کد خبر: 45982

تاریخ انتشار: اسفند ۲۴, ۱۳۹۸

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد : مردم از شرکت در تجمعات خودداری کنند/ تداوم اجرای طرح ضدعفونی معابر شهری و مراکز پرتردد شهرهای استان

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: مردم از شرکت در تجمعات خودداری کنند/ تداوم اجرای طرح ضدعفونی معابر شهری و مراکز پرتردد شهرهای استان   معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از شهروندان درخواست می‌ کنیم برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا از حضور در تجمعات پرهیز کنند. به گزارش پایگاه اطلاع […]

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

مردم از شرکت در تجمعات خودداری کنند/ تداوم اجرای طرح ضدعفونی معابر شهری و مراکز پرتردد شهرهای استان

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از شهروندان درخواست می‌ کنیم برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا از حضور در تجمعات پرهیز کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا، عزیز فیلی باتوجه به شیوع ویروس کرونا در استان، اظهار داشت: در راستای مقابله همه جانبه با این بحران کلیه شهرداران ۱۸ گانه استان از تجمع شهروندان در فضاهای عمومی جلوگیری کنند.

جانشین استاندار در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، عنوان کرد: شهرداران شهرهای مختلف استان از اسکان و حضور مسافران عبوری و شهروندان در پارک ها، میادین، بلوارها فضاهای تفریحی و اقامتی ممانعت کنند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در صورت کوتاهی و سهل انگاری در این زمینه با خاطیان و عوامل اجرایی شهرداری برخورد قانونی خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرهای ۱۸ گانه استان توسط شهرداری‌ ها ضدعفونی می شوند، تاکید کرد: ضدعفونی مناطق شهری باید با اولویت مناطق حاشیه و فقیرنشین شهر انجام شود.

فیلی در بخش دیگری از سخنانش از هموطنان خواست برای حفظ سلامتی خود سفر به کهگیلویه و بویراحمد را به زمان دیگری موکول کنند و افزود: انتظار می رود مردم برای جلوگیری از شیوع این ویروس در خانه های خود بمانند.

 

انتهای پیام/ برزین آراسته

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

اخبار استان