کد خبر: 44532

تاریخ انتشار: شهریور ۱۳, ۱۳۹۸

محمدرحیم دهراپ پور در گفتگوی اختصاصی با بلبل دنا : تقابل دو گروه اقلیت و اکثریت در شورا سبب عدم کارنامه مثبت به شهروندان طی دوسال اخیر گردید/ فضای کار وخدمت به شهروندان فراهم شده واین وضعیت امیدوارکننده است

محمدرحیم دهراب‌پور در گفت‌وگو اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا در یاسوج، اظهار داشت: از اوایل شروع به کار شورا دو گروه در شورا به عنوان اقلیت واکثریت به وجود آمد ودر تقابل باهم قرار گرفتند که سبب عدم کارنامه مثبت به شهروندان طی دوسال اخیر گردید . وی با اشاره به اینکه این مرزبندی […]

محمدرحیم دهراب‌پور در گفت‌وگو اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا در یاسوج، اظهار داشت:
از اوایل شروع به کار شورا دو گروه در شورا به عنوان اقلیت واکثریت به وجود آمد ودر تقابل باهم قرار گرفتند که سبب عدم کارنامه مثبت به شهروندان طی دوسال اخیر گردید .
وی با اشاره به اینکه این مرزبندی ها وجهه خوبی نداشته و از اول با این گروه بندی ها مخالف بوده ، طبیعی است اما نه برای تقابل با همدیگر بلکه دلیل مخالفتم سیاستگذاری وبرنامه ریزی برای ارائه برنامه های مفید به مردم بود که با وجود این تقابل ها اشکالاتی در روند کار شورای شهر به وجود امد .
محمد رحیم دهراب پور عضو شورای شهر یاسوج ،با بیان اینکه در سال ۹۸ فضای دو باندی در شورای شهر یاسوج در حال کم رنگ شدن بوده و اراده مناسب و ایده لازم را در شورا و شهرداری برای کمک به عمران شهری می‌بینم و اکنون که سرگرم انتخابات هیئت رئیسه شورا هستیم سعی برآن است که دو گروه مرزبندی اقلیت واکثریت شکل نگیرد.
وی با بیان اینکه تا زمانی فضای کار فراهم باشد از مدیریت شهری حمایت میکنم، عنوان کرد: فضای کار و خدمت به شهروندان فراهم شده و این وضعیت امیدوار کننده است.
دهراب‌پور با تا کید بر اینکه از مدیریت شهرداری و شخص نستهن مقدم شهردار قاطعانه حمایت می‌کنم، افزود: با وجود فضای بوجود آمده برای کار و خدمت به شهروندان نباید به مسائل حاشیه‌ای دامن زده شود.

 

انتهای پیام /برزین آراسته

ارسال دیدگاه

اخبار استان