کد خبر: 45690

تاریخ انتشار: بهمن ۲۳, ۱۳۹۸

از انصراف کاندیدای شاخص جلگه اصولگرایان بویراحمد ودنا به نفع مردم ؛ تا نشست جمعی از دانشجویان علوم پزشکی یاسوج با دکتر روشنفکر به میزبانی دکتر ابوذر ارجمند +سند

نشست جمعی از دانشجویان علوم پزشکی یاسوج با دکتر روشنفکر به میزبانی دکتر ابوذر ارجمند   شکرالله امامی از کاندیدای شاخص جریان اصولگرایان حوزه بویراحمد ودنا طی یادداشتی که در تصویر زیر می بینید وبرای این پایگاه ارسال نمودند انصراف خود را به نفع مردم اعلام نمودند .که به زودی بیانیه رسمی وی برای کناره […]

نشست جمعی از دانشجویان علوم پزشکی یاسوج با دکتر روشنفکر به میزبانی دکتر ابوذر ارجمند

 

شکرالله امامی از کاندیدای شاخص جریان اصولگرایان حوزه بویراحمد ودنا طی یادداشتی که در تصویر زیر می بینید وبرای این پایگاه ارسال نمودند انصراف خود را به نفع مردم اعلام نمودند .که به زودی بیانیه رسمی وی برای کناره گیری به نفع مردم رسانه ای می شود.

 

 

متن نامه وبیانیه رسمی کناره گیری سید شکراله امامی به این شرح میباشد:

کناره گیری به نفع مردم

بسم الله الرحمن الرحیم

فصل انتخابات، آستانه شکوفایی اراده ها در انتخابی بر اساس اختیار گوهر وجودی و فطری انسان است.

حضرت امام خمینی”ره” دموکراسی را مستتر در متن اسلام دانسته و به همین دلیل در آغازین روزهای انقلاب اسلامی، بلافاصله امر به رفراندوم دادند، چرا که آن حضرت و خلف صالحش حضرت امام خامنه ای، مردم را صاحبان اصلی انقلاب و نظام خوانده و میزان را در هر انتخاباتی رای ملت قلمداد کرده اند.

در واقع نظام مردم سالاری دینی همان نظامی است که تمام ابعاد وجودی اش نشات گرفته از آراء و اراده مردم است و محوری ترین شعار انقلاب، استقلال- آزادی، جمهوری اسلامی بود که تبلور آن حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.
این سه اصل، بنیاد و اساس نظام را تشکیل می دهند که هر کدام دچار آسیب شود به دیگر اصول آسیب می رساند.

از جمله دلایل ماندگاری بی بدیل انقلاب اسلامی در مقایسه با دیگر انقلاب های معاصر علاوه بر جوهره دینی، مکتبی و اعتقادی، حضور پرشور و شعور توام با اعتماد مردم در همه عرصه های آن بوده است.

دست اندرکاران و مجریان باید قدر و ارزش این نعمت را بدانند و عرصه رقابت عادلانه را با نشاط تر نمایند که این مهم بیانگر رشد سیاسی و مشارکت فراگیر در همه ارکان حکومتی است.
از اینرو باید شکرگذار این نعمت باشیم که در سایه عنایت الهی، خون پاک شهیدانی همچون سردار سلیمانی و اراده مردم و ولایت و امامت تحقق پیدا کرده است.
در نتیجه عزت و اقتدار امروز ما مرهون فداکاری آزاد مردان و آزاد زنانی است که جان دادند تا جان بگیریم و خون دادند تا مستحکم و استوار بمانیم.

صادقانه باید گفت حضور امثال اینجانب به عنوان کاندیدای این دوره از انتخابات مرهون این فداکاری و حاکمیت نظام مقدس اسلامی بوده است.

با شکر گزاری بیکران به درگاه احدیت و ارج گذاری به ابراز لطف و محبت علاقمندان، بر خود وظیفه می دانم از مجموعه اظهار لطف مردم متدین و دوست داشتنی مبنی بر حضور در عرصه انتخابات، سپاس به کمال داشته باشم و ضمن احترام به همه بزرگواران حاضر در صحنه، با توجه به ارادت و احترامی که نسبت به مردم در جایگاه صاحبان اصلی انقلاب با سلائق مختلفِ متعهد به نظام دارم، به نفع مردم کناره گیری می نمایم.

امیدوارم در دوم اسفند شاهد انتخاباتی پرشور و در تراز نظام با ملاک و معیار مردمی و ارزشی باشیم که در عمل مدافع قانون اساسی، خون مطهر شهداء، شایسته گزینی، مردم مداری و متعهد به فرامین ولی امر مسلمین در وادی مردم سالاری و نیز رفع فقر و فساد و تبعیض در هر شکل و رنگ باشیم.

در فرجام سخن بر خود لازم می دانم مراتب قدردانی خود را از نماینده محترم مردم در مجلس خبرگان رهبری، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه یاسوج، ائمه محترم جمعه و جماعت شهرستان بویراحمد و دنا، اعضای هیات های محترم نظارتی و اجرایی، اعضای گرامی شورای تامین و مجموعه دست اندرکاران امر مهم انتخابات در رده های مختلف اعلام نمایم.

پیروز و سربلند باشید

سید شکراله امامی
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

 

انتهای پیام/ برزین آراسته

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • تیرتاجی

  تاریخ : ۲۳ - بهمن - ۱۳۹۸

  جناب امامی به نفع دکتر روشنفکر کناره گیری کردند.
  دکتر دهراب پور هم به نفع دکتر روشنفکر کناره گیری کردند.که حتما تا چندروز دیگه اعلام میشه.کریم فرخیانی هم که به ندای وحدت پیوست.

  واقعا هدایت خواه چه برنامه ای برای منتظریان داره؟؟!!!!
  منتظریان بازنده اصلی.

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخبار استان