کد خبر: 46324

تاریخ انتشار: خرداد ۲۵, ۱۳۹۹

دفاع تمام قد سرهنگ خلبان مرادی از تاجگردون با ارسال یادداشتی صورت گرفت

یادداشت ارسالی/پایگاه خبری بلبل دنا *دفاع تمام قدسرهنگ خلبان مرادی ازدکتر تاجگردون* بودجه کل هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۸ مبلغ ۱۴۷ میلیارد تومان بود. هزینه اورهال هر بالگرد از ۲۰الی ۴۰ میلیارد تومان می‌باشد. هوانیروز بزرگترین ناوگان هلیکوپتری خاورمیانه را داراست و در تمام مقاطع و مراحل در خدمت کشور است. در […]

یادداشت ارسالی/پایگاه خبری بلبل دنا *دفاع تمام قدسرهنگ خلبان مرادی ازدکتر تاجگردون*

بودجه کل هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۸ مبلغ ۱۴۷ میلیارد تومان بود. هزینه اورهال هر بالگرد از ۲۰الی ۴۰ میلیارد تومان می‌باشد. هوانیروز بزرگترین ناوگان هلیکوپتری خاورمیانه را داراست و در تمام مقاطع و مراحل در خدمت کشور است. در جنگ تحمیلی هیچ عملیات یا پاتکی نبود که هوانیروز در آن مستقیما شرکت نکرده باشد . ماموریت‌های مختلفی در مناطق مختلف کشور انجام داده‌ از جمله در بحث اورژانس هوایی که ۱۸ استان کشور را پوشش میدهد در بحثهای مردم یاری ، انتخابات ، بازدید و ترابری مقامات کشوری، حوادث غیرمترقبه ، مبارزه با اشرار مسلح در شمال غربی و جنوب و غرب و جنوب شرقی کشور ، …….اینها مستلزم هزینه های فراوان می‌باشند . در سیل های استانهای شمالی و خوزستان و لرستان و فارس ،در زلزله بم و ثلاث باباجانی ،زلزله های مسجدسلیمان آتش سوزی های زاگرس مظلوم ،….و دهها ماموریت دیگر که رسانه ملی به صورت خیلی خیلی ضعیف پوشش میدهد . با ناوگان بالای هزار فروند آیا این بودجه کافی است. در بودجه سال ۱۳۹۹ بودجه هوانیروز تقلیل پیدا کرد و به ۳۷ میلیارد تومان رسید. در کمترین زمان ممکن ضمن هماهنگی با دکتر تاجگردون برند مطرح ملی و افتخار قوم لر و دیار آریوبرزن به همراه فرمانده کل هوانیروز خدمت دکتر شرفیاب شدیم و با رایزنی بودجه هوانیروز ارتش را افزایش داد و چندین برابر کرد هرچند که این مبالغ برای یگانهای پروازی ناچیز است ولی به لطف و کرم دکتر بودجه افزایش یافت و نتیجه آن اعزام چهار فروند بالگرد در دو پریود جهت اطفای حریق گچساران و دهدشت توسط هوانیروز بود در صورتیکه اعزام بیشتر از یک فروند بالگرد مرسوم نبوده است. اعزام این بالگردها در شرایط تحریم کنونی فقط با همت دکتر تاجگردون بوده و لا غیر.
لذا شایسته نیست منتخب مردم دیار و شهرمان را در این برهه زمانی( که اکثر مقامات طیف مخالف و پایتخت نشینان مرفه طلب،نمایندگان سایر شهرهای بزرگ که با وجود ایشان منافع شهرشان به خطر می افتد) تنها بگذاریم. هر جا که نیاز باشد با سند به عنوان نماینده هوانیروز از دکتر دفاع میکنم .

سرهنگ خلبان داریوش مرادی

ارسال دیدگاه