کد خبر: 45746

تاریخ انتشار: بهمن ۲۵, ۱۳۹۸

حبیب منش در مراسم افتتاح ستاد روشنفکر : حضور پرشکوه مردم ، رستاخیز خسته شدگان از تبعیض و بی عدالتی است؛ شک نداریم روشنفکر در مسیر انقلاب و ارزش‌ها گام بر می‌دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا؛ فرماندار دنا در زمان استانداری سید مسعود حسینی در آئین افتتاح ستاد انتخاباتی مهدی روشنفکر گفت: روشنفکر با در نظر گرفتن هر معیاری اعم از تحصیلات، انقلابی بودن، ساده زیستی، اخلاق و ….از دیگر رقبا جلوتر است. وی با تاکید بر اینکه موفقیت روشنفکر ملموس است، ادامه داد: […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا؛ فرماندار دنا در زمان استانداری سید مسعود حسینی در آئین افتتاح ستاد انتخاباتی مهدی روشنفکر گفت: روشنفکر با در نظر گرفتن هر معیاری اعم از تحصیلات، انقلابی بودن، ساده زیستی، اخلاق و ….از دیگر رقبا جلوتر است.

وی با تاکید بر اینکه موفقیت روشنفکر ملموس است، ادامه داد: عده‌ای با راه اندازی هوچی‌گری بنای آشوب در انتخابات را دارند که انتظار می‌رود مواظبت شود.

حبیب‌منش با اشاره به اینکه به فرموده مقام معظم رهبری شهدا چشم و چراغ ملت هستند، افزود: مهدی روشنفکر برادر خود را تقدیم این انقلاب کرد.

وی با تاکید بر اینکه این قیام یک طایفه نیست بلکه رستاخیز خسته شدگان از تبعیض و بی عدالتی است؛ ادامه داد: شک نداریم روشنفکر در مسیر انقلاب و ارزش‌ها گام بر می‌دارد.

روشنفکر آگاه ترین کاندیدای بویراحمد و دنا

سید امرالله رضایی نیز در این آئین گفت: مهدی روشنفکر در بین کاندیدای موجود از صلاحیت بیشتری برخوردار است و در واقع از سایرین آگاه تر است.

وی با اشاره به تعلیم و تربیت افراد زیادی توسط روشنفکر ادامه داد: خوشحالم که در این دوره خوب انتخاب کردم زیرا روشنفکر دارای صفات ممتازی همچون صداقت، شخصیت، علمی بودن، امانت‌دار بودن و متعهد به انجام تعهدات است.

وی با تاکید بر اینکه دلیل کناره گیری مهدی روشنفکر از آموزش و پرورش به خاطر مردم بود، ادامه داد: وقتی مسئولان وقت از وی خواستند تا با مدیران زیر مجموعه برخورد کند، نپذیرفت زیرا می‌دانست مردم خواهان باندبازی نیستند.

رضایی تاکید کرد: عده‌ای نامسلمان با بحث‌های منطقه‌ای دنبال تفرقه هستند که مردم تمام نقشه‌های آنان را خنثی کرده‌اند.

انتهای پیام/

برزین آراسته

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • ناشناس

    تاریخ : ۳۰ - بهمن - ۱۳۹۸

    حبیب منش تا دیروز برای جریان دیگر خدمت می کرد وامروز باد صبا شده است

    پاسخ

ارسال دیدگاه