کد خبر: 45881

تاریخ انتشار: اسفند ۶, ۱۳۹۸

پیام تبریک برخی از فرهیختگان وفعالا سیاسی واجتماعی شهرستان های بویراحمد ودنا به منتخب مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی

مهندس محمد جعفر خجسته زاده از فعالان سیاسی  واجتماعی ، ریاضی ، رئیس اموزش پرورش شهرستان دنا وهمچنین احمدرضا خاتمی بالش زر فرهنگی فرهیخته  شهرستان بویراحمد ودنا هرکدام طی پیام های جداگانه ای پیروزی مهدی روشنفکر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد ودنا را تبریک گفتند.   که متن این پیام […]

مهندس محمد جعفر خجسته زاده از فعالان سیاسی  واجتماعی ، ریاضی ، رئیس اموزش پرورش شهرستان دنا وهمچنین احمدرضا خاتمی بالش زر فرهنگی فرهیخته  شهرستان بویراحمد ودنا هرکدام طی پیام های جداگانه ای پیروزی مهدی روشنفکر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد ودنا را تبریک گفتند.

 

که متن این پیام ها به شرح زیر میباشد:

مهندس محمد جعفر خجسته :

جناب دکتر مهدی روشنفکر، موفقیت جنابعالی به عنوان منتخب مردم شریف شهرستان های بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس را تبریک می گویم و برایتان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم،
بی تردید خدمت گذاری به همسهریان عزیز فرصت مغتنمی است که امیدوارم با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرد، و هم اسباب رضایت خاطر احاد مردم عزیز را فراهم سازید که انچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسندی مخلوق و خشنودی خالق است.

 

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دنا:

بسم الله الرحمن الرحیم

واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا

انتخابات در جمهوری اسلامی ایران تجلی بلوغ سیاسی و مظهر اراده ملی است .

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایران که بنا بر آمار رسمی در استان ما بیش‌ترین مشارکت مردم را در پی داشته است باعث خلق حماسه ای ماندگار شد .
معلمان به عنوان قشری کلیدی و تاثیر گذار همیشه نقشی فعال چه در هیبت اجرایی و چه در ستادهای انتخاباتی داشته اند و از جمهوری اسلامی دفاع می کنند .
در این دوره از انتخابات نیز فرهنگیان بویراحمد و دنا با روشن بینی و جهانبینی معلمی خود حماسه آفریدند و به مقام معلم ادای دین کردند .

اینجانب ضمن تبریک صمیمانه به دکتر مهدی روشنفکر منتخب مردم ‌بویراحمد و دنا که خواستگاه معلمی دارد همینطور تبریک به مردم عزیز گچساران و باشت به خاطر انتخاب شایسته و همینطور تبریک به مردم شریف کهگیلویه از زحمات و حمایت های مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان که با نجابت تمام ، فرهنگیان و همکاران را در انتخاب و حضور فعال انتخابات تشویق می کرد سپاسگزاری کنم .

از تلاش های استاندار محترم و معاون محترم سیاسی و امنیتی که تمام تلاش خود را برای صیانت از آرای مردم انجام دادند سپاسگزاری می کنیم .

امیدوارم که نسیم خوش عطر ندای وحدت همه مرزهای ساختگی ، ذهنی و غیرواقعی را از بین ببرد و اندیشه پاک و زلال معلمی را در شهرستان های بویراحمد و دنا حاکم کند .

ابراهیم ریاضی
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دنا

 

به نام خدا
جناب آقای دکتر مهدی روشنفکر
موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف شهرستانهای بویراحمد ودنا درانتخابات مجلس دوم اسفندماه نود هشت که اکثریت آراء مردم شریف را به خود جلب کردید صمیمانه تبریک وتهنیت گفته وبرایتان سلامتی وتوفیق روز افزون مسئلت دارم بی تردید خدمتگزاری بی منت به همشهریان عزیز فرصت مغتنمی است که امیدوارم با نگاه مدبرانه هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید وهم اسباب رضایت خاطر احاد مردم عزیز را فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسندی مخلوق وخشنودی خالق یکتاست
با احترام
مهندس احمدرضاخاتمی بالش زر

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • وکیل

    تاریخ : ۶ - اسفند - ۱۳۹۸

    سلام و عرض ادب خدمت مهندس محمدجعفز خجسته زاده…بسیار ممنون و سپاسگزاریم از لطف حسن نیت شما……انشالا همین جمعیت در انتخابات شورای شهر پیش رو شما را حمایت خواهند کرد به فضل و کرم الهی…موفق باشید مهندس

    پاسخ

ارسال دیدگاه