کد خبر: 45762

تاریخ انتشار: بهمن ۲۷, ۱۳۹۸

رسانه ملی از شور وحماسه حضور مردم بویراحمد به خود بالید/سند دیگری بر افتخارات کهگیلویه و بویراحمد افزوده شد + تصاویر

بعداز اینکه پای حماسه تاریخی مردم بویراحمد در حمایت از، کاندیدای شاخص انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های بویراحمد ودنا(مهدی روشنفکر ) به رسانه ملی کشیده شد واین موضوع سندی شد بر افتخارات مردم کهگیلویه و بویراحمد، به طوری که رسانه ملی به خود بالید و شور وحماسه حضور را در این […]

بعداز اینکه پای حماسه تاریخی مردم بویراحمد در حمایت از، کاندیدای شاخص انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های بویراحمد ودنا(مهدی روشنفکر ) به رسانه ملی کشیده شد
واین موضوع سندی شد بر افتخارات مردم کهگیلویه و بویراحمد، به طوری که رسانه ملی به خود بالید و شور وحماسه حضور را در این منطقه به رخ رسانه های خارج از کشور، و ضدانقلاب ونظام کشاند
امروز در شهرستان مارگون و بخش لوداب برگ ذرین دیگری بر افتخارات مردم این منطقه در حمایت از نیروهای انقلاب در جریان ندای وحدت افزوده شد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت: درود بر لوداب تاریخ ساز، لوداب پرمغز،لوداب متکثر اما واحد به وقت نیاز،لوداب سرنوشت ساز،گهواره سرداران شهیدان گلگون کفن.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا، مهدی روشنفکر در جمع مردم لوداب با بیان اینکه این بخش امروز تشنه آبادی و خسته از وعده‌های بر زمین مانده است، اظهار داشت: عده‌ای سال‌ها با خط کشی‌های منطقه‌ای علیا و سفلی و طایفه گرایی به منافع خود رسیده‌اند و امروز که صندلی، نام و نان‌شان در خطر افتاد به بدترین شکل ممکن روی به تخریب آوردند که البته مردم هوشیار هستند و تمام این نقشه آنان نقش بر آب می‌شود.

روشنفکر با تاکید بر اینکه عده‌ای بدون داشتن مهارت و دانش شغلی سال‌ها به عنوان مدیر در دستگاه‌های اجرایی جایگاه‌های مهم را غصب کردند، ادامه داد: مردم بساط بی عدالتی، تبعیض و فساد را بر می‌چینند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه خاطرنشان کرد: عده‌ای خود را انقلابی میدانند و مردمی که به دلیل عملکرد آنان در ۴۰ سال اخیر آنان را قبول ندارند، لابد ضد انقلاب یا غیر انقلابی می‌دانند.

روشنفکر خاطرنشان کرد: این دایره تنگ چه نسبتی با مشی رهبر فرزانه انقلاب دارد؟دفع حداکثری هنر نیست.هنر جذب حداکثری است، اگر این سیکل بیمارگونه را ادامه دهید سبد رای‌تان چنان کاهش می‌یابد که نقل محافل خنده جوانان می‌شود.

وی خواستار رعایت اخلاق مداری و قانون مداری توسط هوادارنش شد و افزود: انتظار دارم در مراسم‌های استقبال از هرگونه تیراندازی خوداری کنید و به قانون تمکین کنید.

انتهای پیام/برزین آراسته

که نمایی از این حماسه حضور را در زیر می بینید

 

 

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • ناشناس

    تاریخ : ۲۷ - بهمن - ۱۳۹۸

    اگر روشن فکر کنار بره ثوابش بیشتره
    محض رضای خدا آبروریزی نکنید

    پاسخ

ارسال دیدگاه