کد خبر: 46106

تاریخ انتشار: فروردین ۲۲, ۱۳۹۹

تهیه و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی توسط قرارگاه فرهنگی جهادی وحدت

تهیه و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی توسط قرارگاه فرهنگی جهادی وحدت     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا، امروز به منظوز قطع زنجیره کرونا و توصیه های بهداشتی ، تعدادی ماسک و دستکش در بین جایگاهای عرضه سوخت ، ایستگاه های تاکسی و شهروندان کم بضاعت شهرستان بویراحمد توزیع شد . بر […]

تهیه و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی توسط قرارگاه فرهنگی جهادی وحدت

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا، امروز به منظوز قطع زنجیره کرونا و توصیه های بهداشتی ، تعدادی ماسک و دستکش در بین جایگاهای عرضه سوخت ، ایستگاه های تاکسی و شهروندان کم بضاعت شهرستان بویراحمد توزیع شد .

بر اساس این گزارش، در حاشیه این برنامه محمد رخ فیروز یکی از جوانان عضو قرارگاه فرهنگی وحدت گفت : هدف از ایجاد این قرارگاه گسترش فرهنگ های معنوی در زمینه های مختلف میباشد.

وی افزود : که این قرارگاه به محوریت شناسایی افراد کم بضاعت و محروم در حال راه اندازی می باشد و افراد و جوانان زیاد در این کار گروه مَشغول به فعالیت های جهادی هستند .

رخ فیروز بیان داشت : که روزانه به تعداد ۵۰۰ عدد مایک استریل شده در کارگروهای مختلف قرارگاه وحدت تهیه و بعد از مراحل تایید استریل به دست شهروندان فهیم و ولایت مدار بویراحمد و دنا خواهد رسید .

دیگر عضو این قرارگاه بهمن مومنی گفت : این کارگروه با هدفی معین که در ایند نزدیک ماموریت هایش را اعلام خواهد کرد ،در حال راه اندازی و خدمات دهی میباشد .

وی افزود : این قرارگاه با هماهنگی و پشتیبانی یکی از سیاسیون شهرستان بویراحمد و دنا جهت ایجاد کارهای جهادی و فرهنگی در حال راه اندازی هست .

انتهای پیام /برزین آراسته

ارسال دیدگاه