پایگاه خبری بلبل دنا | کلانتری امید آفرین شد؛اثر انگشت اعتماد مردم/ زریر حجتی در خطاب به استاندار : مردم مخالف تسلسل رانت خواری های سیاسی افرادی است که خود را به زلف دولت گره زده اند ؛ در حشر ونشر با مردم رخصت بیشتری دهید

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۷ مرداد , ۱۳۹۸ | ۰۶:۲۳ | کد خبر : 44228 |
 •   

    پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا _کهگیلویه و بویراحمد_یادداشت _زریر حجتی کلانتری امید آفرین شد ؛اثر انگشت اعتماد مردم کلانتر کهگیلویه و بویراحمد با رفتار سیاسی اش، ریل گذاری نوینی در تراز نظام جمهوری اسلامی بنا نهاد و بدعت هایی را که سالها در سایه سار پروپاگاندای آنارشیست های مدعی قانون نهادینه شده بود، در ...

  بلبل دنا؛

   

  پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا _کهگیلویه و بویراحمد_یادداشت _زریر حجتی

  کلانتری امید آفرین شد ؛اثر انگشت اعتماد مردم

  کلانتر کهگیلویه و بویراحمد با رفتار سیاسی اش، ریل گذاری نوینی در تراز نظام جمهوری اسلامی بنا نهاد و بدعت هایی را که سالها در سایه سار پروپاگاندای آنارشیست های مدعی قانون نهادینه شده بود، در هم ریخت.
  او در سه گام استوار حذف تشریفات زائد در استانداری، حضور بی پیرایش و بادیگارد در میان مردم و نیز شناخت بصیرت مندانه از زیر و بم های استان در بازدیدهای میدانی، کابوس مردم ستیزانی شد که با تابلوی سیاسی جعلی، روح و جسم شان را فسیل کرده بودند.

  او ارمغانی ابراهیمی، رخ در رخ ظالمینی از این دیار شد با تبر ستبر تابوشکنی که در پوسته دروغین جناح چپ و راست، آوار غم ساخته بودند و مستانه بر بام آن قهقه می زدند به مردم باورمند به مردم سالاری!

  او اثبات کرد یک تفکر اصیلی دارد به نام خط جمهوری اسلامی که می توان برخلاف مدعیان، تدبیر و امید را ذیل آن معنا ببخشد، معنایی به وسعت همه دستاوردهای ارزشمند و والایی که بازیچه منفعت طلبانی به نام اعتدالی- اصلاحاتی امروز و فصولگرایان دیروز شده بود.

  جناب کلانتری!
  مردم قضاوت زده در قضاوت جنابعالی نباید که تعجیل کنند اما مدل مردمداری شما و نان و پنیرت در کنار پابرهنه های بی پناه نه تنها مدیران سفارشیِ عافیت طلب لمیده بر میز را آزار میدهد که قلم رسانه های اجیر شده و مواجب بگیر فربه از جناح را نیز خشکانید و چه بسا علیه شما بشورانند، پس به صبر ایوب نیازمندی تا در اقدام انقلابی عجین شدن با مردم در خیابان و مسجد و دیدارهای روزانه بدون تشریفات، کنه موضوع ناله دردمندانه مردم را دریابید.

  ناجی مردم دردمند!

  آش سرباز خط اصیل جمهوری اسلامی چون آش شما رژیمی است و قطعاً ناسازگار با وضعیت مزاجی کانون های مراکز قدرت و ثروت و از اینرو دچار تعارض و تزاحم با قشر ملاء و مترفی خواهی بود تحت پرچم مدعیان قانونگذاری…!
  همان ملاء و مترفی که عثمان ابن حنیف بر سفره آنان نشست و موجب خشم مولا علی “ع” شد، چرا که مولایمان آن را تعارض و تزاحمی برای حفظ کیان اسلام می دانست و وی را مورد شماتت قرار داد.
  از اینرو قاعده اهم و مهم، اقتضای دفع افسد با فاسد در این شرایط دارد تا حداقلِ منافع مردم و نظام اسلامی تواماً تامین شود…!

  مطالبات مردم در یارکشی سیاسی و انتخاب افراد ناشایست در بسیاری پست های ستادی استانداری تا اجرایی مغفول گشته و استانداری حیات خلوت سیاسی بعضی مدیران مغرضِ شبهه ناک به لقمه ای شده است که تنها معیار انتخاب شان، میزان جولانِ شارلاتان بازی و عوامفریبی بوده است.
  بیخ گوش جنابعالی، اولویت دفع افسد با فاسد را می طلبد که بستر ساز تحقق بخشی از مطالبات مردم است و البته با حمایت مقامات قضایی می توانید لایه هایی از آن را رونمایی کنید.

  استاندار محترم!

  واقعیت این است که اصل استقلال قوا با دخالت های غیرمتعارف نمایندگان مخدوش گردیده است. نیروهای نخبه منزوی و اثر انگشت رای مردم، اعتباری برای برخی مدیران ضعیف و نانجیبان گردیده است و متاسفانه نمایندگان نیز از حیث حامی پروری بر اعتبار اثر انگشت مردم چوب حراج زده اند.
  مردم انتظار معجزه از شما ندارند ولی چون درد را در گام اول شناخته اید بخوبی می توانید درمان درد مردم شوید.
  راهکار درمان درد مردم این است که مستقل بیاندیشید و عمل کنید و اجازه ندهید کلنگ پروژه هایی بیت المال مسلمین که حاصل خون شهیدان است با شگرد جلب و جذب آراء به نام اشخاص خاص مصادره شود که عین دهن کجی به قانون است و مردم نظاره گرند.

  مردم مخالف تعامل و همدلی با دولت مورد تنفیذ رهبری نیستند بلکه مخالف تسلسل رانت خواری های سیاسی افرادی است که خود را به زلف دولت گره زده اند تا نام و نانی آنچنانی از سیل انبوه امتیازات را به انحصار درآورند.

  جناب کلانتر!
  در حشر و نشر با مردم رخصت بیشتری دهید و همچنان درب اتاق را بر خلاف استانداران قبل به روی مردم باز بگذارید تا بدون لکنت زبان، مرثیه حاصله از اثر انگشتِ اعتمادِ امیدوارانه خود را که توسط احزاب منحله و مسئولانی نانجیب بر سفره رنگین این تهی دستان بصورت نانوشته برآورد سهم و تقسیم شده است،غمگسارانه بسرایند.

  جنجال و هیاهوی رسانه های زرد ملقب به بازار یابی شما را در وادی هدفگذاری ریل خدمت دچار انحراف نکند که در پشت هر تیتری منفی از رسانه های زرد، انگیزه و اهدافی خاص نهفته است.
  تعامل با حق و حقیقت از شعار تا عمل فرسنگ ها فاصله دارد که البته آن جناب به مدد شم سیاسی و تجربه خویش، بخوبی از آن واقف هستید و چنین ریلی از تعامل با خدایی که احکم الحاکمین است می تواند شما را در مسئولیت خطیر کلانتری استان رهنمون سازد.

  زریر حجتی

   

  انتهای پیام/برزین آراسته

  انتهای پیام/bolboledena

  نظرات

  امروز چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرهای بلبل دنا
 • محمد رضایی : آیا سقیفه ای دیگر در راه است وشکست ها در انتظار؟ / آفتی به نام قوم گرایی وفرد گرایی، لجاجت وغرور اجازه ورود قدرتمند اصولگرایان به صحنه انتخابات را نداد
 • بازسازی صحنه غدیر خم به همت سپاه ناحیه مقاومت گچساران صورت گرفت/دیدن اجرای صحنه غدیر خم ساعت ۱۸ امروز در گچساران
 • مدیریت از دیدگاه امام علی (ع) / مدیریت و تدبیر سوء ، و ضعیف سرمایه انبوه را نیز نابود وزائل می کند
 • رونمایی از دوکتاب(ماجرای برجام )در شب برگزاری جشن عید غدیر خم توسط تاجگردون در گچساران
 • پیام تبریک جمعیت جوانان انقلابی راه شهدا استان کهگیلویه و بویراحمد به سردار شهابی فر ، به مناسبت دریافت نشان فتح درجه دو از سوی مقام معظم رهبری + متن
 • کسب رتبه های برتر مسابقات کشوری توسط اسکیت بازان نونهال کهگیلویه و بویراحمدی
 • کارگر کهگیلویه و بویراحمدی از بخش پاتاوه کاندیدی مجلس شورای اسلامی می شود+جزئیات
 • انتصاب رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی صورت گرفت +جزئیات
 • بیانیه جبهه جمعیت راه شهدا در پی معرفی شورای مرکزی مجمع نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد/ پیام تسلیت شورای نیروهای انقلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در پی ارتحال روحانی سرشناس، عالم مجاهد آمیر احمد تقوی + متن پیام
 • فرمانده سپاه ناحیه گچساران طی پیامی ارتحال روحانی سرشناس عالم جلیل آمیر احمد تقوی را تسلیت گفت اقدر
 • تور چپ و راست در مرکز استان برای صید شاه ماهی بویراحمد/درخشنده پور تفکری فرا جناحی که چپ وراست را فقط زمانی مورد مقبولیت می داند که در عمل مردم را سر لوحه قرار دهند/ کدام جناح موفق به صید شاه ماهی سیاست این روزهای بویراحمد خواهد شد/ روش های گزینش نماینده اصلح
 • رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و سرپرست حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان طی پیامی درگذشت عالم مجاهد آمیر احمد تقوی را تسلیت گفتند + متن پیام
 • خانواده میترا استاد از قصاص نجفی گذشتند + جزئیات
 • نستور درخشنده پور طی پیامی به معرفی شورای ائتلاف جریان ارزشی موسوم به شاجا واکنش نشان داد + متن پیام
 • زهره فولادی وندا طی پیامی به نشست اصولگرایان گچساران وباشت واکنش نشان داد + متن پیام
 • دوران عوام فریبی وخود محوری گذشته است!/ لیست اعضای شورای نیروهای انقلاب در پستوی بازی سیاستبازان بسته شد
 • آیا اصولگرایان گچساران وباشت پایبند به بیانیه گام دوم انقلاب خواهند بود؟/ تاجگردون بر این باور است که آثار خدمات وعملکرد وی جوابگوی صف بندی اصولگرایان خواهد بود/ آیا اصولگرایان گچساران وباشت تبدیل به گزینه ای واحد میشوند؟ / لزوم پایبندی اصولگرایان به بیانیه گام دوم انقلاب
 • نادیا صداقت مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد شد
 • آتش سوزی در روستای چاتکوه بهرام بیگی / نیاز مبرم به امکانات ونیروی انسانی
 • رحیم سبحانی زاده : قوم گرایی وطایفه گرایی باعث پسرفت در جامعه خواهد شد ؛ بنا به وضعیت نابسامان امروزی رسما نامزد انتخابات خواهم بود/ بعد از هدایت خواه نفر دوم جبهه اصولگرایان بویراحمد ودنا هستم/ با شعار نو گرایی وتحول به سمت گام دوم انقلاب گام برداریم