کد خبر: 44375

تاریخ انتشار: مرداد ۲۲, ۱۳۹۸

نستور درخشنده پور طی پیامی به معرفی شورای ائتلاف جریان ارزشی موسوم به شاجا واکنش نشان داد + متن پیام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ نستور درخشنده پور مدیر عامل شهر جدید علوی استان هرمزگان و از کاندیدای احتمالی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه  شهرستان های بویراحمد ودنا ، طی پیامی نسبت به معرفی شورای ائتلاف جریان ارزشی موسوم به شاجا در استان کهگیلویه و بویراحمد واکنش نشان داد. که متن […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ نستور درخشنده پور مدیر عامل شهر جدید علوی استان هرمزگان و از کاندیدای احتمالی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه  شهرستان های بویراحمد ودنا ، طی پیامی نسبت به معرفی شورای ائتلاف جریان ارزشی موسوم به شاجا در استان کهگیلویه و بویراحمد واکنش نشان داد.

که متن این پیام به شرح زیر می باشد:
تشکیلات وساختار شورای ائتلاف جریان ارزشی با نام اختصاری موسوم به (شاجا )در استان کهگیلویه و بویراحمد را باید به فال نیک گرفت
این شورا بسیار هوشمندانه از میان انقلابیون اصیل وجریانی ریشه دار به قدمت انقلاب تشکیل شده که بسیار میمون ومبارک است
قطعا نقش موثر وتعیین کننده این شورا در اتنخابات اینده عیان خواهد شد
بنده بسیار خوشبین هستم وانشااله همگی بتوانیم پیرو منویات رهبری وامام جامعه باشیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا  ؛ جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) که بعد با تغییری تحت عنوان شورای ائتلاف جریان مردمی ( شاجا) شکل گرفت به عنوان یک جبهه سیاسی انقلابی است که از اوایل دی ماه سال گذشته کار خود را در سطح کشور آغاز کرد.
حال با گذشت یکسال از فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) در کشور مشاهده کردیم که جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک حرکت مردمی برای دفاع از انقلاب اسلامی در همه عرصه ها است که از یکسال گذشته فعالیت خودش را در کشور آغاز کرده است.

این جبهه به منظور حفظ و انسجام نیروهای ارزشی در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی شکل گرفت‌ .از همان روزهای نخستین تشکیل این جبهه،مشاهده گردید که شاجا به دنبال ایجاد یک گفتمان و فرهنگ مردمی برای دفاع از انقلاب اسلامی در جامعه بوده است.
در واقع جمنا تلاش دارد با ایجاد وفاق و همدلی بین نیروهای ارزشی یک حرکت دائمی و همه جانبه در همه عرصه ها داشته باشد.

حضور احزاب و گروه های سیاسی در عرصه های مختلف را میتوان یکی از برکات انقلاب اسلامی بیان نمود . جمنا تلاش کرد با راه اندازی این جبهه و ایجاد همدلی و وفاق میان نیروهای ارزشی، نیازهای مردم در عرصه های مختلف را برای دفاع از آرمان های انقلاب پاسخ دهد.

جمنا با ساختار تشکیلاتی جدید به کار خود ادامه داد.
باتوجه به اینکه موضوع تجدیدنظر در سازمان و تشکیلات «جمنا» در دستور کار آنان قرار گرفت و تلاش کردند که در تشکیلات جدید همه نیروهای ارزشی تحت پوشش قرار گیرد.

 

 

انتهای پیام/ برزین آراسته

ارسال دیدگاه