کد خبر: 44930

تاریخ انتشار: آذر ۱۲, ۱۳۹۸

زهره فولادی وندا طی پیامی ورود قاضی محمدرضا محمدی کشکولی را به کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی در شیراز را تبریک گفت + متن پیام

قاضی محمد رضا محمدی کشکولی صبح امروز با حضور در فرمانداری شیراز برای رقابت در یازدهمین دروه ی انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. وی که از قضات شایسته ی کشور به شمار می رود ، تواتمندی خود را در عرصه‌ی ‌قضاوت با داوری پرونده‌های حساس و سنگین نشان داده‌است. قاضی کشکولی در رقابت های دو […]

قاضی محمد رضا محمدی کشکولی صبح امروز با حضور در فرمانداری شیراز برای رقابت در یازدهمین دروه ی انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.
وی که از قضات شایسته ی کشور به شمار می رود ، تواتمندی خود را در عرصه‌ی ‌قضاوت با داوری پرونده‌های حساس و سنگین نشان داده‌است.

قاضی کشکولی در رقابت های دو دور گذشته مجلس، بدون قرار گرفتن در لیست های وابسته‌ی اصول گرایی و اصلاح طلبی تا مرز پیروزی پیش رفت اما از تصاحب کرسی مجلس باز ماند.

در پی ثبت نام قاضی کشکولی جهت کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی، زهره فولادی وندا حقوق دان ونامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های گچساران وباشت طی پیامی ورود قاضی کشکولی را به عرصه سیاسی و کارزار انتخابات را تبریک گفت که متن این پیام به شرح زیر می باشد:

 

از درگاه ایزد منان مزید توفیقات شما برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت داریم

یقینا ورود کارشناسان وحقوقدانان مطرح کشوری در مجلس شورای اسلامی به دلیل اشراف داشتن بر علم شریعت وقوانین داخلی وخارجی میتواند نوید بخش قوانین درست و وتاثیرات مثبت وامید بخش در جامعه مدنی کشورمان داشته باشد.

 

انتهای پیام/ برزین آراسته

ارسال دیدگاه