کد خبر: 44869

تاریخ انتشار: آبان ۱۲, ۱۳۹۸

واکنش روابط عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به خبر تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی : خبر تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اساسا کذب است

  با انتشار اخبار نادرست فضای خدمت رسانی در دانشگاه را با حاشیه مواجه نکنید ؛ رسانه ها برای متاعی کم بها اخلاق را ذبح نکنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا  ؛ روابط عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی آورده است که : خبری بر روی خروجی برخی سایت […]

واکنش انجمن اسلامی جامعه پزشکی به خبر منتشر شده در سایتی محلی

  با انتشار اخبار نادرست فضای خدمت رسانی در دانشگاه را با حاشیه مواجه نکنید ؛ رسانه ها برای متاعی کم بها اخلاق را ذبح نکنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا  ؛ روابط عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی آورده است که : خبری بر روی خروجی برخی سایت های محلی امده است اساسا کذب میباشد.

 

با انتشار اخبار نادرست فضای خدمت رسانی در دانشگاه را با حاشیه مواجه نکنید ؛ رسانه ها برای متاعی کم بها اخلاق را ذبح نکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا  ؛ روابط عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی آورده است که :

خبری بر روی خروجی برخی سایت های محلی امده است که محتوای آن اساسا کذب است.

موارد مطرح شده در خصوص ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان و ارتباط دادن این موارد به جلسه انجمن اسلامی جامعه پزشکی از اساس کذب بوده و چنین موضوعاتی در جلسات اخیر این انجمن به هیچ وجه مطرح نگردیده است

محور جلسه شواری مرکزی انجمن با رییس شورای اصلاح طلبان استان ؛ در خصوص شرایط سیاسی کشور و استان بوده است .

انجمن اسلامی جامعه پزشکی استان از دوستان فعال در حوزه خبر تقاضا میکند با رعایت اخلاق رسانه ای از ایجاد جوسازی و حاشیه پردازی اجتناب کنند .

امید است که رسانه ها به عنوان بازوی توانمند دموکراسی ؛ با ایجاد بستری مناسب این اجازه را به رییس محترم دانشگاه ، معاونین و سایر مسئولین دانشگاه بدهند تا در فضایی آرام به دنبال حل مشکلات دانشگاه و مردم شریف استان باشند .

شورای مرکزی انجمن اسلامی جامعه پزشکی استان

انتهای پیام /برزین آراسته

ارسال دیدگاه

اخبار استان

با حُکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مسوولیت تنها معاونت فرمانداری شهرستان دنا به زنان واگذار شد+جزئیات

با حُکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مسوولیت تنها معاونت فرمانداری شهرستان دنا به زنان واگذار شد. به گزارش بلبل دنا …