کد خبر: 45111

تاریخ انتشار: دی ۱۱, ۱۳۹۸

بازدید فرمانده و جمعی از پایوران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار از مرکز درمانی امام جعفر صادق(ع) یاسوج + تصاویر

فرمانده و جمعی از پایوران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار از مرکز درمانی امام جعفر صادق(ع) یاسوج بازدید کردند. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد در این دیدار ضمن بازدید از بخش های مختلف این درمانگاه با پرستاران و مسئولان این مرکز نیز دیدار و‌ گفتگو […]

فرمانده و جمعی از پایوران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار از مرکز درمانی امام جعفر صادق(ع) یاسوج بازدید کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد در این دیدار ضمن بازدید از بخش های مختلف این درمانگاه با پرستاران و مسئولان این مرکز نیز دیدار و‌ گفتگو کردند.

وی با اشاره به ولادت حضرت زینب(س)، بیان کرد: پرستاری جایگاه والایی در جامعه دارد و نامگذاری ولادت با سعادت این بانوی مکرم به‌عنوان روز پرستار افتخاری بزرگ برای جامعه پرستاری است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بویراحمد از خودگذشتگی، تعهد، صداقت و مهربانی را از ویژگی‌های بارز پرستاران عنوان کرد و گفت: پرستاری در مکتب اسلام و همچنین در نظام اسلامی دارای جایگاه والا و گرانقدری است.

سید روح‌ الله شاهینی در پایان این دیدار از زحمات شبانه روزی پرستاران و کارمندان این مرکز درمانی قدردانی کرد و گفت؛ انشاالله قدم هایی که در بحث سلامت مردم بر می دارید مورد قبول خداوند متعال باشد.

ارسال دیدگاه