آخرین اخبار
کد خبر: 45198

تاریخ انتشار: بهمن ۳, ۱۳۹۸

صادق بهادران طی یادداشتی آورده است: جناب اقای زارعی،شما را به عنوان نماینده ام نقد می کنم،چرا که نقد شما حق ما است و امیدواریم ما را دغل باز ندانی

صادق بهادران طی یادداشتی آورده است یک روستایی بویراحمدی هستم که در کشور عزیزم زیر پرچم ولایت امام خامنه ای و ایمان الهی به سر می برم از دیار آریو برزن و کوروش بزرگم که دعایش درحق مردم کشور این بود (خدایا مردم کشورم را از بلای دروغ محفوظ بدار). مهر علی (ع) به دل […]

صادق بهادران طی یادداشتی آورده است

یک روستایی بویراحمدی هستم که در کشور عزیزم زیر پرچم ولایت امام خامنه ای و ایمان الهی به سر می برم

از دیار آریو برزن و کوروش بزرگم که دعایش درحق مردم کشور این بود (خدایا مردم کشورم را از بلای دروغ محفوظ بدار).
مهر علی (ع) به دل داریم که اسوه ی عدالت خواهی بوده و حق پرستی.
ولی در دوره ی حاضر باید ازدروغ ها و مکرهای رنگین بنالیم یا از بی عدالتی های و رانت خواری های عده ای که خود را تافته جدابافته می دانند و به اسم حق، پا روی حق مردم می گزارند.
جناب اقای زارعی،شما را به عنوان نماینده ام نقد می کنم،چرا که نقد شما حق ما است و امیدواریم ما را دغل باز ندانی..
جناب اقای زارعی ما کاری به دوره ی اول نمایندگی شما نداریم چون گذشته است و نقد آن فی الحال دردی دوا نمی کند.ولی دوره ی دوم شما و نقد آن می تواند در رای مردم آگاه ما برای دوره سوم موثر باشد،همین دوره ای که به ظن خود به پشتوانه کوله بار سنگین خدماتتان قدم در آن گذاشته اید.
جناب اقای زارعی ممکن است پشت یک تریبون آزاد و به دور از رنگ بوی نیرنگ های انتخاباتی ،به چند سوال و خواسته ی معقول مردم شریف بویراحمد و دنا پاسخ دهید؟
۱_در لوداب چه امکاناتی شما فراهم کرده اید که مدام در سخنرانی های خود از مهاجرت معکوس به روستاها دم می زنید یا می فرمایید که لوداب و روستاهای آن از بن بست خارج شده اند؟ کدام کارخانه ،کارگاه یا طرح اشتغال زایی را به سرانجام رسانده اید؟ کدام کارگاه خانگی را فعال کرده اید که دم از مهاجرت معکوس می زنید؟مردم منطقه هر روز به امید پیدا کردن شغلی بخور و نمیر مجبور به مهاجرت و حاشیه نشینی در اطراف شهرها شده اند. شاید منظورتان پروژه ملی جاده پاتاوه _دهدشت باشد؟ این نیاز به پیگیری داشت که متاسفانه شما پیگیری هایتان بی ثمر بوده برای لوداب..چون از تونل های اول لوداب تا انتهای آن پر است از دست اندازی های رها شده.البته درجریان کامل هستید که در کنار این پروژه یک راه قدیمی وجود داشت که به یمن کارهای بی فایده و چندین ساله روی این پروژه ،آن جاده ی فرعی هم به باد فنا رفت.از قطعی های مکرر برق و تلفن و …در لوداب برایتان بگوییم یا از امکانات اداره راه لوداب؟ چرا بخشدار خدوم لوداب باید شرمنده مردمش باشد فقط به خاطر اینکه امکاناتی ندارد یا حرفش خریدار ندارد؟؟
۲_از دیار مارگون خبر دارید؟جایی که کارخانه سیمان آن یک طرح ملی بود و شما در آن هیچ نقشی نداشته اید.ولی آیا طرح شهرک صنعتی سقاوه در طرح های شما اصلا جا داشته است یا اقدام مفیدی در این زمینه انجام داده اید؟ از راه ارتباطی بعد از امام زاده شاه غالب به بعد خبری دارید.

۳_در حوزه مرکزی و شهر یاسوج، از خیابان ها و حاشیه نشینی های بدون امکانات آن بگوییم یا از بی کاری ها و خودکشی ها و شرمندگی های پدر در مقابل خانواده خودش،از نظارت هایی که باید باشد و نیست یا از زدو بندهای سیاسی و فامیلی در بانک ها و سفارشی های از ما بهترون.از کدام یک حرف بزنیم.
جناب زارعی یادتان هست که در شورای برنامه ریزی استانی خودتان فرمودید که در یک سال حدود ۷هزار نفر به حاشیه ی شهر یاسوج مهاجرت کرده اند؟ برای این همه جمعیت چه امکاناتی فراهم کرده اید؟ از مکان های تفریحی یا پارک های زیبای اطراف شهر می خواهید حرف به میان بیاورید یا از سالن های مجهز ورزشی در این مناطق؟ این مشکلات را می بینید و در متینگ های انتخاباتی خود دم از مهاجرت معکوس به روستاها می زنید؟ راه آهن اقلید_یزد چه شد؟ چرا باید ۵۰ سال بعد مردم یاسوج صدای بوق قطار را بشنوند؟به نظر خودتان اگر به جای یاسوج می گفتند راه آهن گچساران شیراز یا جای دیگر، باز هم فقط در حد حرف باقی می ماند یا میر شکار گچساران از شکارگاه آن موفق بیرون می امد؟ اقای زارعی که عضو کمیسیون صنعت معدن بودید کدام طرح صنعتی را در یاسوج به سرانجام رسانیدید؟
۴_شما در جایی فرموده اید که چرا ما محروم هستیم؟ و جواب خودتان این بوده است که چون مسولان ما به قلب مشکلات نزده اند، راستی شما به قلب کدام مشکل زده اید؟ جز اینکه قلب مردم عزیز واقعا دچار مشکل و آزرده شده است..
۵_شما از اعتبارات چندین برابری استانی صحبت کرده اید، با این حرف شما صد درصد موافق هستیم ولی باید بفرمایید که سهم بویراحمد و دنا از این اعتبارات چه اندازه بوده است و در کجاها خرج شده است؟سهم لوداب و مارگون در کجاها صرف شده است؟ جز این است که نماینده ی کاربلد حوزه دیگر استانی کارش بهتر بوده است؟ یا اگر کار شما بهتر بوده پس چرا در عمل چیزی نمایان نیست؟
۶_جناب اقای زارعی ممکن است بفرمایید با توجه به اینکه حوزه انتخابی شما حوزه ی پر آبی است ولی چرا هنوز از هیچ گونه آبیاری منظم ، پیشرفته و علمی کشاورزی در این زمینه استفاده نشده است؟
آیا اگر دشت های چنار و زمین های مرغوب لوداب در جای دیگری می بود آیا تا به حال از حالت کشت کم بازده دیم تبدیل به کشت پر بازده ابی نشده بودند؟
آیا اگر رود پر آب لوداب از وسط بخشی در دیگر استان ها یا دیگر شهرستان های استان خودمان می بود باز اینگونه بی مصرف باقی می ماند و فقط در فصل تابستان ، آن هم به صورت غرق آبی مصرف می شد؟
آبا امکان یک سد کوچک هم وجود ندارد که روی این رود احداث شود؟
جناب اقای زارعی،باید بدانید که وظیفه ی اصلی خود را به سرانجام نرسانده اید.به جای زدن به قلب مشکلات مردم،متاسفانه با اقدامات نسنجیده به قلب خود مردم زده شده است.
پس باید چشم را شست و بار دیگر ۸سال شما را به نظاره نشست و سنجید که چرا باید دوباره شما باشید.به پشتوانه ی کدام اقداماتتان،باز قدم در این راه گذاشته اید.آیا نمی دانید که آزموده را آزمودن خطاست؟
نماینده ی محترم ما، باید به این نتیجه رسیده باشید که مردم باید با همدلی و وحدتی مثال زدنی کسی را انتخاب خواهند کرد که از جنس خودشان باشد ..از جنس مردم عادی..کسی که این وحدت را به سرانجامی ایده آل برساند.
صادق بهادران از دیار سرنوشت ساز لوداب…

 

انتهای پیام /برزین آراسته

Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :35

 • امیر علی صدرالهی

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  خدا رو شکر میکنم که کشور ما ژاپن نیست و گر نه حکمت خیلی ها کمتر از هاراگیری نبود

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • علی امیری

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  اقای زارع بویراحمد و دنا جای شما نیست

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • محمد صداقت

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  در مورد چه کسی حرف میزنید کسی که ۸ سال فقط حضور فیزیکی داشته یا شایدم نه کسی که چند سال نتونست حضور خودش رو تو مجلس نشون بده ای کاش همون غایب بودی اینجوری دلمون خوش بود نیستی

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • کوه نیر

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  بسیار عالی توصیف کردین ،ونقدی کاملا به جا به دور از کمترین توهین و تعصب
  احسنت

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • چابک

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  گل گفتی اقای بهادرن ولی کم گفتی

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • صادق

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  حاج زارعی مردبی تکرار
  مردم واقعیتخا رومیبینن

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • لوداب

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  آقای بهادران خودتون که بچه لوداب هستیدچه قدمی برای پیشرفت لوداب برداشتید؟آقای بهادران دلسوزفکرمیکنی انتخاب شماتمام مشکلات منطقه راحل خواهدکرد؟برادراگرانتخاب شمانماینده بشه خواهیم دیدکه دراداره همین لوداب هم ناتوانیم...من طرفدارمنتظریان هستم ولی زارع درروستاهاخوب کارکرد

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

  • پریا

   تاریخ : ۴ - بهمن - ۱۳۹۸

   0 - 0

   به نام خالق ثانیه ها
   قای بهادران یه معلمه اون هم تعلیم و تربیت بچه ها کارشه در جایگاهی نیست بخواد کاری انجام بده اگه بود قطعا انجام میداد دست آقای بهادران درد نکنه ممنون بابت این نقد منتظر عذاب الهی باشن نمایندگانی که مسئولیت داشتن و هیچ کاری انجام ندادن و حق مردمو ضایع کردن
   اللهم عجل لولیک الفرج

   Likes(0)Dislikes(0)

   پاسخ

  • محمودرفیعی

   تاریخ : ۶ - بهمن - ۱۳۹۸

   0 - 0

   جناب صادقی معلم هست معلمی شغل انبیاست ایشان الفبای فارسی رایادداده که نماینده ای مثل اقای زارعی برکرسی مجلس بشیند وپایه اساسی جامعه خدمت صادقانه معلمی است که اهل دروغ وتزویرریانیستند مااموخته های مثبت رادرس دادیم اما بهشت وجهنمش دست خودشه که کدام راه راانتخاب کند ان فردکه تعلیم وتربیت یاد گرفته والان می تواند اظهارنظرکندمدیون معلمی همچون بهادران هستند ولی معلمی مزدش بی منت است

   Likes(0)Dislikes(0)

   پاسخ

 • کوه نیر

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  بسیار عالی توصیف کردین، نقدی کاملا به جا به دور از کمترین توهین و تعصب احسنت

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • کوه نیر

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  بسیار عالی توصیف کردین و به دور از کمترین توهین و تعصب احسنت

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • اسکندر حاتمی فرد

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  درود بر شما جناب بهادران عزیز..گل گفتید ولی ای کاش آقای زارع یکبار به خود می آمد و دم از کار بلد بودن و کمک ب اقصی و نقاط استان میزد ..بله ایشان کارهای بزرگی کردند ولی برای اشخاص برای صاحبان سرمایه...برای نورچشمی های خود...ب آقای زارع اعلام کنید اصلاح طلب تمام شد و دنبال سوراخ موش بگردید نه دنبال رایمردم

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • بی نیاز

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  مشکلات را خیلی خوب انعکاس داده اید و ان شاالله سردار ندای وحدت به خوبی این مشکلات را حل خواهد کرد.

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • بی نیاز

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  مشکلات را خیلی خوب انعکاس داده اید و ان شاالله سردار ندای وحدت به خوبی این مشکلات را حل خواهد کرد....

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • کریم

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  درود بر بهادران عزیز ،آقای زارع با کل مدیران فاسدو هواداراش یه سوم شما سواد ندارن و نخواهد داشت،عالی بود و عین واقعیت.

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • شایان

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  آقای بهادران سلام .با ده درصد حرفاتون هم موافق نیستیم .در حوزه ی راه برای همه واضح و روشنه که چه اقداماتی صورت گرفته.بعدشم اون شخصی که مدنظر شماست و انتظار دارید رای بیاره تحت هیچ شرایطی قدرت سیاسی و نفوذ یک‌نماینده را نداره آقای زارعی زمانی که دولت اصلاحات هست ایشون هم هست و‌به بخوبی هم میدونید که در دولت چقد نفوذ و برد سیاسی داره و در این چند سال چه میزان اعتبار تونست برای استان تامین کنه. آقای روشنفکر که دم از وحدت میزنه و شعارش وحدته همین الآنش تو روستاها کلی تفرقه درست کرده بهتره ک اول اشخاص سرشناس و بانفوذ مناطق را بشناسه و بدونه که هر روستایی بزرگترشون کیه، مردمش به کی گوش میگیرن .باید به شکلی پیش بره که اتحاد مردم روستا از بین نره.مصلحت اندیشی باید سرلوحه ی کار ایشون باشه.

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

  • صادق بهادران

   تاریخ : ۴ - بهمن - ۱۳۹۸

   0 - 0

   اقای شایان....مگر دوره ای هست که مردم از یک شخص گوش بگیرند؟ در روستاهایی ما سراغ داریم که مردم فوج فوج ایشون را دعوت می کنند.و اینکه شما می فرمایید باید با بزرگشون حرف بزن یعنی کدخدا منشی...این دوره ها گذشته..افراد عادی اهمیت دارند اونم خیلی زیاد.شاید اون شخص از نظر اسمی بزرگ باشد و هدفش از رای فقط منفعت شخصی باشد تا منفعت مردم و روستا..بعدش درجریان باشید جناب زارعی اصلاح طلب نیست..که دولت اصلاحت پشتش باشد..حتی خود رییس جمهور هم اصلاح طلب نیستش. من خودم اصلاح طلبم..اصلاحات اگر دوره قبل از زارعی حمایت کرد دلیلش فقط از سر اجبار بوده. در کدام جلسه و افتتاح کارخانه ها سید اصلاحات استان را کنار زارعی دیده اید که ایشون را اصلاح طلب می دونید؟

   Likes(0)Dislikes(0)

   پاسخ

 • مارگونی

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  جناب بهادران لطفافقط درمورد لوداب خودت صحبت کن من یک مارگونیم وبهترین خدمتی ک زارع بعدازمرحوم محمودیان بدای مردم مارگون کرده شهرستانی شدن هست ایااین کم کاری است وگازمسیرجوکار ومسیرهفتچشمه وبرخی روستاهای دیگه واسفالت تاشاغالب وزیلایی گرمسیر واب وبرق و.....وهزاران خدمات دیگر واقعا بی انصافی از زارع تشکر نکنیم وبایدقدردانش باشبم انصافاکدام لودابی میخوادبرودمجلس ک درصدی توان زارع راداشته باش کمی متصف باشبم تعصبات ایلی وقومی وقبیله ای نرزبندی های سفلی وعلیا راکناربذاریم وبه شهرستلنهای بویراحمد ودنا بیش ازاین ضربه نزنیم انصاف انصاف انصاف

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • معلم

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 1

  ایشون دوره ی قبل زارع را محبوب قلب خود میدانست حالا اومده از زارعی گلایه میکنه
  خدایا تا کی نان به نرخ روز خوردن!

  Likes(0)Dislikes(1)

  پاسخ

  • ناشناس

   تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

   0 - 0

   معلم جان. ایشون فکر می کرد میتونه مشکلات را حل کنه. حالا فهمید که کاری که نکرد هیچ مردم و بخصوص تحصیلکرده ها را با باند بازی و فامیل بازی بد بخت کرده. خود ایشون فرمودن آزموده را آزمودن خطاست. فعلا شما از سفره حاجی بخورید و کاری به مردم نداشته باشید چون این روز بخور بخور امثال شماست. انتخابات نزدیکه پول های باد آورده فراوان

   Likes(0)Dislikes(0)

   پاسخ

  • حسین

   تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

   0 - 0

   اگه ادوار گذشته انتخاب آقای بهادران ، آقای زارع بوده به اشتباهش پی برده. چون آنطور که باید و شاید برای عموم مردم حوزه انتخابیه خود کاری انجام نداده.
   لذا آزموده را دوباره آزمودن خطاست.

   Likes(0)Dislikes(0)

   پاسخ

  • صادق بهادران

   تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

   0 - 0

   منونم از دوستانی که نظر و نقد داشته اند....اول خدمت دوست عزیزی که از خدمات جناب زارعی حمایت کرده اند در لوداب ولی باز انتخابشون اقای منتظریان است...اگر شما تایید می کنید کارهای اقای زارعی را با کدوم انصاف اقای منتظریان را انتخاب کرده اید؟؟؟حق کجا رفته اینجا؟؟
   در جواب دوست دیگری که گفتن من دوره قبل از طرفدارن زارعی بوده ام.دوستان هم دانشگاهی من در جریان فعالیت من بوده اند. در خود لوداب هم همه افراد می دانند که خانواده ما چطور از جناب روشنفکر حمایت کردند.دوره اول اقای زارعی ما از ایشون حمایت کردیم ولی دوره دوم کلا قیدش را زدیم.. و این دوست اهل مارگون..بزرگوار اگر قرار بر شهرستان شدن می بود چرا این چند سال نشد؟؟ و اگر حالا شهرستان شده چرا بخشدار تازه معرفی کرده اند برایش؟؟ بخش دار بخش را اداره می کند ولی شهرستان را باید فرماندار اداره کند.فرماندار شهرستان مارگون کی هست؟

   Likes(0)Dislikes(0)

   پاسخ

 • بیتا

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  سلام آقای بهادران واقعا حرف دل خیلی ها را گفتی

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • لودابی

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  تشکر از آقای بهادران که واقعا تمام صحبت هایی که گفته به جز واقعیت چیز دیگری نبود ماهمگی موافقیم جناب آقای زارعی تو این دوره هایی که بود فقط برا افراد خاصی بوده

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • محمد

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  خدابه راه راست هدایتت کنه بهادران..اگه تا ۱۰۰صفحه ازاین حرفهای عقده ای بنویسی وخودتو وطایفه ات پشت سرت باشه..مطمئن باش دست خدا بالاترین دستهاست وپیش خدا وآخرت بایدجوابگو باشی..خدای حاج زارع هم هست حالا میبینی

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  جناب بهادران عزیز بسیار زیبا توصیف کردی واقعا کاستی ها رابه طور شفاف ومختصر بیان نمودی واقعا احسنت...

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • دشتروم

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  درود بر شما لعنت بر بیکفایتی

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • صفایی

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  مرحبا به این قلم، بسیار مفید و متناسب

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • سعید

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  ممنون اقای بهادران عزیز ....انشالله با پیروزی جریان ندای وحدت مشکلات حل میشه

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • روشنفکر

  تاریخ : ۴ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  با وجود روشنفکر زارعي نفر چهارمه

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • کی مجید

  تاریخ : ۴ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  گل گفتی بهادران، زارعی اقداماتی انجام داد دستش هم درد نکنه ولی خب صلاحیت هتریک کردن نداره باید کاندیدای دیگرم تست بشن حالا روشنفکر، منتظریان و بهرامی هرکدوم میخاد باشه

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • فلانی

  تاریخ : ۴ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  خدا بزنه زارع را اگه بتونه مثل آقای بهادران صحبت کنه.

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  همه با هم مرد قدرتمند وتوانمند منتظریان

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  بسیار عالی ،این زمان مرد اقتدار وتوانمد می خواهد همراه دکتر هدایت خواه

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - بهمن - ۱۳۹۸

  0 - 0

  واقعا زیبا و به جا فرمودی دوست عزیزم نماینده باید دلسوز مردم باشه واز جون براشون مایه بزاره نه اینکه جونشونه به لب بیاره.....تو منطقه زیلایی هم با این جمعیت ۱۰ هزار نفری خدمت شایان ولایق این مردم انجام نداده...ونباید دیگه نماینده مردم باشه

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخبار استان