کد خبر: 45956

تاریخ انتشار: اسفند ۱۶, ۱۳۹۸

به چالش کشیدن کارناوال خودروهای اداری در یاسوج توسط خبرنگاران و قهر استاندار به نشانه اعتراض

در روز درختکاری کارناوالی از خودروهای اداری در یاسوج راه افتاد. به گزارش بلبل دنا ، از یاسوج مراسم روز درختکاری به مناسبت ۱۵ اسفند روز درختکاری با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان در حالی آغاز شد که به مانند همیشه با بی‌تدبیری مسوولان همراه بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل […]

در روز درختکاری کارناوالی از خودروهای اداری در یاسوج راه افتاد.

کارناوال اداری در روز درختکاری/ قهر استاندار به نشانه اعتراض

به گزارش بلبل دنا ، از یاسوج مراسم روز درختکاری به مناسبت ۱۵ اسفند روز درختکاری با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان در حالی آغاز شد که به مانند همیشه با بی‌تدبیری مسوولان همراه بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ، بی‌تدبیری از این جهت که مانند همیشه کارناوالی از خودروهای اداری در این برنامه  به راه افتاد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا،  حضور خودروهای اداری در این برنامه به گونه‌ای بود که هر رهگذری که از جاده یاسوج ۰ سی‌سخت عبور می‌کرد این سوال را داشت که اینجا چه خبر است؟ آیا اتفاقی افتاده که چنین خودروهای اداری پشت سر هم در حال حرکتند؟.

خبرنگاران در همین حین از استاندار سوال کردند که آیا چنین وضعیتی و راه‌اندازی کارناوال اداری اقدامی درست است که استاندار نیز به چنین وضعیتی واکنش نشان داد و به نشانه اعتراض به عملکرد دست اندرکاران این برنامه از نیمه راه به حالت قهر برنامه روز درختکاری را ترک کرد.

راه‌اندازی کارناوال در شرایط کنونی به دلیل شیوع ویروس کرونا و قیمت بنزین در روز درخت کاری از سوی مسؤولان استانی جالب نبود،  این در حالی است که دستگاه‌های اداری می‌توانستند به جای اقدامات نمایشی هر یک در منطقه‌ای جداگانه اقدام به درختکاری کنند تا این چنین در روز درختکاری کارناوال اداری راه نیفتد.

 

 

 

انتهای پیام/ اوای جنوب

ارسال دیدگاه