کد خبر: 44923

تاریخ انتشار: آذر ۱۰, ۱۳۹۸

اولین بانوی کهگیلویه و بویراحمدی با حضور خود در فرمانداری گچساران کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شد/ پیرو خط شهید بهشتی از شهدای معظم انقلاب اسلامی هستم و امیدورام در همان راستا هم فعالیت کنیم و من ولایتمدار و اصلاح طلبی اصولگرا و اصولگرایی اصلاحطلب خواهم بود

دومین کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت هم نام خود را در لیست کاندیداهای این انتخابات ثبت کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ، زهره فولادی وندا ” دانشجوی دکترا رشته حقوق و کارشناس ارشد حقوق بین الملل ساعاتی  پیش با حضور در فرمانداری گچساران بعنوان […]

دومین کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت هم نام خود را در لیست کاندیداهای این انتخابات ثبت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ، زهره فولادی وندا ” دانشجوی دکترا رشته حقوق و کارشناس ارشد حقوق بین الملل ساعاتی  پیش با حضور در فرمانداری گچساران بعنوان دومین کاندیدای حوزه انتخابیه گچساران و باشت در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

وی با لباس محلی قشقایی به فرمانداری گچساران مراجعه و کاندیداتوری خود را اعلان کرد.

فولادی وندا اولین خانمی است که در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد نامزد انتخاباتی شده است.

براساس این گزارش ،زهره فولادی وندا، عصر امروز ابتدا با مراجعه بر سرقبور شهدای گمنام وتوسل جستن از شهدا با رفتن به سمت ساختمان فرمانداری گام های آغازین خود را برای کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز کرد .وی که با لباس محلی قشقایی به محل ثبت نام حضور یافت  با ارائه وتحویل مدارک خود ثبت نام خود را انجام داد.

  پس از نام نویسی در انتخابات مجلس ۹۸در پاسخ به سوال یک خبرنگار که آیا با حمایت افرادی خاص از بزرگان ایل قشقایی وارد عرصه انتخابات شده اید؟و آیا از شما حمایت خواهند کرد؟،گفت:اینکه چه کسی از چه کسی حمایت کنند فکر می کنم باید صبر کرد تا ثبت نام ها تمام شود و نیز صلاحیت ها احراز شوند،ما عزیزانی هم داریم که از ایل بزرگ قشقایی هستند که بخواهند وارد عرصه انتخاب شوند و بهتر است صبرکنیم و ثبت نام ها تمام شود و پاسخ را بعدا از خود آنها بگیرد،به نظرم صحیح ترباشد.

وی درادامه در پاسخ به این سوال که گرایش فکری شما چیست؟ و آیا امکان دارد در بحبوحه انتخابات به نفع کاندیدایی کنار بروید؟افزود:بنده گرایش فکری ام را در همان هفته دولت اعلام کردم و من پیرو خط شهید بهشتی از شهدای معظم انقلاب اسلامی هستم و امیدورام در همان راستا هم فعالیت کنیم و من ولایتمدار و اصلاح طلبی اصولگرا و اصولگرایی اصلاحطلب خواهم بود .

فولادی وندا درادامه اظهارکرد:”هیات من الذله” شعار امام حسین علیه اسلام است و سعی می کنم در مقابل ناملایمتی ها و ظلم ها ایستادگی کنم و حق مظلوم را بستانم تا جایی که می توانم ؛مجلس جایگاه تصویب قوانین است و تا جایی که می شود در راستای شریعت و تا جایی که بتوانم تشخیص بدهم ، عمل کنم و تایید کنم و از آنجایی که بنده تحصیلاتم در رشته حقوق است سعی می کنم که قانون مدار باشم تا بتوانم قانون مداری را در جامعه اشاعه دهم.

وی درادامه گفت:در خصوص انصراف از کاندیداتوری، بنده احساس می کنم هر کسی حق دارد خودش را در این آزمون نشان دهد و اینکه من بخواهم طرفدارانم را به سمت کسی سوق بدهم فکر می کنم این کار درستی نباشد، چرا که هر کسی فکر ، عقیده و التزامات خودش را دارد و هیچوقت به کسی این توهین را نخواهم کرد و نه اعلام می کنم که به سمت آقای فلانی بروید؛ چرا که مردم خودشان شعور دارند و سالم هستند و مردم با توانمندی افراد آشنا هستند و متناسب با آن توانمندی ها کاندیدای مورد نظر خودشان را هم انتخاب می کنند.

وی درادامه در پاسخی از رقیبان اصلی یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه گچساران و باشت گفت:تنها زنی هستم که در صحنه انتخابات وارد شده ام و فکر می کنم هر کدام از کاندیداها نقطه ضعف و نقطه قوتی را داشته باشند و حال حاضر هنوز نمی شود چنین نظری را بیان کرد.

فولادی وندا تصریح کرد:باید دید هیجان انتخاباتی مردم به کدام سمت می رود و صحنه سیاسی بین المللی ما رو به کدام سمت است و صحنه داخلی ما رو به کدام سمت است، بالاخره هیجانات در صحنه انتخابات خودش مردم را به سمت و سویی سوق می دهد و این همان جامعه مدنی است که مردم را سوق می دهد.

وی در ادامه در پاسخی در خصوص برنامه اش برای داشتن یک تیم رسانه ای قوی، افزود:همان روز های اول که آمدیم گفتند که برخی جاها رسانه ها را کم داشتیم و با برخی از عزیزان رسانه تا جایی که توانستیم نیز همکاری کردیم ،هرچند معتقدم که اگر تعداد رسانه های شهرستان بیشتر باشند کاندیداها مسلما حق انتخاب بهتری را خواهند داشت ،درحال حاضر تصمیم نهایی را برای انتخاب تیم رسانه خودم نگرفته ام و در روزهای آتی با اصحاب رسانه نشستی خواهیم داشت و تصمیم نهایی را اعلام خواهم کرد.

فولادی وندا در ادامه با اشاره به شعار انتخاباتی اش ،اظهارکرد:بیس و پایه شعار انتخاباتی من اقتدار نظام جمهوری اسلامی است  و تفکری که بتواند اقتصاد جامعه را از بحران های اقتصادی که مسببش داخلی هم نیست و تحریمها و روابط خارجی است،را بتوانیم کنترل کنیم.

وی درادامه در پاسخ به این سوال که چند درصدبروی آرای تان حساب باز کردیده اید،گفت: بنده بروی درصد آرا حقیقتا خیلی حساب نکرده ام و چون یک فعال مدنی هستم، دوست داشتم در این شهرستان نشان بدهم که ۵۰درصد جمعیت خانم ها هستند و می توانند طبق قانون در صحنه انتخابات هم شرکت کنند و اینکه چند درصد باشند ان شاءلله در آینده خود جامعه مشخص می کند ،خوشحالم که از دو قوم لر و ترک هستم و این دو قوم خوشبختانه فرزندشان را هیچوقت رها نکرده و نخواهند کرد و صد البته همه کاندیداها فرزندان این دیار هستند.

فولادی وندا در پاسخ به این سوال که تاجگردون تمرکزش را بروی قشقایی ها گذاشته است و از هر حربه ای استفاده کرده تا کاندیدای قشقایی وارد کارزار انتخاب نشود،اظهارکرد:من خیلی دوست ندارم کلمه مقابله را استفاده کنم و این من نیستم که با ترفندهای سیاسی مقابله می کنم و این افکار عمومی و خود مردم هستندکه به آقای تاجگردون رای می دهند و یا رای نمی دهند.

وی تصریح کرد:آقای تاجگردون نزدیک به ۸سال است که نماینده مردم این شهرستان ها است و عملکردشان برای مردم تثبیت شده است و هر کم و کاستی هم باشد مردم براساس همین موضوعات تصمیم خواهند گرفت.

گفتنی است عصرامروز زهره فولادی وندا به عنوان اولین بانوی گچسارانی با حضور در فرمانداری گچساران برای کاندیداتوری مجلس یازدهم نام نویسی کرد.

فولادی وندا دارای ۱۸ سال سابقه کار اکنون کارمند رسمی اداره کل اسناد پزشکی تأمین اجتماعی استان تهران است.

زهره فولادی وندا پیش از این عنوان کرده بود: با شعار انتخاباتی «اقتدار نظام جمهوری اسلامی، اتحاد اقوام، و اشتغال جوانان» وارد کارزار انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت می‌شوم.

انتهای پیام/ برزین آراسته
ارسال دیدگاه