کد خبر: 44489

تاریخ انتشار: شهریور ۶, ۱۳۹۸

ستار هدایت خواه : انقلابیون خط ۵۷ خط خلوص است ،هم خلوص فکری وهم خلوص عملی/در عرصه های فرهنگی، اقتصادی، ومدیریتی کشور افرادی وجود دارند که موجب بی بند باری های فرهنگی و بروز تبعیض ها گردیده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ اختتامیه جشنواره هنری«خط۵۷» در سالن سینما انقلاب، جنب شهرداری یاسوج انجام گرفت.  همایش بزرگ انقلابیون خط ۵۷ با حضور اقشار مختلف مردم ، با سخنرانی ستار هدایت خواه نماینده اسبق مردم شریف حوزه بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی به کار خود پایان داد . بر اساس […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ اختتامیه جشنواره هنری«خط۵۷» در سالن سینما انقلاب، جنب شهرداری یاسوج انجام گرفت.  همایش بزرگ انقلابیون خط ۵۷ با حضور اقشار مختلف مردم ، با سخنرانی ستار هدایت خواه نماینده اسبق مردم شریف حوزه بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی به کار خود پایان داد .

بر اساس این گزارش،  دکتر هدایت خواه که از میهمانان ویژه این آیین بود در سخنان خود گفت: از مسوولین برگزاری این جشنواره و هنرمندانی که در آن شرکت کردند تشکر می کنم.
وی بیان کرد: همه شرکت کنندگان در این جشنواره برنده هستند چرا که خط ۵۷ خط خلوص است، هم خلوص فکری و هم خلوص عملی.
وی در ادامه با بیان مصداقی از نفوذ گفت:  در طول انقلاب این مقوله وجود داشته است ، هرگاه باطل از همه راه ها نا امید شد از نفوذ استفاده می کند.نمونه ای که قران به آن اشاره کرده است قوم بنی اسرائیل است که برای عبرت گیری و درس آموزی است، داستان سامری در این ماجرا نمونه ای از نفوذ است.
هدایت خواه افزود: انقلاب اسلامی به عنوان آخرین حلقه از حلقات نهضت های اسلامی، گاها مورد نفوذ قرار گرفته است، مرور چهار دهه جریانی نفوذ که از رئیس جمهور اول و جریان منافقین شروع شد تا امروز مثنی هفتاد من است.
وی در ادامه به موضوع التقاد اشاره کرد و گفت: شهید راه مبارزه با جریان التقاد شهید مطهری بود، جریان منافقین با اینکه آیه قرآن را به عنوان شعار خود انتخاب کرده بودن تفکرات مارکسیسم را دنبال می کردند و دچار انحراف شدند. باور به ناقص بودن اسلام ماهیت جریان فکری این جریان بود.
هدایت خواه گفت: نفوذ انواع مختلف دارد که تا سطح مدیریتی پیش رفته است، در سال های اول انقلاب منافقین از نفوذ فیزیکی استفاده کردند و با نفوذ افراد خود در بین نیروهای انقلاب موجب ترور و به شهادت رساندن جمع زیادی شدند.
وی بیان کرد: وقتی ترور فیزیکی به ثمر نمینشیند از راه فکری و جریان اعتقادی نفوذ می کنند، به صورت نرم انقلاب را از مسیر خود منحرف می کنند که از دهه دوم به بعد و پس از جنگ نفوذ فکری مدیریتی شروع و تا اکنون ادامه دارد.
هدایت خواه گفت: اندیشه آنها برگرفته از لیبرالیسم و اومانیسم و غرب گرایانه است که موجب انحراف جوانان این مرز و بوم می شوند.
وی بیان کرد: در عرصه های فرهنگی اقتصادی و مدیریتی کشور افرادی وجود دارند که همانند منافقین باور دارند و از اندیشه های وارداتی غربی استفاده می کنند که موجب بروز تبعیض ها، بی بند وباری فرهنگی و از این قبیل شده است.
هدایت خواه با بیان اینکه با لایه های مختلفی از نفوذ روبه رو هستیم گفت: خط ۵۷ که خط خلوص است باید برجسته شود و خط اسلام ناب محمدی است که باور دارد اسلام هم برای سیاسیت، فرهنگ و اقتصاد برنامه های جامع دارد و این خط باید تقویت شود، و هنرمندان انقلاب باید تلاش کنند چهره نفوذ را برای مردم به نمایش بگذارند.
مهم ترین مانع تشکیل تمدن اسلامی، نه تهدیدها وفشارهای غرب بلکه جریان فکر و اعتقادی نفوذ است و برای افشا و نقد و معرفی آن به جامعه باید از هنر استفاده کرد.
وی در پایان گفت: این اختتامیه جشنواره است نه اختتامیه حرکت در این خط و این جریان باید ادامه بیابد تا برسد به خط نهایی که طبق
فرمایش مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظما است.

 

انتهای پیام/ برزین آراسته

ارسال دیدگاه