کد خبر: 45355

تاریخ انتشار: بهمن ۱۴, ۱۳۹۸

۲۸ طرح عمرانی و اقتصادی با حضور استاندار ودیگر مدیران در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد+ تصاویر

تاکید استاندار بر عملیاتی کردن ظرفیت‌های دنا همزمان با افتتاح پروژه‌های دهه فجر استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر عملیاتی کردن ظرفیت‌های شهرستان دنا تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا؛  از سی‌سخت، شهر سی‌سخت در دومین روز از دهه فجر انقلاب میزبان کلانتری استاندار و هیات همراه  جهت افتتاح پروژه های عمرانی؛ اقتصادی […]

تاکید استاندار بر عملیاتی کردن ظرفیت‌های دنا همزمان با افتتاح پروژه‌های دهه فجر

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر عملیاتی کردن ظرفیت‌های شهرستان دنا تاکید کرد.

تاکید استاندار بر عملیاتی کردن ظرفیت‌های دنا همزمان با افتتاح پروژه‌های دهه فجر+تصاویر و فیلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا؛  از سی‌سخت، شهر سی‌سخت در دومین روز از دهه فجر انقلاب میزبان کلانتری استاندار و هیات همراه  جهت افتتاح پروژه های عمرانی؛ اقتصادی و کلنگ‌زنی به مناسبت دهه مبارک فجر بود.

۲۸ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد. .به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا؛  ،۲۸ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۵۴۰ میلیارد ریال دیروز یکشنبه در دومین روز از دهه فجر با حضور حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران اجرایی استان در شهرستان دنا افتتاح و۲۸ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

.بر اساس این گزارش ، ۲۸ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۵۴۰ میلیارد ریال دیروز یکشنبه در دومین روز از دهه فجر با حضور حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران اجرایی استان در شهرستان دنا افتتاح و یا کلنگ زنی شد.
این تعداد شامل ۲۳ طرح عمرانی و ۵ طرح اقتصادی بوده است.
اعتباری افزون بر ۴۰۰ میلیارد ریال برای اجرای ۱۴ طرح عمرانی افتتاحی و ۵۲ میلیارد ریال برای ۹ طرح کلنگ زنی شهرستان دنا هزینه شده است.
دیروز همچنین ۵ طرح اقتصادی شهرستان دنا با اشتغالزایی ۳۰ نفر افتتاح شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آیین افتتاح و کلنگ زنی ۵ طرح دنا به نمایندگی از دیگر طرح های شهرستان گفت: این طرح ها در بخش های کشاورزی، راه، فرهنگی، ورزشی، گازرسانی و دیگر حوزه ها بوده است.
حسین کلانتری افزود: افتتاح سالن ورزشی روستای کریک، کلنگ زنی و تکمیل راه روستایی بیاره، کلنگ زنی پارک سی سخت از جمله طرح هایی بود که به نمایندگی از دیگر طرح ها کلنگ زنی و یا افتتاح شدند.
وی با اشاره به ظرفیت های بسیار در حوزه های مختلف شهرستان دنا، بیان کرد: نباید تنها به بحث گردشگری تابستانه در این منطقه اکتفا کرد زیرا که در فصل زمستان این شهرستان دارای چشم اندازها و ظرفیت های دیگر است که می توان با برنامه ریزی مدون از آن ها بهترین بهره را برد.
حسن کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین دیروز در دومین روز از دهه فجر در شهرستان دنا با مردم مناطق پاتاوه و مارگون دیدار و ملاقات کرد.
شهرستان دنا به مرکزیت شهر سی سخت با جمعیتی افزون بر ۴۶ هزار نفر در ۳۵ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع است.
به گفته استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی در سطح استان ۳۸۱ طرح عمرانی و اقتصادی افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد که از این تعداد ۳۰۴ مورد افتتاحی و ۷۷ مورد کلنگ زنی است.

 

انتهای پیام/ برزین آراسته

ارسال دیدگاه

اخبار استان