کد خبر: 45704

تاریخ انتشار: بهمن ۲۳, ۱۳۹۸

مهدی روشنفکردر نشست هم اندیشی با جامعه مهندسین در شهر یاسوج : اجازه ندهیم که دوباره زر و زور بر افکار  مردم غلبه کند/ یکی از منشورهای ندای وحدت مخالفت با طرح سردسیر و گرمسیر است مخالف علیا و سفلی بودن است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی بلبل دنا؛  نشست هم اندیشی مهدی روشنفکر نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا با جمعی از جامعه مهندسین  در شهر یاسوج برگزار شد. مهدی روشنفکر گفت:جا دارد از جامعه مهندسین که این همایش باشکوه را تدارک دیده اند تشکر کنم، چون در […]

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی بلبل دنا؛  نشست هم اندیشی مهدی روشنفکر نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا با جمعی از جامعه مهندسین  در شهر یاسوج برگزار شد.


مهدی روشنفکر گفت:جا دارد از جامعه مهندسین که این همایش باشکوه را تدارک دیده اند تشکر کنم، چون در آستانه چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی قرار گرفتیم یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی می داریم.

روشنفکر افزود: درست است که شما مهندسین بر مبنای محاسبه کارتان برنامه ریزی می کنید و خالق خیلی از کارهایی هستید که در اختیار بشر قرار گرفته است اما همانطور که در کارها شما مبنا را به انداره گیری می کنید، توقع دارم که در بعضی از مناسبت ها نیز  این اقدام دقیق را انجام دهید. توقع دارم که بحث روشنگری را شما دنبال کنید و گسترش  دهید.

وی در ادامه گفت:اجازه ندهیم که دوباره زر و زور بر افکار  مردم غلبه کند،لذا مهندسین باید کاری را که یک انسان به دیگر هم نوعان خود احساس می کند شروع کنند ، و بایدمنویات مقام معظم رهبری را پیگیر باشیم، در رابطه با فقر و بیکاری و خودکشی که خیلی از این مشکلات به سوء مدیریت داخلی است.

روشنفکر افزود: ما و شما می توانیم در حوزه مدیریت استان تغییرات ایجاد کنیم که قطعا می توانیم این کار را انجام دهیم، سالهاست که کسانی بر حوزه مدیریت شهری چنگ انداخته اند و حاضر نیستند صدای این مردم را بشنوند.

این نامزد یازدهمین دوره  مجلس شورای اسلامی  افزود: یکی از منشورهای ندای وحدت مخالفت با طرح سردسیر و گرمسیر است مخالف علیا و سفلی بودن است.

روشنفکر در ادامه گفت: درست است خیلی از سیاسیون پول پاشی را انجام می دهند و من این را تایید یا تکذیب  نمی کنم اما نباید به نام امام و انقلاب بر علیه امام و انقلاب استفاده می کنند،کسانی که بحث انقلاب گری را مطرح می کنند به سوابق من در حوزه مدیریتی و دفاع مقدس سری بزنند.

وی ادامه داد: هزینه ای که بر دوش مردم گذاشتید و از نردبان مردم بالا رفتید ضررش بیشتر از نفع بوده است بنا ندارم که در این چند روز  بد اخلافی انتخاباتی را دنبال  کنم بخاطر رفاه حال مردم و ایام دهه فجر این بد اخلاقی ها را کنار بگذریم.

 

انتهای پیام /برزین آراسته

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • مراد

    تاریخ : ۲۴ - بهمن - ۱۳۹۸

    جناب آقای احمد جاودانه قدمت مبارک حضور شمارا درجمع باصفای نیروهای انقلاب ویاران منتظریان خیرمقدم میگوییم

    پاسخ

ارسال دیدگاه