کد خبر: 44827

تاریخ انتشار: آبان ۶, ۱۳۹۸

فرماندهی تیپ ۴۸ فتح درگذشت برادر پاسدار غلام سبزواری را تسلیت گفتند + متن پیام

فرماندهی تیپ ۴۸ فتح درگذشت برادر پاسدار غلام سبزواری را تسلیت گفتند متن پیام به شرح زیر است بسم الله الرحمن الرحیم انالله و اناالیه راجعون بیت معظم مرحوم برادر پاسدار مشهدی غلام سبزواری سلام علیکم ؛ خبر درگذشت برادر پاسدار شجاع و سرافراز واصل و موجب تألم و تأثر خاطر فراوان گردید. درود خدا […]

فرماندهی تیپ ۴۸ فتح درگذشت برادر پاسدار غلام سبزواری را تسلیت گفتند متن پیام به شرح زیر است بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون
بیت معظم مرحوم برادر پاسدار مشهدی غلام سبزواری
سلام علیکم ؛
خبر درگذشت برادر پاسدار شجاع و سرافراز واصل و موجب تألم و تأثر خاطر فراوان گردید.
درود خدا بر آن مجاهد فی سبیل الله که عمر پر برکت خویش را در سایه سار قرآن و اهل بیت علیهم السلام به مجاهدت خالصانه در جبهه های نور و پس از آن در سنگرهای گوناگون سپری و همواره در قامت یک پاسدارخردمند، هوشمند و شجاع با نقش آفرینی های برجسته در عرصه‌های صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام، بر مسیر نورانی جهاد و شهادت و ولایت پای فشرد و سرانجام نیز با ردای مقدس جانبازی دوران مجاهدت و با داشتن دغدغه‌ های زلال و مقدسی همچون دغدغه اسلام، انقلاب، امام و رهبری، به دیدار حضرت حق شتافت.
باشد که حضرت حق آن پاسدار مخلص، خدوم و ولایت‌مدار را به پاس این خدمات خالصانه و مجاهدت صادقانه اش در نعیم مقیم و در جوار همرزمان شهیدش از خوان رحمت واسعه خویش بهره‌مند گرداند. إن شاء الله
اینجانب فقدان آن برادر عزیز و مخلص را به خانواده معزز، مردم انقلابی و ولایتمدار استان شهر وبخش پاتاوه ، بستگان و نیز همه همرزمان آن مرحوم تسلیت عرض نموده، از قادر متعال برای آن فقید سعید علو درجات و همنشینی با شهدا، صلحا و صدیقین و برای بازماندگان سوگوار صبر و شکیبایی توأم با عزت و سعادت مسئلت می نمایم.
به یقین مردم شریف، بصیر و شهید پرور بخش پاتاوه با حضور انقلابی خود در تشییع و تجلیل از این مجاهد فی سبیل الله بار دیگر یاد بزرگ مردان و فرماندهان شهید و دلیر آن خطه و دیگر شهدای والامقام را گرامی خواهند داشت.
سرهنگ پاسدار حسن حکمتیان راز

فرمانده تیپ۴۸سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام /برزین آراسته

ارسال دیدگاه

اخبار استان