بر نگاه وتوجه به اشتغال جوانان ؛ ظرفیت زنان ودختران وارتباط واهمیت دادن به آنها داشت .
همچنین از گفتمان وصحبت های زهره فولادی وندا هویدا بود که میشد وی را از جدی ترین وموثرترین رقبای تاجگردون به شمار آورد.

زهره فولادی وندا متولد١٣۵٣ از دو قوم لر و ترک  دانشجوی دکترا حقوق بین الملل می باشد.
فولادی وندا دارای ۱۸ سال سابقه کار اکنون کارمند رسمی اداره کل اسناد پزشکی تامین اجتماعی استان تهران می باشد.
زهره فولادی وندا در نشست خبری عنوان کرد: با شعار انتخاباتی« اقتدار نظام جمهوری اسلامی، اتحاد اقوام، و اشتغال جوانان » وارد کارزار انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت می شوم.
این بانوی گچسارانی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا امروز را برای اعلام کاندیداتوری انتخاب کرده اید؟ گفت: ۷ تیر مصادف با شهادت مظلومانه شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش که سرمایه های عظیم انقلاب بودند که  الگوی سیاسی من شهید بهشتی می باشد.
به نظر می رسد با توجه برخی اتفاقات سیاسی و رایزنی های پشت صحنه باید زهره فولادی وندا  را از هم اکنون یکی از مهمترین چهره های حاضر در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ی گچساران و باشت ؛وجدی ترین رقیب تاجگردون بدانیم.

به گزارش سایت خبری بلبل دنا زهره فولادی، در قرار مصاحبه ای که با خبرنگاران گچساران در روز ۷ تیر گذاشته بود، هدف از مصاحبه با رسانه ها در این روز را که سالروز شهادت شهید مظلوم و معظم شهید بهشتی بوداینگونه بیان کرد:” اولین کاری را که دوست داشتم انجام بدم و کسی رو که سرلوحه خودم دوست دارم در امر انتخابات و خدمت در جامعه داشته باشم شهید بهشتی است، او اولین دبیر کل حزب جمهوری اسلامی ایران بودند.آن زمان اصلاح‌طلب و اصولگرا وجود نداشت همه میگفتن حزب یکی است همه هم  شعارشون یکی بود. وی ادامه داد: متاسفانه من فکر می‌کنم انشقاق تفکری باعث شده که اختلاف سلیقه پیش بیاد من با هردو گروه اصلاح طلب واصولگرا در ارتباط هستم برای هر دو گروه طیف فکری وسیاسی احترام خاص قائل هستم.چون رشته ام حقوق بین الملل هست فکر می کنم یک  تعریف جدیدی باشه یا اینکه یک  دکترین جدید از معنی اصلاحات و اصولگرا.

وی افزود:” ما صفر ویک هستیم یا یک چیزی درست هست یا نیست اصول ما مشخصه! کتابمون قرآن ومکتبمون اسلام هست. و خدای نکرده اگر مشکلی برای جامعه پیش بیاد اصولگر واصلاح طلب باهم از مملکت دفاع می کنند.”

فولادی در بخشی از سخنانش گفت: من یک مادرم وقتی میبینم، فرزندم دانشجوی فارغ التحصیل بیکار در خانه و بدلیل بیکاری نتوانسته تشکیل خانواده دهد، و مردم هم باهمین مشکلات اقتصادی واجتماعی  دست وپنجه نرم می کنند؛ احساس کردم مدیون جامعه ام هستم که از توانم درجهت رفع مشکلات مردمم استفاده ننمایم.

از زهره فولادی پرسیدند: که چرا با مهندس یوسف باقری و سردار احمد خورشیدی ائتلاف نمی‌کنید او  گفت با همه کاندیداهای احتمالی قشقایی نشست داشته اما در حال حاضر نمی‌تواند به برخی سوالات به صورت کامل پاسخ دهد؛ او گفته که امروز را برای اعلام رسمی حضورش در انتخابات پیش‌روی اسفندماه انتخاب کرده است.

این کاندیدای انتخابات آینده گچساران و باشت این را هم گفته که هنوز کسی از قشقایی‌ها اعلام حضور نکرده که بخواهم برای وحدت میان آنها اقدامی کنم او این جواب را در پاسخ خبرنگاری گفت که از او پرسیده بود چرا اول با کاندیداهای قشقایی وحدت ایجاد نمی‌کنید بعد به عرصه وارد بشوید.

خانم‌ فولادی وقتی از او پرسیده شد با چه پشتوانه‌ای قصد ورود به انتخابات را دارید در حالی که در انتخابات گچساران و باشت باید پول و قدرت داشته باشید؛ گفت که من در وهله نخست با پشتوانه خدا به انتخابات گام  گذاشتم و بعد نیز دورگه‌ام و فکر کنم این برای شروع خوب باشد؛ او اما در پاسخ به بخش دوم سئوال یکی از خبرنگاران، گفت: شما رمز کارت‌های بانکی خود را به کسی نخواهید داد و اینکه من از نظر بیس مالی توان حضور در انتخابات را دارم باید بگویم هرکسی به اندازه خودش توان مالی برای شرکت در انتخابات را دارد.

وی که یک درخواست هم از همجنسان وهم نوعان ایران زمین خود داشت عنوان کردانتظار من از همجنسان خود؛خواهران وبانوان ارزشمند وعزیز این خطه  این است که در کنار همسران وفرزندان خود کانون خانواده را گرم نگهدارند چرا که پایه واساس جامعه امن خانواده گرم است من هم قول میدهم با تمام توان در کنار انها باشم ورای مثبت به خواسته معقول وشرعی انه بدهم.

 

خانم فولادی‌وندا که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت؛ یادآور شد که انعطاف زیادی در حوزه مدنی دارم وی گفته که به خاطر مردم ۱۱ سال شب‌کاری کار کرده و ۲۰ سال با آلام مردم مستقیم در ارتباط بوده است.

او گفته در منطقه جنگی بزرگ شده و بحران‌های زیادی را تجربه کرده است و به خاطر همان بحران‌ها سعی می‌کنیم بهترین تصمیم را برای جامعه شهرستان بگیریم.

خانم فولادی در پاسخ به خبرنگاری که از او در خصوص کاندیداتوری تاج‌گردون و نقاط ضعف او سوال کرد گفت که اگر این آقا برای ثبت‌نام آمد چون ما خبر نداریم او قصد شرکت دارد و از او نپرسیده‌ایم،آن وقت می‌شود اظهار نظر کرد.

این کاندیدای دور آینده انتخابات در گچساران و باشت گفت: مدارک من واقعی است و می‌توانید استعلام کنید؛آخرین امتحان را سه روز پیش دادم آماده دفاعم.

انتهای پیام/برزین آراسته
ارسال دیدگاه