کد خبر: 44555

تاریخ انتشار: شهریور ۱۵, ۱۳۹۸

برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در گچساران / حضور ودیدار قابل تامل دو کاندیدای احتمالی مجلس در حاشیه این مراسم + تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ مراسم شیرخوارگان استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران همزمان باسراسر کشور در ششمین روز از ماه محرم و در همنوایی با شهید شش ماهه دشت کربلا، گردهم آمدند. این آیین به منظور پاسداشت مقام حضرت علی اصغر (ع) شهید شش ماهه واقعه دشت کربلا، بیان مظلومیت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ؛ مراسم شیرخوارگان استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران همزمان باسراسر کشور در ششمین روز از ماه محرم و در همنوایی با شهید شش ماهه دشت کربلا، گردهم آمدند.

این آیین به منظور پاسداشت مقام حضرت علی اصغر (ع) شهید شش ماهه واقعه دشت کربلا، بیان مظلومیت ،فداکاری ها و جانبازی های امام حسین (ع) و اهل بیت آن حضرت در نقاط مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در حواشی این مراسم حضور و دیدار متفاوت دو چهره سیاسی از کاندیدای احتمالی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های گچساران وباشت به چشم خورد که جای تامل می باشد

حاج آقا علیزاده و زهره فولادی وندا دو چهره سیاسی گچساران وباشت در پایان مراسم شیرخوارگان حسینی ،بیرون از مسجد مسلم بن عقیل با هم برخورد و دیدار داشتند که منجر به گفتگو وتبادل نظر بین آنان شد.

شنیدنی ها حاکی از ان است که زهره فولادی وندا ، امروز با حضور در نماز جمعه گچساران و مراسمات با افراد وگروه های مختلفی دیدار داشته است.

انتهای پیام/ برزین آراسته

ارسال دیدگاه

اخبار استان