کد خبر: 46259

تاریخ انتشار: خرداد ۱۳, ۱۳۹۹

یادداشت ارسالی؛ مجید مصدق/حمله به سردار محسن رضایی؛ از اطرافیان رئیس جمهور تا حامیان دولت در زاگرس

  پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا/ یادداشت ارسالی؛ مجید مصدق  *حمله به سردار محسن رضایی؛ از اطرافیان رئیس جمهور تا حامیان دولت در زاگرس* سردار محسن رضایی در ماه ها و هفته های گذشته به دلیل انتقاد از عملکرد دولت در حل مسائل مردم، آماج حملات دولتی ها و به ویژه نزدیکان رئیس جمهور بوده […]

 

پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا/ یادداشت ارسالی؛ مجید مصدق 

*حمله به سردار محسن رضایی؛ از اطرافیان رئیس جمهور تا حامیان دولت در زاگرس*


سردار محسن رضایی در ماه ها و هفته های گذشته به دلیل انتقاد از عملکرد دولت در حل مسائل مردم، آماج حملات دولتی ها و به ویژه نزدیکان رئیس جمهور بوده است.

دولتی که نه تنها معیشت و زندگی عادی تمام مردم ایران را با مشکلات جدی روبرو کرده، بلکه در سطح زاگرس نیز عملکرد فاجعه بار و غالبا تبعیض آمیزی داشته است. به گونه ای که در دولت روحانی بیش از گذشته بر زاگرس و مردمان آن ظلم و اجحاف شده است.

در این میان، برخلاف سردار محسن رضایی که در خط مقدم مطالبه گری حقوق مردم ایران و به ویژه زاگرس نشینان از دولت قرار داشته، برخی از سیاسیون زاگرس تبار یا سکوت اختیار کرده اند یا به صورت قایل تاملی به دفاع از دولت برخاسته اند.

به گونه ای که نه تنها هیچ پاسخی به حملات دولتی ها علیه سردار رضایی ندادند، بلکه ضمن همراهی با دولت، منافع قوم لر و مردمان زاگرس را نادیده گرفتند.

اگر لر بودن و زاگرسی بودن برای این جماعت اهمیت دارد، چرا در برابر این همه ظلم آشکار دولت روحانی سکوت کرده اند؟ چرا در تشکیل فراکسیون زاگرس به سردار رضایی مشورتی نکردند؟ چرا فراکسیون زاگرس را خرج منافع آقای زنگنه کردند تا امتیازاتی برای خود و اطرافیان بگیرند؟

زنگنه حدود ۲ دهه در این کشور وزیر نفت بوده است و همواره در خط مقدم پایمال کردن سهم مردمان زاگرس از نفت و گاز خودشان.

آقای تاجگردون که منافع قوم لر را فدای رفاقتش با زنگنه کرده است، چرا حتی یکبار مطالبه حق و سهم لرها از وزارت نفت را فریاد نزد؟

چرا در برابر مسئله انتقال آب مناطق لر نشین از سوی دولت روحانی سکوت کرده اید؟ چرا امضای تان پای نامه اخیر نمایندگان خوزستان و چهارمحال و بختیاری خطاب به سازمان محیط زیست نیست؟

جواب مشخص است. شما و وزرای ضد لر دولت منافع متقابلی دارید که این منافع با چپاول آن ها و سکوت شما تامین خواهد شد.

همصدایی با مشاور روحانی و دولتی ها برای تخریب سردار پرافتخار لر دکتر محسن رضایی در اذهان خواهد ماند.

مجید مصدق

 

انتهای پیام /برزین آراسته

ارسال دیدگاه