کد خبر: 45102

تاریخ انتشار: دی ۱۰, ۱۳۹۸

افتخاری دیگر برای استان کهگیلویه و بویراحمد/تجلیل از حقوق دان جوان هم استانی

*افتخاری دیگر برای استان کهگیلویه و بویراحمد/تجلیل از حقوق دان جوان هم استانی به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا، در نهمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی تجلیل از برگزیدگان حوزه مسئولیت‌پذیری اجتماعی از سعید جریده اصل به عنوان “حقوق دان شاخص ملی مسئولیت پذیر اجتماعی” تجلیل به عمل آمد. این همایش ملی […]

*افتخاری دیگر برای استان کهگیلویه و بویراحمد/تجلیل از حقوق دان جوان هم استانی
به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا، در نهمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی تجلیل از برگزیدگان حوزه مسئولیت‌پذیری اجتماعی از سعید جریده اصل به عنوان “حقوق دان شاخص ملی مسئولیت پذیر اجتماعی” تجلیل به عمل آمد.

این همایش ملی در تاریخ ۸ دی ماه ۱۳۹۸ با حضور مقامات کشوری و شرکت گسترده اقشار مختلف مردم در سالن اصلی همایش های برج میلاد تهران برای تقدیر از چهره های شاخص ملی در حوزه فعالیت های مختلف اجتماعی برگزار گردید.
گفتنی است سعید جریده اصل از فرزندان شایسته کهگیلویه و بویراحمد می باشد که به پاس فعالیتهای اجتماعی ارزنده شان به عنوان”حقوق دان شاخص ملی مسئولیت پذیر اجتماعی” توسط مقامات کشوری مورد قدردانی و تجلیل قرار گرفت.
لازم به ذکر است سعید جریده اصل از فرزندان شایسته استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد که در حال حاضر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان از توابع استان چهارمحال و بختیاری را برعهده دارد.

انتهای پیام /برزین آراسته

ارسال دیدگاه