کد خبر: 45970

تاریخ انتشار: اسفند ۲۲, ۱۳۹۸

رئیس جمهور به درخواست منتخب مردم کهگیلویه بزرگ پاسخ مثبت داد / سرپرست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مشخص شد

رئیس جمهور در حکمی دکتر “کریم همتی” را به عنوان “سرپرست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران” منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا “متن حکم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای دکتر کریم همتی   با عنایت به مراتب علمی، تخصصی […]

رئیس جمهور در حکمی دکتر “کریم همتی” را به عنوان “سرپرست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران” منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا “متن حکم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر کریم همتی

 

با عنایت به مراتب علمی، تخصصی و سابقه اجرایی، به موجب این ابلاغ به عنوان “سرپرست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران” منصوب می گردید.

انتظار دارد در شرایط کنونی و با اولویت، همه امکانات جمعیت هلال احمر در تعامل با ستاد ملی مدیریت کرونا در خدمت به مردم عزیزمان در جهت مبارزه جدی با شیوع ویروس کرونا قرار گیرد.

امید است با اتکال به عنایات الهی و تعامل با شورای عالی و با بهره گیری از توان و تجربه مجموعه کارکنان خدوم جمعیت، در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

حسن روحانی         

رئیس جمهوری اسلامی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا ،طی روزهای گذشته حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با توجه به شرایط حساس کشور نامه ای به رئیس جمهور برای تعیین تکلیف ریاست جمعیت هلال احمر نوشت.

در بخشی از نامه منتخب مردم کهگیلویه بزرگ آمده بود:

بسم ا…الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران .

با تقدیم سلام واحترام .
بدون تردید سازمان بزرگی چون هلال احمر در رویارویی وبرخورد با بحرانها ،میتواند آسیب هارا به حداقل برساند،اکنون که در سراسر ایران عزیز دست به گریبان  ویروس کرونا گشته ایم تمام دستگاهها باحساسیت ویژه ای برای مقابله با این بلای جدید بسیج شده اند،اما ،متاسفانه شاهد هستیم جمعیت هلال احمر که یکی از مهمترین سازمان های خط مقدم مقابله با حوادث و مخاطرات مختلف است پس از ماهها بلاتکلیفی بدون مدیر مانده است.
لذا ضروریست با توجه به شرایط خاص موجود در کشور نسبت به معرفی مدیر یت این سازمان خدمت رسان اقدام گردد.

با این اقدام  یکی از دغدغه های منتخب مردم کهگیلویه بزرگ و پرسنل خدوم و زحمت کش این جمعیت رفع شد.

 

 

ارسال دیدگاه