کد خبر: 44801

تاریخ انتشار: مهر ۳۰, ۱۳۹۸

کشف ۱۳ قبضه اسلحه و دستگیری ۶۰ نفر متخلف در کهگیلویه وبویراحمد طی یک ماه در مناطق حفاظت شده

  کشف ۱۳ قبضه اسلحه و دستگیری ۶۰ نفر متخلف در کهگیلویه وبویراحمد طی یک ماه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان : از ابتدای مهر ماه تاکنون ۵۴مورد تخلف در مناطق حفاظت شده استان صورت گرفته و دراین راستا ۶۰ نفرمتخلف به مراجع قضایی معرفی شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا؛  عملکرد یک […]

 

کشف ۱۳ قبضه اسلحه و دستگیری ۶۰ نفر متخلف در کهگیلویه وبویراحمد طی یک ماه

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان : از ابتدای مهر ماه تاکنون ۵۴مورد تخلف در مناطق حفاظت شده استان صورت گرفته و دراین راستا ۶۰ نفرمتخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا؛  عملکرد یک ماهه  منتهی به مهرماه جاری یگان حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد منتشر شد. 

براساس این گزارش سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان دراین خصوص گفت: با وجود مشکلاتی مانند کمبود نیرو , خودرو , گستردگی استان، پراکندگی مناطق, تراکم وظایف، عمکرد یگان حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد در یک ماهه مهرماه مناسب ارزیابی می‌شود.

هاشمی افزود: برنامه‌های آموزشی , کنترل و نظارت حداکثری در کنار وظایف و مسئولیت‌های ذاتی محیط زیست، اولویت برنامه های محیط زیست خواهد بود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مشکلات را مانع انجام ندادن وظایف ندانست و ضمن اعتقاد به وجود مشکلات بزرگ در کنار کارهای بزرگ گفت: اگر هدف انجام دادن کارهای بزرگ باشد قطعا” با مشکلات بزرگی روبه رو خواهیم شد و مهم آن است که با تدبیر و مدیریت صحیح ,  با برنامه ریزی مناسب و با کمترین هزینه ها بزرگترین کارها را انجام دهیم .

 

این مقام مسئول تصریح کرد: یگان حفاظت محیط زیست استان از ابتدای مهرماه تاکنون کنترل خوبی بر وضعیت مناطق تحت نظارت داشته و توانسته با برنامه‌ریزی دقیق و چندلایه عملکرد بسیار خوبی ارائه دهد طوری که این یگان توانسته است در این مدت یک ماهه ۶۰ نفر شکارچی غیر مجاز را به همراه ۱۳ قبضه اسلحه مجاز و غیر مجاز دستگیر و جهت اعمال قانون به مراجع قضایی معرفی نماید.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بیان داشت: نظم کاری، برنامه‌ریزی مناسب، هدف‌گذاری دقیق و تقسیم درست منابع در دستیابی به اهداف بسیار مهم هستند و در این راستا در طی سال جاری با هماهنگی بین بخشی که با برنامه ریزی مناسب ایجاد شده است  برای مدا زمان باقیمانده از سال جاری بهتر ارزیابی می شود.

انتهای پیام/ برزین آراسته
ارسال دیدگاه

اخبار استان